BOT - Skřetí a trolí svět

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: !!! Rozcestník pro nováčky
PříspěvekNapsal: stř 03. úno 2010 1:38:42 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 05. říj 2008 20:19:54
Příspěvky: 927
Morchaint píše:
Takže vítej na Botu.
píšu tenhle rozcestník s nadějí, že pomůže nováčkům rychle se tu zorientovat a vštípit si, jak to tu vypadá a chodí.

Na začátek
Inu, napřed si upravíme údaje o sobě. Dáme "Uživatelský panel" (nahoře pod bannerem BOTu) a zde si nastavíme podrobnosti, avatara a podpis. Podrobností si tam uveďte kolik chcete. Avatara nedělejte moc širokého (okolo 170-180px), pak by vadil. Do podpisu si dejte odkaz na svoje představení, až ho budete mít.

Co se týká představení, dělá se to v fóruPředstavení se Pokud jste se ještě nepředstavili, doporučuji si přečíst toto: Jak na představení

Důležité
Doporučuji ihned poté, co si doděláte představení zažádat o členství ve skupině Uruki agh Trolli.
Jak na to? Uživatelský panel -> Skupiny -> zaškrtnout Uruki agh trolli a dole dát "vstoupit do vybraných..
Pokud budete zařazeni do této skupiny, dostanete přístup na úplně celé fórum, budete moci číst a přispívat.

Jak se přispívá
nu, najdete si nějaký téma kam chcete napsat.
A potom máte dvě možnosti. Buď dáte tlačítko "odpovědět", čímž prostě vložíte další příspěvek, nebo, pokud chcete reagovat na nějaký konkrétní příspěvek, klepnete pod ním na tlačítko "navázat" tím se nad vaší odpovědí zobrazí i onen příspěvek, na který reagujete. (pokud reagujete na příspěvek ve kterém jsou fotky, není od věci je ve vaší reakci smazat, aby se nezobrazovaly dvakrát..)
Nakonec dáte dole tlačítko "odeslat"
Pokud chcete přiložit soubor (ve většině případů obrázek), máte možnost buď přes odkaz, či přiložit soubor z počítače. Na to je vespod formulář.
Rád bych ještě dodal, abyste psali uváženě a ve chvíli, kdy máte co říci. A ne abyste spamovali.

Sledované a záložky:
Pokud se vám nějaké téma líbí, můžete si ho buď dát do záložek či do sledovaných. Rozdíl je v tom, že když máte téma jako sledované, chodí vám upozornění mailem na nové komentáře, když ho máte v záložkách, tak ho máte pouze v seznamu ve svém uživatelském panelu. Do sledovaných či záložek ho dáte stisknutím daného odkazu v záhlaví tématu.

Soukromé zprávy (PM):
Některými trochu opomíjená služba ale spoustu věcí je nejlepší řešit právě takto. Pokud se chceš domluvit s někým konkrétním, na něčem co se ostatních netýká, chceš někomu pochválit výrobek, máš chuť se s někým vrhnout do zuřivé diskuze? Použij PM..

Důležitá fóra a témata:
Uruki forum
Novinky a upozornění hází se sem důležitosti tak není od věci občas se tam stavit, co je nového.
Představení se jak již sem psal, důležité místo, zde se představujete ostatním členům a můžete se dočíst o ostatních. Jak by mělo vypadat představení se můžete kouknout třeba k Morgrimovi
Představení klanu to samé jako výše popsané jen se zde představují klany. Příspěvky zde musí projít schválením od moderátorů tak se nedivte, když to bude chvíli trvat
Ankety .. hmmm, že by ankety?
Soukromá ohniště zde vám administrátor na požádání zařídí soukromé ohniště ke kterému bude mít přístup jen ten, koho si zvolíte
Veřejné Guestbooky zde jest možnost vytvoření guestbooku například pro váš klan..
Jen tak pokud mermomocí chcete spamovat či vyjádřit něco co se netýká BOTu tak to patří sem. Ušetříte tím moderátorům hodně práce s mazáním..

Kultura, osobnost a hraní vybrané postavy
Morchaint píše:
..ale najdeš zde i vše co se týká skřetího života a rozvíjení RP, neboli roleplayingu

Dotazy začátečníků zde jseš, sem patří veškeré otázky ve chvíli kdy si nejsi jistý. Je lepší je psát sem než do nějakého jiného tématu, zde nejčastěji někdo odpoví a odkáže tě na místo, kde se dozvíš více.
Tvorba postavy pokud již máš jasno, co bys chtěl ztvárnit za špínu (ale i kdybys neměl a teprv se rozhodoval) tak zde je prostor pro prezentování tvých nápadů a otázek..
Dále zde jsou:
Jazyk
Lágr
Galerie
Příběhy
Vedení boje
Ostatní
O těch se rozepisovat nebudu, jejich názvy mluví za vše.

Vybavení a řemesla,Manufaktury
Morchaint píše:
Najdeš tu plno informací z čeho kostým vyrobit, jak na něj a je tu i dost zkušených lidí co ti dobře poradí. Nejlepší je na začátek si vyrobit kvalitní kostým to jest tunika kalhoty a boty....pokud prošmejdíš Bot najdeš odkazy i fotky. Až budeš mít civliní kostým, začni se postupně obrňovat nejlépe si uvědom jakou ulohu chceš asi hrát v boji (lehko těžko oděnec, lučistník a podle toho svůj kostým stylizuj)

Aneb, tohle je jedno z nejužitečnějších míst zde, na BOTu..

Zbraně a výzbroj sem se hází fotky zbraní místních skřetů, návody na zbraně, šípy apod
Zbroje & pancíře - KOVOVÉ tady je domov kovářů. Vše co se týče plechu, tedy helmy, nárameníky, podbradí, kyrysy, rukavice či šosy. Taktéž užitečné odkazy a rady co se týče kování.
Zbroje & pancíře - KOŽENÉ jak název vypovídá, zde se jedná o kůži, jejím zpracování, zdobení. Najdeš zde návody a odkazy ohledně kožených doplňků ale i kompletních zbrojí. Také zde mají domov veškeré vycpávky a prošívky.
Masky a líčení návody na masky, ať už latexové či silikonové a na líčení či barvení své kůže. Také zde najdeš lecos o vlasech.
Oblékání a oblečení vše co se týká tzv. Skřetího civilu, tedy ošacení a toho co se nosí pod zbroj. Tedy tuniky, kalhoty, suknice, boty, kápě či čapky.
Propriety a vybavení zde je vše o vybavení například do lágru. Nádobí, nářadí, příbory, nádoby na vodu, vaky, krosny, serepetičky a standarty. Tedy vybavení pro plnohodnotý skřetí život.
Skřetí krmě a nápoje i skřeti musí žrát a pít. Recepty a rady.
Ostatní to, co se nehodilo jinam..hrby, čočky, zuby, rohy, uši, hlavy, ruce, nohy, bubny, biče apod.

Bitvy akce setkání
Akce zde se domlouvá účast na bitvách, strategie a velení. Po akcích se zde narcisí s fotkami..
Galerie co dodat, galerie..osobní tvorba či internet
Tržiště pokud něco sháníš či naopak nabízíš, zde je to správné místo..
Morchaint píše:
To by mělo být ve zkratce vše. Pamatuj si, že když zde něco napíšeš na to správné místo, zpravidla nezůstaneš bez odezvy. Neboj se tedy ptát.

_________________
ObrázekObrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rozcestník pro nováčky
PříspěvekNapsal: čtv 18. úno 2010 12:25:58 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 05. říj 2008 20:19:54
Příspěvky: 927
Takže, seznámení s BOTem máme za sebou, už víme kdesicosi a nyní přichází čas na to, kvůli čemu jsme sem přišli. Je čas se stát skřety..Jedna z prvních věcích co si každý začne vytvářet je kostým. Inu jdem na to.
V následujících řádcích se pokusím rozepsat o výrobě kostýmu. nečekejte, že půjde o nějaký zevrubný návod. Bude spíš něco ve stylu předchozího návodu. Tedy text doplněný odkazy na konkrétní části zde na fóru kde se o popsané problematice dočtete více.
Chtěl bych podotknout, že není úplně od věci začít tvořit kostým tak, jak ho budu postuně popisovat. Začít hadrami, pak přidávat zbroj a podobné serepetičky. Když si rovnou vyklepete helmu tak je o sice sqělé ale pokud k tomu budete mít teplákovku a tenisky tak je vám helma k ničemu a budete vypadat jako ucho. Neberte to taky jako nějaké dogma, jde spíše inspiraci jak postupovat.


Kostým by se dal rozdělit na několik částí:
Skřetí civil
maska
zbroj
zbraně
propriety

_________________
ObrázekObrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rozcestník pro nováčky
PříspěvekNapsal: čtv 18. úno 2010 12:26:30 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 05. říj 2008 20:19:54
Příspěvky: 927
Skřetí civil

Obrázek

Takzvaný "skřetí civil" je oblečení které nosíme pod zbroj ale i v tábořišti. Jedná se zpravidla o ze lnu či podobného materiálu ušité části oděvu které nosíte obvykle, tedy triko (či spíše tuniku), kalhoty, nějakou čapku a boty. Někdo používá i suknici, buď místi kalhot či klidně přes ně. Až budeme hledat návody na vše výše uvedené, pravděpodobně nejvíce informací nalezneme v Oblékání a oblečení.

inspiromat: strana 1; strana 2
kliknutím fotky zvětšíte

Kalhoty
ObrázekObrázekObrázek
Pročteme si téma Kalhoty a podle dalšího návodu od Mel, jdeme na to.
Kalhoty jde udělat také druhým způsobem. Jedná se o bruchy přes které si natáhnete nohavice. Pokud se rozhodnete pro tuto variantu, čtěte Bruchy.
Alternativou ke kalhotám či doplňkem je Suknice jakou má třebas Anya..
Jestli budete uvažovat nad materiálem, neopomeňte si pročíst Materiály. Pokud nevíte, kde kupříkladu sehnat materiál, pročtěte si nabídky v Tržišti - Prodávám, nebo, když nic nenajdete, zkuste podat inzerát v Tržišti - Sháním.
Předpokládejme, že máš ušité kalhoty ale povedlo se ti sehnat jen příliš světlý len, či se ti tvůj nový kus oděvu zdá moc čistý. Rady najdeš v Barveni latky. Hotovo

Tunika
ObrázekObrázekObrázek
Materiál máme sehnaný už na kalhoty, tak se můžem pustit rovnou do výroby. Tunika je, jak jistě víte ten kus hadru co se navlíká na horní část trupu. Můžete se rozhodnout, že si přešijete nějaké staré tričko ale pokud mohu doporučit, nejlepší je ušít si ji zgruntu celou. O tunice se tu nebudu moc rozepisovat protože vše potřebné již napsala Melian ve svém návodu.(návod od Mel; návod od mel v .pdf).
Jestli budete uvažovat nad materiálem, neopomeňte si pročíst Materiály. Pokud nevíte, kde kupříkladu sehnat materiál, pročtěte si nabídky v Tržišti - Prodávám, nebo, když nic nenajdete, zkuste podat inzerát v Tržišti - Sháním.
Předpokládejme, že máš ušitou tuniku ale povedlo se ti sehnat jen příliš světlý len, či se ti tvůj nový kus oděvu zdá moc čistý. Rady najdeš v Barveni latky. Hotovo


Boty
Moje botky:fototo
Vše co potřebujete vědět naleznete v tématu Boty které najdete v kožené sekci.

Něco na hlavu
ObrázekObrázek
Inspirace od Skorche a Gombase: fototo 1;fototo 2
Není od věci vytvořit si nějakou pokrývku hlavy, ať už proto, že nám nefučí do uší či proto, že si nemusíme barvit své blonďaté vlasy. Můžeme si vytvořit buď nějakou čapku (téma Čapky) a od věci není ani kápě.

Další
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Pokud je venku zima, prší či sněží, není od věci si vytvořit také nějaké kabátce, kaftany či vesty. Za materiál nám poslouží cokoliv teplého a ne moc promokavého, třebas vojenská deka. spousta fotot

V tuto chvíli máte hotový slušný skřetí civil, na ten již můžete vrstvit další a další doplňky a bude to působit sqěle, protože pod tím vším bude kvalitní kostým. Navíc se můžete pohybovat třebas po tábořišti jako správný skřet, v plné kráse.

_________________
ObrázekObrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rozcestník pro nováčky
PříspěvekNapsal: čtv 18. úno 2010 12:35:58 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 05. říj 2008 20:19:54
Příspěvky: 927
Maska
Možná se vám může zdát, že maska není zas ažtak důležitá. Dovolte mi tedy nesouhlasit

Obrázek

Maska dodá vašemu kostýmu ten správný šmrnc a posune ho úplně někam jinam. A přitom není zas až tak těžká na výrobu. Potřebný návod, inspiraci a fotky naleznete v Masky a líčení, konkrétně Výroba silikonové masky..

K maskám patří taktéž zuby, čočky a uši.

A to by bylo vše, dnes to bylo krátké..

_________________
ObrázekObrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Zbroj
PříspěvekNapsal: pát 19. úno 2010 1:04:34 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 05. říj 2008 20:19:54
Příspěvky: 927
Zbroj
Nyní se pustíme do zbroje. Ale ještě než vezmeme do ruky nůžky na plech a kladivo, je tu něco co musíme udělat. A to jest rozmyslet jak bude naše zbroj vypadat. Potřebujeme inspiraci. Pokud již víte, jak bude vaše budoucí zbroj vypadat následující řádky přeskočte.
Chceme tedy ztvárnit postavu skřeta/goblina/skuruta/trola/něčeho jinýho. Pohodlně se posadíme, vezmeme si krýgl, něco dobrého a pustíme si rozšířenou verzi všech tří dílů Pána Prstenů. Máme už nápad? Ne? Inu, zapneme si počítač a prolezeme Raiášův inspiromat kde je také hafo fotek. Může nám také pomoci Galerie na BOTu, kde se občas naskytne něco inspirativního. Můžeme taky zabloudit na Hofyland. Pak si vezmeme do ručky blok a tužku a kreslíme tak dlouho než jsme spokojeni. Mě osobně se osvědčilo si vše, opakuji úplně vše, pečlivě rozkreslit a promyslet. Když se pustím do práce, nemusím se zdržovat přemýšlením kam co příjde a jak to bude veliký..(například: nákres 1; nákres 2).
Až budeme hledat návody, pravděpodobně nejvíce informací nalezneme v Zbroje & pancíře - KOVOVÉ či Zbroje & pancíře - KOŽENÉ.
Abych se přiznal, tak se v kožených zbrojích moc nevyžívám ani nevyznám. Následující řádky budu tedy popisovat kovovou zbroj.

Zbroj by se dala rozdělit na několik částí:
Vycpávka či prošívka
Plechy


Vycpávaná či prošívaná zbroj
Pro inspiraci fotka mojí a Thoradinovy vycpávky: fototo 1;fototo 2
Vše, co je potřeba vědět o výrobě vycpávky či prošívky je psáno zde: prošívka..

Plechy

Když chcete zbroj, máte dvě možnosti. Můžete si ji koupit. Porozhlédnete se po Tržiště-Prodávám, kde dost často někdo hází přebytky, plechy co nepoužije či odkazy na aukro. Popřípadě se mrknem sem: Seznam platnéřů. Druhá, značně zajímavější možnost je vyrobit si daný kousek zbroje vlastnoručně. Máto mnoho výhod a samozřejmě nějaké ty nevýhody. Dosáhnete tím zaručeně originality. I když se budete snažit napodobit nějaký konkrétní kus zbroje, stejně to nakonec dopadne trošku jinak. Můžete si vyrobit zbroj přesně dle svých tužeb, skřetí plechy si jen tak nekoupíte. A dost pravděpodobně to bude i levnější. Nevýhoda je te, že jste omezeni svou šikovností.
Dále se tedy budeme zabývat ruční výrobou. Nejprve nějaké všeobecné tentononcy. Pokud nemáme s kováním moc zkušeností, doporučuji pročíst Užitečné odkazy a obzvlášť užitečný návod od Thoradina. Určitě se budou hodit i nějaké šablony takže nám poslouží Armour archive.
Ještě bych rád podotknul, že vše co tu píšu není nijaké dogma. Když se rozhodnete být lehkoodděnec, nemusíte mít ani kousem zbroje a neznamená to, že budete mít špatný kostým. Jde zas jen o text doplněný odkazy, které se budou hodit, pokud se pro danný kus zbroje rozhodnete..

Helma
Helma je asi nejdůležitější a nejpraktičtější část zbroje. Pokud ji nemáte tak nejen že vám někdo může rozšvácnout lebzňu ale navíc vás ani nepustí na některé bitvy (třebas Pellenor..). Inspiraci a návody k helmám naleznete překvapivě v tématu Helmy nebo také Přilba z jednoho kusu plechu. Howgh

Kyrys
Kyrys taky není k zahození, obzvláště když vás někdo nabombí kopím do hrudníku. Více se dočtete v tématu Kyrysy a inspirovat se můžete zde

Ramena a jiné
Dalšími kusy zbroje, které si můžeme vytvořit jsou nárameníky, podbradí, šosy či náholeníky. To vše naleznete v Ramena a jiné doplňky. Také si můžete vyklepat Rukavice nebo Nátepníky.

Postprocessing
Tak, řekněme, že máme vyklepáno. Ale přece to nenecháme v také ošklivé šedostříbrné barvě? Jak se patinuje se dočtete v tématu Povrchová úprava.

Doplňky
k většině plechů potřebujeme nějaké řemení a na řemení patří Přezky..

A to je vše. Nyní je z tebe skřetí voják který se může bez váhání vrhnout do boje aniž by se bál o svoje zdraví.

_________________
ObrázekObrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rozcestník pro nováčky
PříspěvekNapsal: sob 27. bře 2010 13:50:15 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 05. říj 2008 20:19:54
Příspěvky: 927
Zbraně
Abychom mohli někoho začít mlátit po květáku, musíme mít nějakou zbraň. Výběr zbraně záleží na každém jedinci. S čím se mu dobře bojuje, co je schopen si vyrobit, co se bude hodit v rámci jednotky, s čím ho pustí na bitvu. Tím chci poukázat na to, že neexistuje nějaké obecné dogma, jaká zbraň je dobrá a jaká ne (jediná výjimka jsou dva tesáky, ty sou nanic :D). Jak se tak říká, nejlepší zbraň je ta, která je nejblíž..
Zbraně si opět můžeme koupit. Na rozdíl od zahraničí ale u nás tyto služby nejsou příliš rozvinuté a tak se jim nebudu věnovat. Většina si totiž zbraně vyrábí sama či nechává vyrobit od nějakého zdatnějšího kamaráda. Nejprve se tedy rozhodneme jakou zbraň budeme tvořit. Mohou to být meče, šavle, dýky, tesáky, nože, sekery, palcáty, palice, kladiva, řemdichy, hole, kopí, cepy, halapartny..a mnoho dalšího. Pro inspiraci se podíváme na Pána prstenů, popřípadě do Dulugi ushatari-irzi BOT-ob či Návrh zášity, . Zbraně se snažíme navrhovat a vyrábět tak, aby vypadaly reálně, můžeme se inspirovat i historickými předlohami.

O zbraních obecně se dočtete zde - Zbraně a výzbroj


Zbraně můžeme opět rozdělit na několik částí:
Zbraně na blízko
Střelné zbraně
ŠtítyZbraně na blízko
Nejrozzáhlejší téma zde na BOTu které se věnuje výrobě zbraní je Tipy a triky při výrobě zbraní, nějaké nápady naleznete též ve zbraních od Orza. Pokud se zajímáme spíše o tyčovky, pak je tu Výroba dřevcovek - kopí, píky, cepy, berdyš, halapartny.

Střelné zbraně
O lucích se toho tu moc nedočtete ale je tu jedno téma o Kuších. Máme tu ale návod na šipky do kuše, který lze s úspěchem použít aj na šípy k luku. K šípům patří samozřejmě Toulce.

Štíty
Vše o Štítech

toť fše

_________________
ObrázekObrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rozcestník pro nováčky
PříspěvekNapsal: ned 28. bře 2010 22:06:42 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 05. říj 2008 20:19:54
Příspěvky: 927
Proprietty
Dostáváme se k poněkud problematické kapitole. Propriety jsou totiž natolik rozsáhlé téma, že bude trochu problém o nich nějak konkrétněji hovořit. Spadá sem totiž vše, co se nevešlo do předešlých kapitol. Zkusil jsem to roztřídit do několika okruhů ale je to víceméně orientační.

O proprietách obecně se dočtete zde - Propriety a vybavení, Lágr nebo zde Ostatní.

Propriety můžeme rozdělit na několik tématických okruhů:
Saky paky
Táborové vybavení
Nářadí
Jídelní propriety
Ozdoby


Saky paky
Jedeme na bitvu a potřebujem tu svoji hromadu krámů někam zabalit
Nejvíce toho jistě nacpem do krosny. Když už ale nějakou, tak pěknou skřetí. Téma zde. Na drobnější věci nám postačí tašky a váčky.
Není od věci si přečíst debatu na témaHmotnost vybavení.

Táborové vybavení
Jsme v tábořišti a jde se do stavby lágru
Jedna z nejdůležitějších a taky nejmarkantnějších věcí jsou stany. V tématu stany naleznete návody, a zde inspiraci. Pokud si chcete pořádně vyhrát, tak si můžete postavit hradby či hrazení. Ale to už je majštryk.
Tak, stan máme postavený a teď něco na spaní. Na to si poříddíme pár dek téma 1 téma 2a pod sebe nějakou kožešinu.

Nářadí
Při stavbě lágru aj celém táboření budem potřebovat všeliké pomůcky - nářadí.
K nejpotřebnějšímu nářadí patří bezpochyby nože, mačety či sekyry lopatky a palice.

Jídelní propriety
Stan máme postavený, je kde spát, tak se dem nažrat
K jídlu patří bezpochyby nádobí a nějaké nádoby na vodu či demižonky. Něčím taky musíme papkat takže přidáme lžíci.

Ozdoby
Tak, máme zajištěné vše k pohodlnému přežití a tak se můžeme zabývat serepetičkama a dalšíma kravinkama.
Své ležení si ozdobíme standartou klanu. Zde nějaká inspirace Pak se hodí aj nějaké Biče, hole a lebky či Ruce a hlavy. Všude kde to jde poházíme kosti. Sebe samotné ozdobíme, použijem Amulety a ozdoby. A až budouvšichni spát, budem troubit na rohy a bubnovat na bubny.

To ovšem není zdaleka vše. Vyjmenoval jsem ty běžnější věci, spousta dalších se zde ještě neprobírala nebo sem na ně zapoměl. Ale to už je jen na vás.

_________________
ObrázekObrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rozcestník pro nováčky
PříspěvekNapsal: čtv 22. dub 2010 21:51:43 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 05. říj 2008 20:19:54
Příspěvky: 927
Do části týkající se skřetího civilu přibily Ctiborovou zásluhou aj ilustrační fotky. Tímto mu děkuji že se svolil a udělal manekýna.

_________________
ObrázekObrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rozcestník pro nováčky
PříspěvekNapsal: úte 02. srp 2011 14:49:25 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 05. říj 2008 20:19:54
Příspěvky: 927
Nevim kam s tim jinam, tak to dávam sem.
Čas od času si kreslim návrhy na zbroj oblečení atd..a zjistil jsem, že mne nebaví si furt dokola kreslit postavu. Tak sem si udělal takový menší mustr, kde je velmi slabě postava a přes ni se dá kresli cokoli bude te chtít. Obrázky jsou ve formátu A4 aby se daly snadno tisknout.

Náhled:
mužská postava: https://lh4.googleusercontent.com/-so2ePkwQRzs/TjfxTdwrPdI/AAAAAAAAAa8/fzQp0gMOTFw/s720/figureM.jpg
ženská postava: https://lh6.googleusercontent.com/-MH1uAjXIDcs/TjfxUreor0I/AAAAAAAAAbA/XOfgeTXAS3E/s720/figureF.jpg

Plné rozlišení:

RAR se dvěma obrázky (muž a žena) a dvěma originálními PSDhttp://www.ulozto.cz/9858586/figures-rar

připomínky pište do PM

_________________
ObrázekObrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: !!! Rozcestník pro nováčky
PříspěvekNapsal: ned 01. dub 2012 11:30:41 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 05. říj 2008 20:19:54
Příspěvky: 927
Možná znáte Raiův inspiromat (link) byl jsem línej ho prohlížet na rajčeti a navíc mi blbnul net, tak sem si ho stáhnul do počítače..

kdybyste měli zájem, nahrál jsem celej inspiromat v RAR na net. http://grushad.wz.cz/uruki/uruki.rar

_________________
ObrázekObrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz