BOT - Skřetí a trolí svět





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Bojové drogy
PříspěvekNapsal: čtv 30. říj 2008 10:57:02 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: pon 29. zář 2008 8:23:06
Příspěvky: 100
Bydliště: Brno
jop bojovy drogy ja rad, zaklad je glukopur coz je glukoza, nejrychlejsi zdroj energie, nejlip se me osvedsilo udelat si do čutory sirup, celej pytel glukopuru tak to pulitru a pak si to lejt do piti, nebo rovnou do drzky
dalsi vyborna bojova droga je Speed8, prodava se to v lekarne a stoji to tak 40ká, je v tom kotel kofeinu a nejakejch dalsich valu, akorat maji pravdu na te krabicce ze se to nema kombinovat s chlastem, na Warkraftu me to tak na 2 hodiny brutalne nastrelilo ale dojezd za to fakt nestal, do vecera sem lezel v tabore a blil, dokud me Hanz a Ganji a Libuska nezachranili polivkou :-D
este dobra je guarana, ktera se da koupit v Brne v Bylinkarne nebo na netu, sou to takovy jagdyž oříšky, tvrdy jak cip, a žužlají se a časem změknou,

_________________
"Why don`t you try peeling of your skin?"
Fořťák Gurtugash bagathrular ghaara Snaga rak


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: žvanec
PříspěvekNapsal: čtv 30. říj 2008 15:40:57 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 31. črc 2008 16:32:32
Příspěvky: 253
Guarana se dá koupit na vegetalismus.cz už drcená na hodně jemný prášek. Dá se tam koupi i Kolovník a ten by měl mít podobný ůčinky. Akorát se to nedá jíst samotný bo je to strašnej hnus.

_________________
Lab kranklob gold kumlush-narnornik !!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: žvanec
PříspěvekNapsal: čtv 30. říj 2008 17:14:40 
Offline
Uruki Agh Trolli
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. srp 2008 16:59:29
Příspěvky: 117
Bydliště: Prostějov
Mě pomáhá Citrus a přírodní kouzla, ale je pravda, že se občas musím přemlouvat abych se vůbec zvedl, pak už je to dobrý :)

_________________
BURZUM KUL ASH

viewtopic.php?f=5&t=103


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: žvanec
PříspěvekNapsal: úte 04. lis 2008 2:05:02 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: pon 28. črc 2008 0:02:09
Příspěvky: 381
Fortaaak píše:
jop bojovy drogy ja rad, zaklad je glukopur coz je glukoza, nejrychlejsi zdroj energie, nejlip se me osvedsilo udelat si do čutory sirup, celej pytel glukopuru tak to pulitru a pak si to lejt do piti, nebo rovnou do drzky
dalsi vyborna bojova droga je Speed8, prodava se to v lekarne a stoji to tak 40ká, je v tom kotel kofeinu a nejakejch dalsich valu, akorat maji pravdu na te krabicce ze se to nema kombinovat s chlastem, na Warkraftu me to tak na 2 hodiny brutalne nastrelilo ale dojezd za to fakt nestal, do vecera sem lezel v tabore a blil, dokud me Hanz a Ganji a Libuska nezachranili polivkou :-D
este dobra je guarana, ktera se da koupit v Brne v Bylinkarne nebo na netu, sou to takovy jagdyž oříšky, tvrdy jak cip, a žužlají se a časem změknou,


jo no, hlavně je ten speed8 brutální kekel pro organismus..aj ty energiťáky nejsou fajn..ale guarana a podobný přírodní věci luxus

já používám takovou srandu - čokoládu lindtt 99procent..je to fakt hustý, dávám půlku čtverečku pokaždý když sednu ve věži a nejen že je dobrá (i když jak pro koho) ona fakt maká

_________________
Nardur Gorthbork.......


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: žvanec
PříspěvekNapsal: stř 05. lis 2008 20:54:57 
Offline

Registrován: sob 01. lis 2008 13:03:47
Příspěvky: 17
podle mně je nejlepší:Vepřové žebírko v jedné ruce,korbel piva v druhé a pěkná trpaslice na klíně!HoHó!

Jinak,ty energy nápoje opravdu nedoporučuju,mám názor,že je to opravdu humus pro lidské,skřetí,elfí i trpasličí tělo...ty přírodniny typu guaravava(Nebo jak) jsou fajn.Já mám veeelmi dobré zkušenosti s hroznovým cukrem,to je opravdu kopanec do prdele...Jinak,jíst hodně všeho to vynahradí-což ale zase vždy nejde,takže se vracím k těm cukrům atd.
Dobrou chuť.

_________________
viewtopic.php?f=5&t=218 Hromový bůh vás všechny sežehne svým hněvem!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: žvanec
PříspěvekNapsal: čtv 06. lis 2008 11:35:38 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 27. črc 2008 22:02:30
Příspěvky: 440
Bydliště: Bot
Thoradin píše:
podle mně je nejlepší:Vepřové žebírko v jedné ruce,korbel piva v druhé a pěkná trpaslice na klíně!HoHó!

Jinak,ty energy nápoje opravdu nedoporučuju,mám názor,že je to opravdu humus pro lidské,skřetí,elfí i trpasličí tělo...ty přírodniny typu guaravava(Nebo jak) jsou fajn.Já mám veeelmi dobré zkušenosti s hroznovým cukrem,to je opravdu kopanec do prdele...Jinak,jíst hodně všeho to vynahradí-což ale zase vždy nejde,takže se vracím k těm cukrům atd.
Dobrou chuť.


kamikaze + hroznový cukr = nááářez .... za vedlejší účinky neručím a se slabým srdcem to nezkoušejte

_________________
Kaal-ishi ghaash-ob. Shrakhat frumi. Gashnat frumi-sha.

S bělovlasým v zádech


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: žvanec
PříspěvekNapsal: čtv 06. lis 2008 14:11:18 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: pon 28. črc 2008 0:02:09
Příspěvky: 381
Ctibor píše:

kamikaze + hroznový cukr = nááářez .... za vedlejší účinky neručím a se slabým srdcem to nezkoušejte


zkoušela jsem se slabým srdcem - a opravdu doporučuju radši volit jen jedno nebo druhé :-)
co se týče nás fyzickejch zmetků - pokud je tu ještě někdo - doporučuju fakt jen přírodní věci, energiťáky se snažim omezovat..dobrá je ta lindtt 99procent, glukopur (to je ten hroznocukr) nebo věci co najdete v bio obchodech - guarana, kombucha (a ta je i celkem skřetí - houba co roste v čaji, stylový), zázvor - v jakýkoliv podobě, ovšem může bejt lehce (psychicky) návykovej - kamarád kupoval klasickej sušenej drcenej jako koření a sypal si jich do tlamy denně několik, protože na tom jste fakt fresh..

_________________
Nardur Gorthbork.......


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: žvanec
PříspěvekNapsal: stř 12. lis 2008 14:57:31 
Offline
girmus (slídil)

Registrován: ned 02. lis 2008 23:09:40
Příspěvky: 70
Mno loni sem se na b5a ládoval glukopurem, ale jedinej efekt byl že sem neměl glykemickej deficit. Ten speed 8 by mohla bejt dobrá nakopávačka takže pesně to co skřet k závěru náročného dne potřebuje...a že to ničí zdraví...víš jak je nebezpečný když mícháš enegiťáky s chlastem? a taky sem eště neměl infarkt ;-)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: žvanec
PříspěvekNapsal: stř 26. lis 2008 18:17:32 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 25. lis 2008 15:57:19
Příspěvky: 866
Mám otázku na tu Guaranu...kolik se jí má tak sníst?na tom vegetalismus.cz jsem sek oukal,maj to tam po 50 gramech...to bych odhadoval tak na 10-20 semínek(semínka jsou lepší-levnější :-D).Takže...řekněme před bojem semínko...a pak už celej den nic?
nebo jak to je :-)

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: žvanec
PříspěvekNapsal: stř 26. lis 2008 19:08:51 
Offline

Registrován: úte 05. srp 2008 17:58:38
Příspěvky: 13
Bydliště: Mordor-Brno
Thóradin píše:
Mám otázku na tu Guaranu...kolik se jí má tak sníst?na tom vegetalismus.cz jsem sek oukal,maj to tam po 50 gramech...to bych odhadoval tak na 10-20 semínek(semínka jsou lepší-levnější :-D).Takže...řekněme před bojem semínko...a pak už celej den nic?
nebo jak to je :-)


já si teda myslím že je to naprosto zbytečný žrát nějaký bobule ať už přírodní nebo chemický, bitva není zase taková fyzická zátěž (pokud na sobě nemáte 100 kg zbroje) ,aby se řešili věci jako doping, povzbudivé látky atd. podle mě by stačilo si týden před bitvou každej večer oběhnout 5x barák kolem dokola a pak běhěm bitvy doplňovat tekutiny a jíst energeticky bohatý jídlo jako banány a třeba ten hroznovej cukr ale guaranu a takový sračky fakt nee, to by se taky za pár let mohlo začít zobat EPO:-D


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz