BOT - Skřetí a trolí svět





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Jaký nůž byste raději?
"Seriově" vyrobený levnější nůž se stabilní (nižší) cenou deko , Ghost , kleci , R4D4R , Shnarr , Yshara 35%  35%  [ 6 ]
Nůž na míru, u kterého se domluvíme přesně na všech požadavcích, udělám návrh, a když se vám bude líbit, stanovím přibližnou cenu. -Morkryn- , Anub , Elian , Gahak , Gor-Shak , Gorbag. , Kaargaz , kada , Ogoron Dub , ugluk444 , warriog 65%  65%  [ 11 ]
Celkem hlasů : 17
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Průzkum: Seriovější levnější skřetí nože "na špinavou práci"
PříspěvekNapsal: pon 30. kvě 2011 19:42:37 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 20. lis 2008 16:57:56
Příspěvky: 379
Bydliště: Pardubice
Ahoj!
Chtěl bych se předběžně zeptat, zda by byl zájem o nože, u kterých bych víceméně navrhl tvar, jednodušší konstrukci, typ výbrusu apod., byly by té víceméně nejoblíbenější střední velikosti - čepel kolem 12 cm, s koženou pochvou. Nebyl by každý zcela originální, ale každný by měl nějakou menší odlišnost, aby nebyl úplně stejný jako ostatní. Udělal bych například několik tvarových typů a vy byste si vybrali jaký a já bych jej vyrobil, respektive bych třeba udělal hlasování a ty tvary, které by byly nejoblíbenější, bych vyrobil ve velkém. To vše by se samozřejmě odrazilo na nižší ceně, pokusím se všechny aspekty (na modelových nožích), které jsou náročnější a činí výrobu nákladnější, omezit na minimum, aby byly co nejdostupnější.
Co vy na to?
Byl by tedy spíš zájem o levnější "seriovku", nebo způsob, který byl doteď, totiž každý si napíše, zadá parametry a já mu udělám nožík podle jeho představ s odpovídající cenou? Když sem (nebo mě do pošty) napíšete svůj názor a třeba zahlasujete, moc mi to pomůže :-) Díky moc :-) Ještě dodám, že pokud máte nějakou osobní představu levnějšího pracovního skřetího nože, určitě ji sem, prosím, napište. Za nějaký větší rozbor potřeb "skřetího trhu" :-) třeba při objednávce vykouzlíme nějakou slevu nebo dárek :-)
K.

_________________
Kryštof Gundkaal
Karn-Skoir


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Průzkum: Seriovější levnější skřetí nože "na špinavou pr
PříspěvekNapsal: úte 31. kvě 2011 16:47:04 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: sob 14. úno 2009 12:05:17
Příspěvky: 106
Pokud bude kvalita zachována, nemam nic proti sérii, rozhodně by se mi to líbilo. Klidně vzít něco ze sériový výroby a když budu chtít něco speciálního, dá se domluvit. Spousta lidí nepotřebuje 100% originál. ::houwgh Můžeš udělat třeba 3 standartní velikosti, kde nože budou klidně vypadat každej uplně jinak, ale objednávka bude zadána např.: Chci 4 nože střední a jednu mačetu.; nikoliv Chci mačetu třicet čísel z damašku a buvolího rohu s rytím a vytlačovanym pouzdrem (hmm..); Můžeš se pak vyřádit jak chceš a klidně dělat klony.

_________________
Ushatar Zogg Jurgush klanu Râkugaa původně "Loozer"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Průzkum: Seriovější levnější skřetí nože "na špinavou pr
PříspěvekNapsal: stř 01. čer 2011 17:02:13 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 19. kvě 2011 16:51:05
Příspěvky: 296
Bydliště: Praha
Ahoj, já jsem určitě pro, protože jsem začala kostým letos prakticky od nuly a během tří měsíců bych měla být full LF :)

Takže určitě ve mě budeš mít časem zákazníka.
Originalita je super, pokud člověk polaďuje detaily, ale pokud potřebuje najednou všechno (nováčci), zas tolik mu na tom nesejde.

_________________
*sniff* *sniff* grrr... Yshara , kalaus klanu Taarbami
Sledujte RakTaarbami na FB!
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Průzkum: Seriovější levnější skřetí nože "na špinavou pr
PříspěvekNapsal: sob 16. črc 2011 22:08:22 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 20. lis 2008 16:57:56
Příspěvky: 379
Bydliště: Pardubice
Za pár dní bude na světě, rukojeť na fulltang z vrstvené nezničitelné lisované černé kůže, silné asi 4-5mm. Možná budou rovnou dva :-) Bude mít někdo zájem? Vč. pochvy. Jestli ano, tak do zpráv :-)

http://files.myopera.com/urukkrystof/al ... 6/0IMG.jpg

_________________
Kryštof Gundkaal
Karn-Skoir


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Průzkum: Seriovější levnější skřetí nože "na špinavou pr
PříspěvekNapsal: pon 04. lis 2013 12:12:00 
Offline

Registrován: pon 04. lis 2013 10:22:37
Příspěvky: 1
Můžeš udělat třeba 3 standartní velikosti, kde nože budou klidně vypadat každej uplně jinak, ale objednávka bude zadána např.: Chci 4 nože střední a jednu mačetu.; nikoliv Chci mačetu třicet čísel z damašku a buvolího rohu s rytím a vytlačovanym pouzdrem (hmm..); Můžeš se pak vyřádit jak chceš a klidně dělat klony...???

_________________
http://www.pass4-sure.net
https://www.isc2.org/
http://ucsd.edu/
http://en.wikipedia.org/wiki/Anabaptist_Mennonite_Biblical_Seminary


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz