BOT - Skřetí a trolí svět





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 82 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kam zmizeli skřeti!?
PříspěvekNapsal: čtv 02. kvě 2013 22:23:22 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 25. srp 2011 22:55:14
Příspěvky: 142
Bydliště: Sokoleč
Když sem začínal u skřetáku daloby se říct s žádným kostýmem měl jsem určitou představu.Koukal jsem se na fotky Snagy,Kruxu,Matugy atd chtěl jsem být jako ti kluci.Chtěl jsem prostě vypadat aspon z části jako oni.. a tak sem začal tvořit a tvořit nevim jestli nováčkum chybí inspirace.Nebo ta podpora no že nemaj nikoho kdo by je v tom podpořil..netušim.

_________________
Svět ovládnou pampelišky.Vy tomu možná nevěříte ale já to tam znám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam zmizeli skřeti!?
PříspěvekNapsal: čtv 02. kvě 2013 22:41:38 
Offline
girmus (slídil)

Registrován: ned 13. lis 2011 21:24:23
Příspěvky: 66
Podle mýho Gahaku k tomu nemaj jednak prostředky(finance, materiály, prostory), ale možná taky ani chut...ne každej chce trávit večery děláním kostýmu a když už něco vytvoří, tak se tady zfašistuje, že to vypadá blbě atd...inu možná to chce bejt víc otevřenější a nechat toho člověka, at se v tom vykoupe sám...ono ho to začne srát samotnýho, že vypadá tak dobře

_________________
Gorbag

Rozděl a Panuj!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam zmizeli skřeti!?
PříspěvekNapsal: čtv 02. kvě 2013 22:58:23 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 25. srp 2011 22:55:14
Příspěvky: 142
Bydliště: Sokoleč
Pokud má ten člověk zájem a chut tak myslim že neni co řešit jasně že nebude všechno hned ( kostým ,stan,komplet výbava atd) tohle prostě trva a tak to je..Jasný material stojí prachy ale tak to chce čas.Možná bysme měli nováčkum vic pomáhat a min kritizovat to je asi pravda ale tou kritikou přeci taky pomáháme ::|

_________________
Svět ovládnou pampelišky.Vy tomu možná nevěříte ale já to tam znám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam zmizeli skřeti!?
PříspěvekNapsal: čtv 02. kvě 2013 23:06:19 
Offline
girmus (slídil)

Registrován: ned 13. lis 2011 21:24:23
Příspěvky: 66
To jo, ale někdo to třeba nesnese nebo nepochopí a myslí si, že mu křivdíme...pak se jede "pomstít" temný a jede za světlou :D

_________________
Gorbag

Rozděl a Panuj!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam zmizeli skřeti!?
PříspěvekNapsal: čtv 02. kvě 2013 23:11:07 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 25. srp 2011 22:55:14
Příspěvky: 142
Bydliště: Sokoleč
Asi jo :D No tak budem hodný ..:)

_________________
Svět ovládnou pampelišky.Vy tomu možná nevěříte ale já to tam znám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam zmizeli skřeti!?
PříspěvekNapsal: pát 03. kvě 2013 0:44:23 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. srp 2008 23:55:44
Příspěvky: 467
Bydliště: NBK
Za Noxferu - Snažíme se dojet kde to jde....na druhou stranu je tu spousta věcí co ukradla čas, jako třeba ta práce, díky které jsem si doteď ani neudělal helmu pro sebe, natož pro kohokoliv jiného, přítelkyně (u té to samozřejmě není zabíjení času, ale všichni víme jak to myslím) a celkově takový pocit zdechliny z dnešního dění....osobně jsem na RP tolik nebyl, respektive jsem se rád díval, ale málo zapojoval, ale to už je osobnostními dispozicemi... Je to otázka na delší a živější povídání....

_________________
S neutichajícím hladem a žízní,ženoucí se černou nocí...Noxfera.. viewtopic.php?f=5&t=71


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam zmizeli skřeti!?
PříspěvekNapsal: pát 03. kvě 2013 1:05:04 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 09. zář 2008 19:55:20
Příspěvky: 121
Bydliště: Všepolykající černá díra uprostřed ČR
Podle mě je to přece jen následek vyšší úrovně kostýmů. Zvýšení "cool faktoru" skřetstva by ten trend ovšem mohlo obrátit. Měli bychom se tudíž soustředit na rituál a prezentaci na B5A a možná víc prosazovat nějaké jednoduché typy kostýmů typu prošívka a maska (která už je mimochodem pro nováčka imho celkem složitá).

_________________
Kupředu krok, zpátky jenom dva!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam zmizeli skřeti!?
PříspěvekNapsal: pát 03. kvě 2013 7:27:50 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 22. zář 2008 20:03:28
Příspěvky: 46
Bydliště: Severní pláně země Moravské
Nás nikdy nebylo moc...letos to taky sláva asi nebude, páč kluci maj dost školy..bohužel. Na RP jsme taky moc nebyli. BOT jsme moc neřešili, ani nevím proč, prostě až na mé občasné pročítání, to hold kluci tolik nechytlo. Za skřety jezdíme rádi, to žádná.... ::beer
CO jsem ale tak četl, tak ta Marketingová věc není vůbec špatnej nápad, ale hodně se mi líbila spíše ta lidská stránka věci (už nevím kdo to zmiňoval). Z mého pohledu když jsem před pár lety začínal, tak to byla prostě Snaga...ty vole ti borci....dneska je znám osobně ::D .... tehdy mě ani nenapadlo, že se s něma někdy budu bavit ::D Možná to má tak hodně lidí, slyší jací jsme fašisti, jak jen pro sebe, kdo nemá to a ono je prostě pleps....máme hold asi špatné mínění u veřejnosti....kdybych chtěl psat něco víc a rozvádět to, tak bych jen opakoval názory co už tu padly.....Chce to prostě nějakou mega "party" (rituál zakončenej prostě pařbou) a kde jinde je lepší místo než na Doksech? Kde je nováčku habaděj.....Milerád dovezu buben, roh a budu dělat kravál jako prase ::beer

_________________
gûr ti ujakrogtar dûr ushatar


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam zmizeli skřeti!?
PříspěvekNapsal: pát 03. kvě 2013 9:21:02 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. říj 2009 8:57:54
Příspěvky: 12
a pak by to chtělo ten "bordel jako prase" i při bitvě... je mi jasné, že roh není levná sranda, a nikdo by o něj nepřišel rád při ráně (nevím jak moc reálně vydrží) nebo pádu, ale volání záloh pomocí zvuku rohu, na místo řvaní "útok" nebo "vpřed" kdyby se ozvalo "shabrak" - to by mohlo, podle mého, být další věcí, co by mohlo nováčky přilákat, protože tím jsme "jiní".

Možná jsem magor, ale na skřetech mě právě to "být jiný" baví... vzpomínám na B5A 2010, když při jedné bitvě proti nám stáli už sešikovaní elfi, či co to bylo, a skřetí špína se válela na zemi s naprostým nezájmem a pohrdáním - podle mě i tohle je RP - pak nám za zády prošel nějaký velitel, sem tam někoho švihnul bičem, všechno se to zvedlo a světlá couvla - prostě jsme měli psychicky navrch. A tohle hraní, nehraní (ono to vlastně nestojí skoro žádné úsilí a lidi (hráči) jsou líní od přírody, takže jsou rádi, když můžou sedět a pohrdat nepřítelem do poslední chvíle) to je to, co mě drží u skřetů, a co mi pomáhá sem tam přivést někoho z mladších kamarádů na tu správnou temnou stranu. Mám okolo sebe potenciální 4 skřety, jen nevím jak ty kluky donutit, aby fakt jeli - aspoň to okouknout jednou

_________________
Ragdáz je můj internetový nick - ale jinak jsem byl, jsem a vždy budu Vrána - Vranitko, starej pes se holt nový přezdívce nenaučí

Účelem války není padnout za vlast, ale donutit ty druhé parchanty padnout za tu svou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam zmizeli skřeti!?
PříspěvekNapsal: pát 03. kvě 2013 10:53:03 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: pon 03. lis 2008 21:03:17
Příspěvky: 623
Bydliště: Jih!
Rip89 píše:
(predem se omlouvam ze nepisu interpunkci ale pisu z mobilu a nechce se.mi s tim srat) Dlouho nad tim uz uvazuju pro jes min a min, podle .
.
S tímhle souhlasím skoro do mrtě.

Podle mě je to prostě a jednodušše přirozená věc, nic nevydrží na výši věčně, u všeho jsou dobrý a špatný časy, který se v překvapivě pravidelnejch intervalech střídají. Když byl BOT každej den plnej desítek příspěvků a černou nemohlo nic zastavit, světláci ztráceli, teď se to otočilo. Okolo mě spousta a spousta lidí odešlo kvůli škole, jinejm zájmům, ženský, prostě to nežili tak do hloubky a "vyrostli z toho". To je podle mě největší a nejpodstatnější problém, nejvíc ztrátová skupina je podle mě okolo 18-19 lety, kdy lidi nastoupí na vejšku, do práce a přestávaj na to mít čas, peníze a chuť.

Další věc je, že na světlou stranu se hodně lidí přidává kvůli tomu, že kostým mají z LH/šermu nebo ho vyrábějí s tím, že budou jezdit na oboje současně, proto ty kostýmy na světlé podle mě poslední dobou vypadají tak dobře a tolik se zvedly. Skřeti jsou holt použitelní jen na dřevárnách a ještě ne na všech, o historických akcích, přivýdělkem na slavnostech, přehlídkách apod. si můžeme nechat jen zdát.

ŘEŠENÍ
No, to je poměrně dost zapeklitá věc, jak to vytáhnout z tohohle srabu. Popřemýšlím nad tím a sesumíruju to.

KAŽDOPÁDNĚ!!
-> Nebojte, na b5a nás bude slyšet a i kdyby jsme jim neměli nakopat prdel, tak se Naurrakur a Gundabal ukážou v plný parádě a užijeme si to jako nikdy!
-> Věci se hejbou a ikdyž to nevidíte, dávaj se dokupy plány jak uvnitř Naurrakuru, tak i dohromady s Gundabalem, bude to jízda
-> V pátek bude společný rituál, kde se můžem prezentovat, pořádně ty skřety oživit, zahrát si a tak ABY NÁS BYLO KURVA SLYŠET!!!

_________________
Erlish Ukrumar - ushatar ghaara rak Matuga Sorr

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 82 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz