BOT - Skřetí a trolí svět





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 82 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kam zmizeli skřeti!?
PříspěvekNapsal: ned 07. črc 2013 20:00:54 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 12. říj 2011 21:08:39
Příspěvky: 187
Bydliště: Tachlovice
Tak poutací plagát je na světě :D


Přílohy:
000121.jpg
000121.jpg [ 12.98 KiB | Zobrazeno 8667 krát ]

_________________
Its good to be bad,but its better to be evil.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam zmizeli skřeti!?
PříspěvekNapsal: ned 04. srp 2013 0:51:20 
Offline

Registrován: ned 06. led 2013 21:46:05
Příspěvky: 4
Hele řeknu to takle jsem nováček a neodvážil jsem se na žádnou akci ... páč jak jde čas tak veteráni maj super mega husté kostýmy .... a pořád je zlepšují... ted radši lidé jezdí za člověka (stačí :tunika,nějaké nohavice a něco na hlavu něco jako kápě ...)ale ted je většina skřetů povznesená s kostýmem k nebeským výškám jen tak si prohlížím fotky z tohoto roku a najednou se kouknu na svůj kostým a řeknu si kurva co to je takový kostým nikdy mít nemohu.... jsem kretén co mně to napadlo jet za skřeta... a naplánovanou akci posunu zase o rok dál ... (to je v lepším případě většina lidí jede radši za méně náročnou rasu ...).... taky by mi pomohlo kdyby někdo byl z Prahy a pomohl mi třeba pozvu ho na kafe někam nebo na něco jiného s kostýmem ,ale takový lidé vyhinuly ... a většinu to ani nenapadne a skřetí kostým pošlou do zkázy hned při prvním prohlížením fotek(tam jsou vetšinou ECHT kostýmy co zaujmou fotografa ...) přece jenom předpokládám že před 5-10lety byl kostým skřeta z většiny jeansy tmavé potrhané + nějaké zabarveé triko a obarvený xicht.... tím nechci urazit co měli vynikající kostýmy už v té době...

Prosiim jestli je někdo tu z Prahy tak jestli si udělá čas na 16letého maníka který si neví rady ... potřeboval bych pomoc ve stylu "hele takle ti tu načrtnu střih a ty to tak udělej jo ?"


díky ....Jsem nováček který chce začít a neví jak ....mno občas mi napíše nějako chytrou radu Granko, ale toho potkám jen na 2 týdny za rok a to je kurevsky málo přez internet to není takové jako když vám někdo doopravdy poradí a udělá si třeba na vás 3hodiny čas (vím že je cenný) ale jestli ho máte tak pomožte nováčkům a oni přivedou další :)


Ps: Třeba já se bojím na nějakou akci páč se bojím že se mi tam zpíš vysmějou za můj kostým ....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam zmizeli skřeti!?
PříspěvekNapsal: stř 07. srp 2013 15:02:19 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. srp 2008 23:55:44
Příspěvky: 467
Bydliště: NBK
Vysměje se ti uřvanej Argon, ale toho každý stejně ignoruje, protože řve blbě a pořád. Většinou rozhovor probíhá tímto stylem - "Ty vole co to má na sobě?" "To je tenhle Jarda z botu, tan je tady na první akci." "Tak to jo, když si vzpomenu na nás, tak to není tak hrozný ... " Takže v klidu, pokud nebudeš 10 let jezdit ve stejným shitu.
Na druhou stranu myslím, že dle zdejších návodů se dá udělat začátečnický kostým, který k smíchu není.

_________________
S neutichajícím hladem a žízní,ženoucí se černou nocí...Noxfera.. viewtopic.php?f=5&t=71


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam zmizeli skřeti!?
PříspěvekNapsal: sob 10. srp 2013 16:39:29 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 12. říj 2011 21:08:39
Příspěvky: 187
Bydliště: Tachlovice
Souhlasím s Mardugem,když si to tady celí pročteš,tak pravděpodobně už ani nebudeš potřebovat poradit ::] Ale kdyby ti nebylo cokoli jasný,stačí se zeptat v patřičné rubrice.Stačí tomu obětovat čas a nějaký ty peníze. ::D

_________________
Its good to be bad,but its better to be evil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam zmizeli skřeti!?
PříspěvekNapsal: sob 10. srp 2013 22:46:25 
Offline

Registrován: ned 06. led 2013 21:46:05
Příspěvky: 4
jj mam to tu pročtené odzhora dolu a mám docela pěknej kostým :) a po pár radach fritola(ten radil s dredy) a pak ještě pár lidí :) a je to fakt bomba :) ani jsem nečekal že to tak dopadne :) sice 3 tisíce jsou v čudu ale stojí to zato díky tomuto foru a Skřetů co jsem splašil na FB vypadám jak pořádný skřet konečně stálo to dost usilí ale vyplatilo se to :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam zmizeli skřeti!?
PříspěvekNapsal: sob 10. srp 2013 23:26:50 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 12. říj 2011 21:08:39
Příspěvky: 187
Bydliště: Tachlovice
Tak nezapomeň postnout obrázek do svého představení ::D

_________________
Its good to be bad,but its better to be evil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam zmizeli skřeti!?
PříspěvekNapsal: stř 18. zář 2013 11:35:52 
Offline

Registrován: sob 01. čer 2013 20:27:45
Příspěvky: 7
Takže, sic jsem jen černý potěr a nemám ani řádný kostým, měl bych pár připomínek i sem. Skřetů ubýva, to je fakt krerej tu všichni víme. Co stím ale udělat- to už je druhá věc. Máme rituály který znás ďelaj skřety a ne jen magory v roztrhanejch, chaotickejch hadrech. Co je zneužík k verbování. Jasně, Frumi se na nás nejspíš budou hněvat, když je takhle "zneužjem", ale zkuste se zamyslet, mohlo by to přinst své ovoce. Co vyhradit neskřetům nějakej póvlflek lehce bokem, ale aby viděli že mi jsme skřeti, že máme svojí kulturu, že máme Frumi kteří nás ochraňují a že nejsme jen banda trhanů. Mezi žoldáky se najde nejeden nováček, který nemá jasno za co by jezdil. Nebo někdo kdo má " strach" jet za skřeta a potřebuje jen posrtčit.
Rozhodně by to taky chtělo omezit kritiku. Jasně, neříkám nekritizovat ale opatrně. S tím ale musí něco udělat jedinci, kteří kritizujou. Netvrďte mi že jste na první akci byly v krutý echt skřetím kostýmu
Myslím, že by nebylo od věci k nováčkovi přidět někoho již zašlého do společnosti. Někoho kdo by se s ním bavil, ským by mohl rozebrat kostým, od koho by pochytil RP a tak dále, je toho opravdu mnoho. Mohlo by to být docela dobré alspoň v rámci akce. Myslím, že se schodneme že takovej člověk se začlení líp a bude za skřety jezdit spíš než uťápnutej maňas zašitej v rohu se kterým se nigdo nebavý a jediný co slýchá je : co to máš ksakru na sobě.
Za mne asi tak ďekuji těm co to dočetli a zkritizujou mne a nebo se nad tím zamyslí a postupně se prosadíme. děkuju Hau, domluvil jsem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam zmizeli skřeti!?
PříspěvekNapsal: stř 18. zář 2013 18:48:55 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 27. úno 2011 13:33:02
Příspěvky: 81
Bydliště: cca Praha
To Thrack: Pokud si byl na letošním B5A, tak si mohl vidět v akci náborový rituál a začlenění nových skřetů. S tím začleněním to chce spíš projevit nějakou iniciativu a zájem. Ono to samo do klína nespadne ::ano

_________________
Glob Gark


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam zmizeli skřeti!?
PříspěvekNapsal: stř 18. zář 2013 22:36:59 
Offline

Registrován: sob 01. čer 2013 20:27:45
Příspěvky: 7
No na letošním B5A jsem byl jako žoldák u Matüshkabaru. A příjmací rituál jsem neviděl a docela mne to mrzí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam zmizeli skřeti!?
PříspěvekNapsal: pon 25. lis 2013 20:27:32 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 04. srp 2013 18:59:17
Příspěvky: 16
Bydliště: Strakonice - Jižní Čechy
Třeba u nás to vzniklo tak že jsme se shodli s klukama u táboráku :D, já osobně se snažím přemlouvat koho můžu aby začal jezdit taky. Bohužel dnešní mladší generace ( sám do ní patřím ) je z většiny taková, že potřebujou buď být nejlepší nebo nic, což znamená, že chtějí mít hned nejlepší kostým a nejvíc životů a nejvíc to dávat, jenže k tomu je třeba mrtě moc práce, a to ani nepřekousnou :(, podle mě je třeba, když někdo přijede do skřetího lágru a má na chuje kostým tak mu poradit a inspirovat a hlavně ne vypíčovat, že má na chuje kostým. Sám pak bude říkat, že to byla paráda a přemlouvat ostatní ať jezdí také, a hlavně bude ve všech povědomích, že nemusí mít hned ultra dobrý kostým :D

_________________
Kuboss nájezdník z mokřadů
Kronika zchudlého života


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 82 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz