BOT - Skřetí a trolí svět





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 82 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kam zmizeli skřeti!?
PříspěvekNapsal: pát 06. pro 2013 15:38:20 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 31. črc 2008 15:19:59
Příspěvky: 126
Bydliště: Krnov/Liberec/Guelph
Skretum dle meho skodi dve veci (a neco uz tu zaznelo)

- jednorazovost - hodi se jen na Tolkienisticke akce a jsou prenositelni leda tak na certy a loupezniky. Akorat to neni zas takova vymluva, tech Tolkienistickych akci je mrte.

- elitarstvi - snaha separovat se od zbytku drevarenske komunity. Samozrejme, behem hry jsme nepratele, mlatime se do hlav a tak. Ale po bitve se separovat od tech zlych bilych? Dyt to jsou ta sama decka, jak na te cerne. Kdyz je malo lidi na cerne, tak neni lepsi se u ohne sblizit s nejakou elfkou/elfem (a nemyslim tim sexualne, do toho nikomu nic neni) a vlastnim prikladem je presvedcit, ze ten cerny role-playing stoji za to zkusit?

Takhle nejak by to fungovalo pro me: na cerne se bavim daleko vic hrou, u tech hrdinskych ras je nuda, akorat se tvarit moudre a krasne.


_________________
mel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam zmizeli skřeti!?
PříspěvekNapsal: pát 06. pro 2013 20:47:23 
Offline

Registrován: pát 15. črc 2011 12:36:53
Příspěvky: 1
Zdar, je to zajimavy tema, to jo, ja bohuzel zas na tolik akci nejezdim, takze jsem si toho ani sam nijak nevsim, nicmene mi uz par let hloda hlavou jeden brouk. Co se treba domluvit s orgama nektery z nejvetsich akci, a udelat nejakou poradnou show, ktera by byla soucasti oficialniho programu. Myslim tim proste neco, co by zaujalo i neskrety a zaroven to udelalo reklamu "nasi" strane. Mohlo by to bejt cokoliv dostatecne viditelnyho, od fireshow, co ja vim, nejakej ohnostroj, nebo treba ukazka "skretiho" tetovani nebo "veseni na haky"... nebo kdyby se dala dohromady dostatecne velka tlupa talentovanejch muzikantu, nebo aspon bubeniku, "rucharu", umim si predstavit i peknej skreto-etno koncert :D samozrejme by to nemusel bejt primo nikdo z ucastniku, mohla by se zaplatit treti strana. Mame na akcich vselijaky koncerty, Lucrezie Borgie, (nebo Lustely :D ), ktery pobavi vsechny ucastniky, ale z hlediska herniho reprezentujou vicemene "svetlou stranu". Co takhle zacit lobovat u Orgu za nejakou temnejsi soucast neherniho programu?

Čmoud


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam zmizeli skřeti!?
PříspěvekNapsal: čtv 02. led 2014 13:50:09 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 05. kvě 2013 12:26:12
Příspěvky: 56
No a co takhle udělat někde průvod? Všici skřeti se pořádne vyskřetí a můžem se projít městem se zástavama skřetích klanů atd. Ten koncert taky není špatnej nápad, klidně se hlásím jako hudebník.. A nebo sehnat někoho hodně talentovanýho a zodpovědnýho a natočit krátkej film o skřetech a jejich životě, nebo tak něco... ::]

_________________
Obrázek
Já Warriog a můj příběh


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam zmizeli skřeti!?
PříspěvekNapsal: pon 06. led 2014 12:47:48 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 19. kvě 2013 14:36:47
Příspěvky: 25
Předem sry za slohovku- neumím to jinak
barevně jsem zvýraznil to podstatné ::ano

Inu... i já bych chtěl přidat nějaký ten svůj veskrze nováčkovský postřeh.
V roce 2008 jsem byl coby "skřet" na B5A. Kostýmy z těch dob všichni asi známe ::] už tenkrát, když jsem se vrátil domů pln zážitků vyprávěl jsem malýmu bráchovi jak tam byli Snagáči s úžasnejma kostýmama a že jednou kolem mě proběhli a kdesi cosi. Já se na další ročníky nedostal znáte to (nebo taky ne) škola, brigády práce, práce, práce.... Malej brácha od té doby narostl do příšernejch rozměrů a přerostl mě a vzpomněl si, že jsem jednou byl kdesi kde se lidi mlátěj po hlavách a že by tam chtěl jet taky Já svolil, že pojedu s ním ale jen na B5A...jenže jaký bylo moje překvapení když jsem zjistil, že mi nestačí tričko a černý kalhoty... ::D Zíral jsem na fotky z roku 2012. Každopádně šli jsme do toho a za neúnavné pomoci Nazga udělali základ (tuniku,gatě a vycpávanici)...A vyrazili jsme.

Byl jsem nadšenej tím, jak se skřeti mezi sebou znaj, jaký mají vztahy, jak jsou v pohodě.Líbilo se mi elitářství-byli jsme prostě zajímavější než světlá. Byl jsem nadšenej tím že nešlo o pouhé běhání po lese ale o střet armád (šikování jednotek zásluha Loqa, Erlishe ?) Vadila mi trošku přemíra alkoholu a hodně mizernej RP mimo bitvu.

Od toho května do konce roku jsme stihly 5 akcí, nepočítaně workshopů a čundrů,které nám dali hrozně, hrózně moc. Jak jsem zjistil dost lidí se námi nechalo inspirovat, nebo to alespoň zvažují. Vytvořili jsme si klanovou hierarchii, rituály, meziklanová přátelství to vše nás ohromě stmelilo a posunulo vpřed.
Co se týče té množstevní otázky...

Ačkoliv jsme celý klan všichni stále nováčci videa a fotky sdílená na fb zaujala velké množství lidí z různých okruhů- u nás, pracujících členů došlo k tomu že se po pracovišti začlo šeptat že jsme temná sekta u těch mladších to vzbudilo zvědavost. možná proto se můžem za necelý rok naší existence pochlubit 3-4 nováčkama kteří jsou celí žhaví na následující sezónu.

Takže můj postřeh jak posílit skřetí řady?

Zvyšovat kostýmovou úroveň následně fotit,natáčet - sdílet likeovat postovat a kdesi cosi na sítě typu FB, ale i Bot
(baví mě komentáře pod fotkami typu bože, to jsi fakt ty? to je pro nějakej film? to se opravdu mlátíte?)
Je to něco co z airsofťáků dělá skřety a z žoldáků,elfů a jiné havěti také tak.

Posílit RolePlaying v bitvách ale i mimo ně!
Temnej Lágr, kosti,ohně, bubny
Rituály při čundrech, před bitkami, seřezat se mezi sebou při řazení a následně bejt seřezán generálem atp. to jsou věci na které se nezapomíná...
a světlá nám toto může jen závidět a ještě u toho musí hezky a moudře vypadat :-)

Demonstrace úžasnosti temné je nejlépe vidět na B5A Tam je nejvíce nováčků, nejvíce hledajících. Berme to v potaz. Já mohu za Gruktuss slíbit, že se na letošním B5A pokusíme udělat RP takového rozměru, že budou ostatní národy plakat, že nejsou Skřety

Nechme naplno rozvíjet své skřetí osobnosti
Frumi nám jsou nakloněni.

UgrLokk Dushatar klanu Gruktuss


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam zmizeli skřeti!?
PříspěvekNapsal: pon 06. led 2014 21:30:12 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 27. črc 2008 22:02:30
Příspěvky: 440
Bydliště: Bot
Pěkně napsaný ::]

_________________
Kaal-ishi ghaash-ob. Shrakhat frumi. Gashnat frumi-sha.

S bělovlasým v zádech


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam zmizeli skřeti!?
PříspěvekNapsal: pon 27. led 2014 17:21:44 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 27. črc 2008 22:02:30
Příspěvky: 440
Bydliště: Bot
Spoustu věcí, co jste tady napsali, můžete realizovat na naší akci Díra. Stačí, když si vymyslíte co byste rádi a napsali nám.

_________________
Kaal-ishi ghaash-ob. Shrakhat frumi. Gashnat frumi-sha.

S bělovlasým v zádech


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam zmizeli skřeti!?
PříspěvekNapsal: pon 27. led 2014 22:18:01 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: sob 08. led 2011 2:42:53
Příspěvky: 238
Super! Tak co, zná někdo nějaké dobré táborové hry, které bysme tam mohli rozjet? ::D
A určitě by byl fajn nějaký opravdu velký rituál a krom sázení na souboje i jiný táborový hazard - jako kostky, plátýnko apod., nebo může někdo zkusit vymyslet novou hazardní hru speciálně pro skřety.

_________________
Krushak Dagri-kuu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam zmizeli skřeti!?
PříspěvekNapsal: pon 27. led 2014 23:13:03 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 04. říj 2013 19:57:34
Příspěvky: 24
Bydliště: Praha
Přidám svůj pohled (tedy naprostého nováčka).
Celkem dlouho trvalo, než jsem se dostala ke skřetům. Poté, co jsem byla k larpu a tak přivedena Jairou, začala jsem přemýšlet, za co jezdit. Vždycky jsem měla radši záporáky, proto jsem chtěla dělat temné elfy / divoké lidi, ale ne skřety. Jaira mě prostě nakonec přetáhla ke skřetům (protože jsem chtěla jezdit s ní za stejnou stranu (mám fobii ze spousty cizích lidí okolo mě :D)) , začala jsem pročítat Bot, dělat skřetí kostým (a to bych bez Botu nezvládla) a překonala jsem i nutnost masky a líčení (mám z barev vyrážku a cokoli na ksichtě nesnáším). Ale za skřety jsem jezdit nechtěla. Proč?

Co mě od skřetů odrazovalo:

Náročnost kostýmu, hlavně na zručnost, trpělivost, čas a finance.

Neupravenost, roztrhanost, špinavost a barevnost (zní to absurdně, ale je to pravda :D)

Nepřipadali mi nijak zajímaví nebo lepší a propracovanější než jiné národy, spíš naopak. Jen jako banda divných lidí, nic víc, nevyužitý potenciál jazyka a kultury.

Vedle propracovaných skřetů vypadám jak debil s hnusným kostýmem, špatně se dá vyniknout.

Už jenom svým vzhledem mi přijdou 'hrubí' a 'nesympatičtí' (nevím, jak jinak to popsat, ale stále mi to tak přijde)

Špatná rozpoznatelnost skřetů od skřetic - přijde mi, že i když bych měla plesové šaty, tak budu na první pohled vypadat jak skřet a né skřetice. A i to mě štve.

I když jsem se snažila, neochota seznámit se - neznaj mě, nemám ani klan, nic moc kostým, tak proč by se se mnou měli bavit, že (spíš jsem jen narazila na nesprávné lidi (doufám)).

To je ode vše, co mě teď napadlo. Asi to má nulovou výpovědní hodnotu, ale což.

_________________
Daarthu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam zmizeli skřeti!?
PříspěvekNapsal: úte 28. led 2014 17:20:04 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 05. kvě 2013 12:26:12
Příspěvky: 56
Citace:
Přidám svůj pohled (tedy naprostého nováčka).
Celkem dlouho trvalo, než jsem se dostala ke skřetům. Poté, co jsem byla k larpu a tak přivedena Jairou, začala jsem přemýšlet, za co jezdit. Vždycky jsem měla radši záporáky, proto jsem chtěla dělat temné elfy / divoké lidi, ale ne skřety. Jaira mě prostě nakonec přetáhla ke skřetům (protože jsem chtěla jezdit s ní za stejnou stranu (mám fobii ze spousty cizích lidí okolo mě :D)) , začala jsem pročítat Bot, dělat skřetí kostým (a to bych bez Botu nezvládla) a překonala jsem i nutnost masky a líčení (mám z barev vyrážku a cokoli na ksichtě nesnáším). Ale za skřety jsem jezdit nechtěla. Proč?

Co mě od skřetů odrazovalo:

Náročnost kostýmu, hlavně na zručnost, trpělivost, čas a finance.

Neupravenost, roztrhanost, špinavost a barevnost (zní to absurdně, ale je to pravda :D)

Nepřipadali mi nijak zajímaví nebo lepší a propracovanější než jiné národy, spíš naopak. Jen jako banda divných lidí, nic víc, nevyužitý potenciál jazyka a kultury.

Vedle propracovaných skřetů vypadám jak debil s hnusným kostýmem, špatně se dá vyniknout.

Už jenom svým vzhledem mi přijdou 'hrubí' a 'nesympatičtí' (nevím, jak jinak to popsat, ale stále mi to tak přijde)

Špatná rozpoznatelnost skřetů od skřetic - přijde mi, že i když bych měla plesové šaty, tak budu na první pohled vypadat jak skřet a né skřetice. A i to mě štve.

I když jsem se snažila, neochota seznámit se - neznaj mě, nemám ani klan, nic moc kostým, tak proč by se se mnou měli bavit, že (spíš jsem jen narazila na nesprávné lidi (doufám)).

To je ode vše, co mě teď napadlo. Asi to má nulovou výpovědní hodnotu, ale což.


Mno, tak takový názor jsem měl přesně než jsem začal jezdit za skřety. Já nikdy moc skřety nemusel a jediný důvod proč jsem na B5A(moje první velká bitva), byl že jsem chtěl radši bojovat proti lidem, než-li protí hrubým hrůzostrašným skřetům ::D Ale po B5a jsem se úplně změnil, pač jsem se vžil do své postavy, tak moc, že jsem si skřety zamiloval... Taky se mi často stává, že se mi zdají skřeti bez kultury, ale když si vzpomenu na ty rituály a hry co se v lágru páchaly, tak musím říct, že skřeti mají mnohem větší kulturu než kdokoli ze světlé... Uznávám že by jsme měli povolit v hrubosti a co z pohledu "asi ještě pořád nováčka" musím poukázat na uzavřenost skřetů. Tím chci říct, že introvert to má velmi těžký zapadnout. Já jsem živej příklad. Jezdim už něco přes rok a vsadím se, že si mě nikdo nepamatuje a ani si nedokážete představit jak vypadám.(Ano moje chyba, že tu nemám fotky, ale kdyby jste se mnou někdy mluvily určitě by jste znali jméno JJ)... Je mnohem více věcí co by se dali změnit, ale tohle je jedna z těch důležitějších...

_________________
Obrázek
Já Warriog a můj příběh


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam zmizeli skřeti!?
PříspěvekNapsal: úte 28. led 2014 18:42:06 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 04. říj 2013 19:57:34
Příspěvky: 24
Bydliště: Praha
Citace:
…jsem se vžil do své postavy, tak moc, že jsem si skřety zamiloval...
Citace:
… že introvert to má velmi těžký zapadnout. Já jsem živej příklad. …

Tak to jsme dva, no ::]

_________________
Daarthu


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 82 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz