BOT - Skřetí a trolí svět





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 82 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Kam zmizeli skřeti!?
PříspěvekNapsal: čtv 02. kvě 2013 19:27:47 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 27. črc 2008 22:02:30
Příspěvky: 440
Bydliště: Bot
Dlouhou dobu si už s klukama lámeme hlavy nad touto otázkou. Proč je tak málo skřetů a kam se poděli? Není to tak dlouho kdy černé armády byly jako povodeň, která smetla vše co jí stálo v cestě. V dnešní době nejsem schopni naplňovat registrace bitev. Poskládat slušnou armádu, která by byla obstojnou konkurencí jiným armádám je problém. Morálka v boji a poslouchání velitelů a generálů se už nenosí. Naše armády jsou doplňovaný různou pakáží, která nerespektuje základní hierarchii ve skřetí armádě. Kostýmy, kultura a hraní skřetích rolí je na bodu mrazu. I tady na Botu je to poslední dobou mrtvý.

Čím to podle vás je? Proč skřeti ztratili svoji atraktivitu? Co se udělalo špatně?

Budem moc rádi za jakýkoliv názory. Za Snagu Ctibor.

_________________
Kaal-ishi ghaash-ob. Shrakhat frumi. Gashnat frumi-sha.

S bělovlasým v zádech


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam zmizeli skřeti!?
PříspěvekNapsal: čtv 02. kvě 2013 19:42:50 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 25. srp 2011 22:55:14
Příspěvky: 142
Bydliště: Sokoleč
Nejste jediný kdo si nad tim láme hlavu..Taky to často s kámošema probíráme.Ale fakt netušim v čem to je.(sory za pravopis)

_________________
Svět ovládnou pampelišky.Vy tomu možná nevěříte ale já to tam znám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam zmizeli skřeti!?
PříspěvekNapsal: čtv 02. kvě 2013 19:47:59 
Offline
girmus (slídil)

Registrován: ned 13. lis 2011 21:24:23
Příspěvky: 66
Otázka, nad kterou si nelámete hlavu jen vy...nemam ani páru čím to je...možná vyššími nároky na kostým a RP? Těžko říct...

_________________
Gorbag

Rozděl a Panuj!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam zmizeli skřeti!?
PříspěvekNapsal: čtv 02. kvě 2013 19:50:06 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 27. črc 2008 22:02:30
Příspěvky: 440
Bydliště: Bot
V poho, pravopis neřešíme. Když tak to zkus promyslet. Jestli to je třeba náročností kostýmu, nebo tím, že jsou teď oblíbenější jiný národy. Přece jen jsi jeden z té mladší generace skřetů, tak to zas vidíš jinak než my. Když se tak mezi sebou bavíte přece padaj nějaký názory proč tomu tak je.

_________________
Kaal-ishi ghaash-ob. Shrakhat frumi. Gashnat frumi-sha.

S bělovlasým v zádech


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam zmizeli skřeti!?
PříspěvekNapsal: čtv 02. kvě 2013 20:37:39 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 13. srp 2008 10:25:32
Příspěvky: 60
No já čučím...koukám, že s jednou bitvou za rok jsem tenhle trend nějak nepostřehl...Kdybych chtěl být cynický, tak řeknu, že se aspoň nebudu muset bát o místo v registračce.

Za sebe můžu říct, že vím o minimu pravověrných skřetů, kteří by začali jezdit za jinou stranu. Spíš jsem spoustu obličejů už dlouho neviděl. Paradoxně spíš těch mladších. Přemýšlím, zda BOT nenalákal jen určitou kohortu (jakože skupinu stejného věku), která zase zhruba ve stejnou dobu odpadla, když musela začít vydělávat.

_________________
Amul hiilal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam zmizeli skřeti!?
PříspěvekNapsal: čtv 02. kvě 2013 21:09:06 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 12. říj 2011 21:08:39
Příspěvky: 187
Bydliště: Tachlovice
Třeba Thorouš,ten se prej dal na pajzla ::ne Nicméně je to jako marketing,pokud chceme přitáhnout nejvíc hráč,musíme hráčům nabídnout něco,co jinde nemají.Nebyla by od věci nějaká reklama,třeba na stránky fantasy obchodu,u hobitů atd.+náborové video ::beer

_________________
Its good to be bad,but its better to be evil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam zmizeli skřeti!?
PříspěvekNapsal: čtv 02. kvě 2013 21:16:47 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 27. črc 2008 22:02:30
Příspěvky: 440
Bydliště: Bot
To zní jako docela zajímavej plán.

_________________
Kaal-ishi ghaash-ob. Shrakhat frumi. Gashnat frumi-sha.

S bělovlasým v zádech


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam zmizeli skřeti!?
PříspěvekNapsal: čtv 02. kvě 2013 21:26:55 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. říj 2009 8:57:54
Příspěvky: 12
možná by do takových "náborových videí" pomohly i rituály před velkými bitvami - (natočené a sestříhané) protože to je to, co skřety dělá skřety, lidi se můžou pomodlit, stromošousti vzdát hold svým lesům a bohům, trpoši se asi ožerou, ale skutečně užít s oběťmi a řáděním si to snad můžou fakt jen skřeti.

Na B5A, když se teď blíží, by to chtělo aby Gundabal a Naurakur bylo přinejmenším slyšet, a to i kdybychom dostali výklep. Abychom prostě dělali pořádnej bordel, kterej si zase můžeme dovolit spíš my, než bílí slušňáci (i když orgům bychom do projevů samozřejmě řvát neměli ::D)

Jsem sice sám věčný nováček a lama, ale mám pocit, že všude přicházím pozdě - BOT už nějakou dobu pročítám a teď když jsem se konečně opravdu registroval, tak je najednou mrtvo. Před třemi roky měl Gundabal vlastní stránky, co žily, hromady hordění atd atd... teď když mám relativně čas a dávám dohromady konečně aspoň koukatelnej kostým, tak je mrtvo... podívejme se třeba zase na diskuzi B5A, trpoši "tu hubu nezavřou" ale na černý straně ticho po pěšině, snad jen horalé semtam něco organizují...

_________________
Ragdáz je můj internetový nick - ale jinak jsem byl, jsem a vždy budu Vrána - Vranitko, starej pes se holt nový přezdívce nenaučí

Účelem války není padnout za vlast, ale donutit ty druhé parchanty padnout za tu svou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam zmizeli skřeti!?
PříspěvekNapsal: čtv 02. kvě 2013 21:51:04 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 19. bře 2009 15:39:56
Příspěvky: 26
Bydliště: Příluka ( u Litomyšle)
(predem se omlouvam ze nepisu interpunkci ale pisu z mobilu a nechce se.mi s tim srat) Dlouho nad tim uz uvazuju pro jes min a min, podle me sme se k tomu dohnali sami tim ze chceme bejt co nejepictejsi a skrecky nejhezci, jeste pred peti lety nam stacilo cernocerveny habit a cerne nabarvena drzka a bylo nas habadej a pripadali sme si drsne ze sme ty cerny a zly, jak se pak kostymova uroven zvysovala tak lidi zacalo jezdit min pac se jim bud s tim nechtelo tolik srat, nemeli dost penez a nebo nemeli podminky pro vyrobu. ono udelat dneska obstojnyho skreta a obstojnyho cloveka nebo pajzla s horalem je o necem jinym, nejenom ty hodiny srani s tim aby to vypadalo tak nejak skrecky a ne umele a taky se to sice moc nezda ale tech prachu v tom utopenejch je taky docela dost( sem prestal pocitat u 25 klacku vcetne hektolitru balakrilu a chemaku a kilometry motouzu)sice ted vypadame epicky ale jen nejakejch 100 lidi kteri ti uz doslova zijou. dale by to nebylo tak strasny kdybysme nebyli tak zasrany fasisti. kdyz se objevi clovek co nevypada uplne podle nasich predstav hned ho jebem(ne treba vsici ale podstatna cast jo) a i kdyz se mu snazime pomoct a myslime to bobre tak ho to odradime jak do nej zacnem hucet co vsechno ma blbe a co ma udelat jinak ( a kdyz prekona i tohle tak vetsinou uz ho dorazi erlog s nakym blbym kecem:-P ) proste by si ty lidi meli taky projit nakou svou evoluci jako my kdo z nas byl dokonalej hned prvni bitvu, jeste do dneska si piluju kostym a zjistuju po kazdym boji co vsechno ze me odpadlo a co zase prisit. Tohle je muj nazor a pohled na vec jak ho vidim, dle me by stacilo novejm lidem vic verit a pomalu je dokopavat k lepsi a lepsimu a ne hned hrrrr udelej tohle a tohle a jeste tohle. a taky prestat nadavat na prosteradlaky (na elfi jo) kouknete se o ctyri roky dozadu kdo byl to prosteradlo na fotce....my

_________________
Potřebuješ něco? Hafíku


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam zmizeli skřeti!?
PříspěvekNapsal: čtv 02. kvě 2013 22:06:11 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 12. říj 2011 21:08:39
Příspěvky: 187
Bydliště: Tachlovice
To:Ragdáz
No řvaní je už ohraný,je tam moc slyšet lidský zbarvení hlasu ::| Chtělo by to skandování,jako třeba vidíte ve filmu,ale nesmí to být slova,jen všemožné skřeky,které by vyřvával generál a armáda sborem opakovala.Bylo by super,kdyby nás k tomu Sax s Erlishem dokopali ::ano

_________________
Its good to be bad,but its better to be evil.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 82 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz