BOT - Skřetí a trolí svět





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Laug
PříspěvekNapsal: pon 31. kvě 2010 16:31:39 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 26. dub 2010 11:58:49
Příspěvky: 2
Do útoku!!!
Ve mě hrklo a hrdlo se mi stáhlo. Jako malé pískle jsem byl vržen do lidské armády. Už tenkrát jsem věděl , že není něco v pořádku. Něvěděl jse co mám dělat. Byl jsem sám. Skřetí armáda postupovala proti nám. Táhlo mě to k ní. Odehrálo se několiv střetů a bitva skončila.
Trvalo dlouho než jsem se opět pustil do boje.
Bylo to tu. Zprávy o tom , že válka je na spadnutí ve mě probudili bojovníka né člověka né trpaslíky. Má krev začala postupně tmavnout, zuby povyrostly , vousy vyrašily. Drápy a paže zmohutněly. Skřet ve mě se probudil. V mém kraji jsem byl jeden z posledních svého rodu. Můj klan vymřel a já zůstal sám.
Dlouho jsem hledal rod skřetů , ke kterému patřím.Prošel jsem několik národů ale žádný nesmrděl tak , žebych v něm chtěl zůstat. Až v Naurrakuru jsem se cítil jako ve své vlastní špíně, ve svém bahně. Ale ani to nebylo úplné blaho.
Stále se potuluji po planinách sám a doufám , že narazím na kmen , který by mě přijal .

Štít mám pevný a kladivo dost tvrdé abych si poradil z každým červem, který by mě chtěl rozpárat a sežrat.

Skřet - Laug:
Zbraně: štít a kladivo
Zbroj: přilbice a kyrys
schopnosti: řvu co můžu, před ničim necouvnu ,morální podpora skřetu kolem mě, plním rozkazy

Civil:
Jakub Hruban
Student
hudba: metal, rock
chlast: slast- pivo, zelená, capitan morgan
hobby: přítelkyně , "sport s přítelkyní" ,sem tam sport (spíš tam než sem), filmy, LARP ( a doufám , že to bude častěji),


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Laug
PříspěvekNapsal: úte 01. čer 2010 18:51:50 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 05. říj 2008 20:19:54
Příspěvky: 927
vítej špíno..
Při putování po BOTu najdeš vše, co budeš potřebovat

_________________
ObrázekObrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz