BOT - Skřetí a trolí svět





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Gwen
PříspěvekNapsal: pon 24. kvě 2010 10:23:16 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 12. úno 2010 22:34:07
Příspěvky: 27
Bydliště: husova 19 česká třebová
Temné jsou planiny Mordoru , temné je mé černé srdce . Křivda , která na mně byla napáchána mými klanovými bratry z " Hordy sviní " se nezapomíná a nepromíjí . Byť odolná těla orků , zachvácena byla strašlivou chorobou . Nemocná byla krev naše a nikdo neví kde se ta zákeřnost vzala . Vina se přisuzovala jednomu muži - člověku z hor , který však statečně roznášel zkázu mezi elfími řadami a proto byl přijat mezi nás. Ale to jsou jen dohady a plané řeči . Ona choroba způsobovala nepopsatelnou zuřivost a vražedný amok . Skřet zabíjel skřeta , nebyli ušetřeny ani ženy a děti . Zbytek z nás u kterých se nákaza teprve začla projevovat se rozešel do všech koutů černé země . Málem jsem došel smrti . Ve snaze vymítit onu chorobu jsem si pustil žilou a téměř jsem vykrvácel .
Po dlouhých týdnech osamoceného života jsem našel klan Abbys , který mně přijal jako svého bratra. Zde jsem se zcela vyzdravil , začal jsem znovu bojovat . Nyní jsem dosáhl věku , kdy jsem již považován mezi skřety za kmeta , nicméně bojový duch neustále prostupuje mou černou duší . Do dnešního dne zatím pomálu bitev jsem vybojoval po boku mojich nových bratří , však zbraň do kouta házet nehodlám dokuď budu stát a dýchat .

Tolik zla napáchaného na nevinných lidech . Ale vlastně se nic hrozného nestalo . To si jen Morgothovi děti hrají . A je možné se zlobit na dítě ?

jméno : Gwen Karfu
rasa : skřet
klan : Abyss
zbraně : šavle + štít , píka ( plánuji i kuš )


Buďte pozdraveni bratři a sestry na planinách Botu .
Nevím kde přesně začít aby mé představení nepůsobilo poněkud chaoticky i když zde jste na to možná zvyklý .
Můj zájem o dřevárny přišel jako u mnoha s prvním dílem filmové trilogie Pán prstenů . To jsem ještě neměl o nějakých dřevárnách ani šajnu , ale poznal jsem jednoho kamaráda , který mně právě do těchto taškařic zasvětil .
Žel zlaté doby našeho klanu " Horda sviní " pominuli a asi z 8 lidí jsem zůstal osamocen . I proto by mohla zde na Botu vzniknout rubrika " Chcete mně ? " ::D
V současné době se mně občas ujmou bratři s klanu Abyss .
Projezdili jsme jenom pár bitev , občas nějaké vystoupení na táborech , nebo dětských dnech .
Chvilinku jsem se pokoušel i o železo a to v podstatě jen proto abych na dřevárnách " nešmrdlal klackem " . No to málo co umim nestojí za řeč .
Vize budoucnosti asi takováto . Pokud budu finančně , časově a zdravotně stíhat , budu jezdit třeba do 50 roků . Docela mně dává zabrat astma , ale zatim se to dá . Jenže si nedám říct a ty plechy vypadaj tak hezky ::D

_________________
mé představení : viewtopic.php?f=5&t=1107
ten co tančí s troli


Naposledy upravil gwen dne pon 19. zář 2011 10:58:43, celkově upraveno 6

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gwen
PříspěvekNapsal: pon 24. kvě 2010 10:37:17 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 12. úno 2010 22:34:07
Příspěvky: 27
Bydliště: husova 19 česká třebová
jméno : Raďas " Gwen " Balint
věk : 30
co mám rád : dobrou hudbu ( žánr uvádět nebudu - je toho mraky )
kvalitní film , férový lidi , přírodní dámský klín , skřetí výzbroj , výstroj a vše okolo ,
svoji mámu , někdy i můj pc , no a pivečko taky , rád se dobře vyspim
jinak sběratel všeho možnýho co se gotiky a fantasy týká ( pokud jsou finance - a
ty skoro nikdy nejsou ::D ) , taky sbírám figurky a karty p. p .
co nemam rád : svoje astma , svůj zlozvyk kouření a svoji slabost s tim seknout , svoji neschopnost a nešikovnost cokoliv si sám na dřevárnu vyrobyt , zlý a hloupý lidi , předsudky , xenofobii , když jsem nevyspalej , brutalitu páchanou na ženách a dětech

Co ještě o mně ? Co jsem dělal na základce a po základce to zde psát nebudu , páč předpokládám , že to tu nikoho dvakrát nezajímá .
V současné době mám za sebou tříměsíční hospitalizaci na psychiatrii v Havlíčkově Brodu ( pozor máte tu skřeta blázna ::D ) . Holt někdy má člověk problémy se kterými si sám neví rady . Žeru antidepresiva a prášky na spaní . Práce do konce září v techplastu . Takže musim shánět nějakej jinej šolích .
Jestli vám to ještě nestačí tak svobodný , bezdětný , bez vlastního bydlení na které bohužel není . ::houwgh

_________________
mé představení : viewtopic.php?f=5&t=1107
ten co tančí s troli


Naposledy upravil gwen dne stř 14. zář 2011 20:36:38, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gwen
PříspěvekNapsal: čtv 01. črc 2010 12:32:19 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 12. úno 2010 22:34:07
Příspěvky: 27
Bydliště: husova 19 česká třebová
::|


Přílohy:
Poznámka: i takhle strašně můžou vypadat první pokusy o zbroj
gwen skřet.jpg
gwen skřet.jpg [ 117.67 KiB | Zobrazeno 9667 krát ]
DSC_0245.JPG
DSC_0245.JPG [ 47.72 KiB | Zobrazeno 10104 krát ]

_________________
mé představení : viewtopic.php?f=5&t=1107
ten co tančí s troli


Naposledy upravil gwen dne čtv 15. zář 2011 10:04:48, celkově upraveno 2
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gwen
PříspěvekNapsal: čtv 01. črc 2010 13:02:01 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 05. říj 2008 20:19:54
Příspěvky: 927
nebyl jsi náhodou jeden z pikenýrů v Krvavý Odplatě?

_________________
ObrázekObrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gwen
PříspěvekNapsal: čtv 01. črc 2010 13:04:12 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: pon 16. bře 2009 21:08:27
Příspěvky: 273
Vítej... SIce nemám tušení kdo jsi ani odkud pocházíš, ale vítej mezi skřety.



Musím říct že z celého Tvého kostýmu se mi nejvíc líbí ta zbraň. To co máš na sobě... No, je vidět, že jsi uvažoval o gotice :) Ale to tu nemá moc co dělat... Taže tu kroužkovu nech oreznout nebo ji alespoň začerni. Tu kápi úplně sundej, nebo alespoň zruš to cimbuří na nich.. SKřeti a LH moc dohromady nejdou. Což jsi na PPčku asi viděl ;-) Tu levou rukavici si nějak zašpiň, ať to není bolé... Zbytek kostýmu z téhle fotky moc nevidím...

Ber to jen jako výrazné doporučení, ne rozkaz ;-)

_________________
Sledujte RakTaarbami na FB!
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gwen
PříspěvekNapsal: ned 11. zář 2011 22:01:31 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 12. úno 2010 22:34:07
Příspěvky: 27
Bydliště: husova 19 česká třebová
Morchaint píše:
nebyl jsi náhodou jeden z pikenýrů v Krvavý Odplatě?

jojo máš dobrej postřeh :-D

_________________
mé představení : viewtopic.php?f=5&t=1107
ten co tančí s troli


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gwen
PříspěvekNapsal: ned 11. zář 2011 22:11:02 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 12. úno 2010 22:34:07
Příspěvky: 27
Bydliště: husova 19 česká třebová
Ashen píše:
Vítej... SIce nemám tušení kdo jsi ani odkud pocházíš, ale vítej mezi skřety.



Musím říct že z celého Tvého kostýmu se mi nejvíc líbí ta zbraň. To co máš na sobě... No, je vidět, že jsi uvažoval o gotice :) Ale to tu nemá moc co dělat... Taže tu kroužkovu nech oreznout nebo ji alespoň začerni. Tu kápi úplně sundej, nebo alespoň zruš to cimbuří na nich.. SKřeti a LH moc dohromady nejdou. Což jsi na PPčku asi viděl ;-) Tu levou rukavici si nějak zašpiň, ať to není bolé... Zbytek kostýmu z téhle fotky moc nevidím...

Ber to jen jako výrazné doporučení, ne rozkaz ;-)



No tak trochu zabržděně po dlouhé době z5 . A tak dlouho jsem to vydržel bez počítače ::D Za tvý typi dík . Kroužkovka už je zrezlá ažaž ale chystám se koupit skřetí kyrys s ramenama , takže na kroužky možná ani nedojde . Co se týká kapuce , to ještě sám nevím když bude přilba tak pujde dolu , ale nebyla zrovna nejlevnější abych odstřihával hradby . S rukavicí problém nevidím . Zbytek kostýmu co není vidět tvoří mrtě zrezlí plechový nohy a boty - gotický škorně - ty bych chtěl viměnit za vikingský , který mají zapínání s paroží .

_________________
mé představení : viewtopic.php?f=5&t=1107
ten co tančí s troli


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gwen
PříspěvekNapsal: pon 12. zář 2011 15:26:57 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: pát 20. lis 2009 21:01:11
Příspěvky: 197
Bydliště: Praha
Dobře že jsi se rozhodl pro ty skřety. Neznám nikoho kdo dělá "gotiku" a vlastní kostým co by hezky vypadal. Když chceš dělat železo, potřebuješ poměrně úzkou dataci, jinak ti to vždycky nevědomky klouže buď do fantasy, nebo keckaření.

Ale na věcech na skřeta se dohodnem, je to supr varianta za co jezdit, hezky rozmanitá ::ano

_________________
LARP - Because real life sucks...

http://www.pisnezlarpu.wz.cz/znamkalarpu.htm


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gwen
PříspěvekNapsal: pon 12. zář 2011 16:28:18 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 25. lis 2008 15:57:19
Příspěvky: 866
Gwene, mě se ta tvoje kápě náhodou moc líbí. Poslední dobou se to pořád omílá, tak to přepíšu znovu:Proč by skřeti měli měli chodit oblečení hůře jak bezďáci? Morchaint ukradl elfovi jeho kaftan, Gwen nějaké gondorské domobraně kýpi...

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gwen
PříspěvekNapsal: pon 12. zář 2011 17:03:53 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 12. úno 2010 22:34:07
Příspěvky: 27
Bydliště: husova 19 česká třebová
Pravda . Nevím jak moc skřetí národ na Botu zná novodobé runy vázané do knih , ale v mnoha takovýchto skazcích stojí , že skřetí národ se často odíval do kořistní zbroje .
Podlehl jsem však očarování z výzbroje i výstroje mých skřetích bratří na několikero bitvách a chystá se nová varianta lehkooděná pěchota , bo varianta 2 Gwen střelec - to víte roky břibývají a plechy jsou těžší a těžší ::D

_________________
mé představení : viewtopic.php?f=5&t=1107
ten co tančí s troli


Naposledy upravil gwen dne sob 17. zář 2011 14:16:39, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz