BOT - Skřetí a trolí svět





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Hrb z hory
PříspěvekNapsal: pon 03. led 2011 21:58:36 
Offline

Registrován: úte 21. pro 2010 17:52:51
Příspěvky: 4
Hlad. Desítky slizskejch těl a krví slepený voči.
Mrazivá díra se spoustou temnejch chodbiček a bahno. Řev a dunivý otřesy – démoni – hlad svíravě drásá vnitřnosti. Potácel jsem se v kamennejch chodbách snad tisíc dní pronásledovanej funícíma přízrakama.
Snad si mě konečne všimli frumi když sem narazil na umírajícího velkýho skřeta kterej mi vystačil několik dní a jeho maso bylo cítit žumpou a chutnalo jako hlína na dně našeho hnízda. Jeho kosti mi doteď chrastěj u boku protože sou plný síly těch desítek v prach rozpadlejch skřetů.
Denní světlo bylo jako rána kladivem do hlavy ale do jeskyně sem zpátky nemoh protože byla vyžraná do posledního chlupatýho pavouka. Po pachu tlejícícho masa kterej už sem dobře znal sem se dostal k tý největší žranici – země byla plná masa a já moh jenom kousat a odhánět černý ptáky co klovaly ty nejlepší sousta a taky si občas dávat pozor aby se nevrhly na mě. Poprvý mě opustil hlad ale vrátil se rychle a já vlastně nevim jestli to bylo vůbec někdy jinak ale asi jo. Nemyslel sem si že by se nahoře na zemi dalo taky dělat něco jinýho. Dny se slejvaly jeden do druhýho jako bublající bažina a k nebi stoupaly smradlavý výpary hladem vybuzenejch záchvatů. Záblesky se mi před vočima znovu sjednotily zase až za nějakej čas kdy začaly ustupovat mlhy a to asi vo sobě zase dali vědět frumi. Tolik špíny a vředatejch ksichtů jak tekoucí bahno se táhly jako sliny tmy z mejch snů – nevěděl sem že tahle země může v sobě nosit tolik skřetích zadků.
Zalez sem před nima jako králík do tepla svý nory a drkotal zubama ze strachu že by sedřeli maso z mýho těla a vohlodali mý kosti – vidim to před sebou jak zvědavý voko střídavě mizející a okounějící v kotly z gulášem – nekonečný dny ve strachu vylézt na povrch.
… nemilosrdnej hlad mi zase jednou drtil vnitřnosti a já pološílenej klopýtal po tý válkou zničený zemi. Cejtil sem kolem desítky skupin dalších skřetů a jejich smrad dráždil můj nos k nesnesení a sliny mi odkapávaly a musely se za mnou táhnout jako slimáčí cestička. Viděl sem jak se plazej v prachu docela blízko mě a jednoho dne mě ten nekonečnej hlad nakopal k činu.
… nevim jak se mi podařilo dostat se tak blízko sem – vopustily mě i poslední zbytky přemejšlení – v cárech nasátejch krví mi práskaj hlavou myšlenky – skočil sem na hrbatý záda nějakýho skřeta a snažil se ho ubít pěstma a rozdrápat drápama aby vytekla krev a já se dostal k masu – co mě vytrhlo z mýho šílenství byly vobrovský rány – výbuchy bolesti mě ochromily jako by se na mě sesypaly šedý skály ze všech temnejch doupat – zapadal sem do všeho jak do bahna a nevim proč ste mě zmlácenýho nesežraly – asi sem na sobě neměl moc masa – místo toho sem se naučil jak to chodí v potulný smečce a když bylo skučení mýho žaludku slyšet jak vlčí vytí urval sem si maso. Pořád sem rozklepanej z toho že sem se ztoho všeho dostal a mý nohy sou zase tak silný aby mě mohli nést.
Nejsem hrdinej válečník z povídaček o černejch mstitelých a těžko si představim nějakej jinej pocit než strach z tmy a silnej hlad skučící vnitřnostma – ty houby se mnou dělaj divy, točí se mi ty vzpomínky před vočima jako bláznivej elfí bál – každopádně těm špínám vděčim za svůj krk a to že sem moh svojí vpadlou hruď schovat aspoň do něčeho pevnějšího než plíseň a vlastní pot.
… teď když sem vyzvracel svůj život do šamanova ksichtu se cejtim jak znovuvyvrhlej – lehkej brouk co roztáh křídla a letí k černý obloze – siluety kolem vohně mručej a mlaskaj a cvakaj zubama přesně jako první velký skřeti zrozený z bláta a noci.
Jako pravej vypravěč naposled vpadnu do ticha abych ukončil svý vyprávění: „Gruku ty křivej nose podej mi další kus tý koniny.“

- vyhublej skřet blekotá u doutnajícího ohniště v jednom ze svých záchvatů. Klepe se po celym těle a hledí někam do tmy očima co vypadaj jako slepý. Možná se jen snaží bejt zajímavej, nevim. Stejně ho zas nikdo neposlouchá -


Pár stručných informací pro ty kdo nechtějí poslouchat celé tohle blekotání:

Postava:
- Hrb z hory
- naposledy spatřen v armádách Gundabalu
- zbraně: od obouruček ke štítu
- klan: GlobGark

Hráč:
- Praha
- 18let
- zkušenostmi mírně za hranicí začátečníka (okolo 6 větších akcí ztoho 2xb5a)
- životní názory, zájmy a hudební vkus poměrně různorodé


Naposledy upravil Hrb dne pon 03. led 2011 22:11:35, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hrb z hory
PříspěvekNapsal: pon 03. led 2011 22:11:01 
Offline

Registrován: úte 21. pro 2010 17:52:51
Příspěvky: 4
Kostým - není zvlášť aktuální; nové fotky se tu snad časem brzy


Přílohy:
Poznámka: Malá Marauderská odbočka - mrtvola
Bez názvus.jpg
Bez názvus.jpg [ 149.91 KiB | Zobrazeno 6382 krát ]
Poznámka: Uprostřed v čepci, s šavlí - obklopen klanem
32548_1393752777823_1652280961_969454_259082_n.jpg
32548_1393752777823_1652280961_969454_259082_n.jpg [ 97.49 KiB | Zobrazeno 6382 krát ]
Poznámka: Skřet vpředu- kožená suknice a štít - hned vedle člověka v oranžovím hadru
Kuba fotka BOT.JPG
Kuba fotka BOT.JPG [ 170.38 KiB | Zobrazeno 6382 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hrb z hory
PříspěvekNapsal: stř 20. dub 2011 18:16:11 
Offline

Registrován: úte 21. pro 2010 17:52:51
Příspěvky: 4
Napad sníh a zase roztál; kouře z ohňů se vznesly nad pustý pláně a Hrb vylez ze svý zatuchlý nory; ze světa jak ho znal toho moc nezbylo, tlamy co mu dřív byly povědomý skončily pod zemí; ale ještě víc se jich se plazí za hlasitou a řinčící a měkkou a vonící kořístí. Nastal čas se zakousnout dokud je maso ještě teplý.


Přílohy:
rev 2.jpg
rev 2.jpg [ 191.33 KiB | Zobrazeno 6165 krát ]
DSC3851.jpg
DSC3851.jpg [ 71.54 KiB | Zobrazeno 6165 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hrb z hory
PříspěvekNapsal: stř 20. dub 2011 18:29:09 
Offline

Registrován: úte 21. pro 2010 17:52:51
Příspěvky: 4
Bitvy o Divočinu
- momentka s Ugrukem


Přílohy:
Bez názvu.jpg
Bez názvu.jpg [ 234.05 KiB | Zobrazeno 6162 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz