BOT - Skřetí a trolí svět





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Gruul
PříspěvekNapsal: stř 12. říj 2011 22:59:37 
Offline

Registrován: pon 10. říj 2011 21:19:03
Příspěvky: 1
Jednou když jsem ještě bojoval na straně dobra, jsme společně s mým pobočníkem dostali úkol který mi změnil život.Byl to celkem normální úkol.Spočíval v tom, že jsme měli zastavit vlčího jezdce, který vezl informace jak to vypadá ve válce.Tak jsme vyrazily a šli po cestě po které měl jezdec jet.Po chvíli jsme se zastavily a zalezli do křoví.Čekali jsme,čekali až uslyšíme dusot vlčího jezdce.Na jednou to přišlo a z dálky byl slyšet rychlý dusot.Když už se k nám dusot přiblížil sevřel jsem meč, vyběhl a prudce seknul.Povedlo se.Přede mnou ležela mrtvola skřeta s useknutou hlavou.Najednou však slyším další dusot, i když pomalejší raději jsem se schoval zase do křoví.Když byl dusot znovu poblíž vyběhl jsem a seknul.Když jsem se ale rozhlédl zjistil jsem že to co jsem zabil teď nebyl skřet, ale rytíř.Byl to nějaký jezdec který zrovna projížděl pomyslel jsem si, že to je jen nešťastna náhoda a nic se mi nestane.To si ovšem nemyslel můj pobočník a okamžitě na mě zaůtočil.Vyhnul jsem se mu a utekl jelikož jsem věděl že je o hodně zkušenější než já.Dlouho jsem bloudil a než jsem si něco ulovil tak jsem si okusoval své vlastní ruce.Potom jsem ulovil nějaké zvíře, ale nepřišlo mi tak dobré jako lidské maso.Tak jsem začal lovit poutníky.Jednou jsem potkal takového tlusťocha a chtěl jsem ho sežrat.Jenže jsem slyšel jak někdo běží těžkými kroky tak jsem zalezl.Byly to ale skřeti.Na jednou se střetl pohled skřeta a toho tlusťocha.Tlusťoch vytasil meč a v tom jsem já zareagoval.Skočil jsem po něm a začal ho tlouct do hlavy dokud nezemřel.Pak jsem si ale vzpomněl na bandu která stála za mnou tak jsem se otočil.Koukal jsem na ně a oni koukali na mě.Jeden z nich vystoupil byl to nejspíš jejich vůdce.Řekl mi že jsem mu zachránil život a že se můžu přidat k nim.Tak jsem se k nim přidal ke skupině jménem Baradan.

Jméno:Gruul
Rasa:Uruk-Hai
Zbraně:Obouručný meč


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz