BOT - Skřetí a trolí svět





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 52 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Morkryn
PříspěvekNapsal: stř 19. říj 2011 21:54:10 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 12. říj 2011 21:08:39
Příspěvky: 187
Bydliště: Tachlovice
Byl krásný letní den a slunce se opravdu činilo.Byl to pro mne významný den,neb dnes započne nová kapitola mého života.Až vkročím na břehy Říše Haradské již se můj příběh nebude dít daleko na jihu,v mé bývalé vlasti,jedné z haradských provincií,ale tady.V samotném centru Haradu.Je to již rok,co byli muži z mé vesnice najímáni za mrzký peníz v příslibu bohatství,slávy,majetku a samozřejmě žen.Mnoho se nechalo zlákat sliby a účast svou přislíbili,ostatně na válečné lodi byli i konkubíny,no kdo by to nebral?Já jsem nepodlehl slibum,mě však lákaly dálné končiny,ty kultury,ty tvorové,to vsě jsem toužil spatřit na vlastní oči.Přístav se blížil,už bylo možné rozeznat jednotlivé hlasy navzájem se překřikujících se obchodníků.Umbar byl obrovský.Město tisíce vězí,tak jej nazval jeden kupec a abych jeho slova ohodnotil,nelhal.Právě naopak to vystihl zcela přesně:tisíce vězí,domů z pálené hlíny,kamene i dřeva.Celému městu vévodil palác krále Umbaru.Králové velkých,či bohatých provincií museli však stále poslouchat sultána,jenž byl hlavou říše.Po vylodění jsme se měli hlásit u velitele čtyřsté divize.Byli jsme odvedeni k velitelství,kde nám přidělili peněžní sumu na výzbroj.,,Kdo to prochlastá,toho nechám bojovat v bederní roušce!"pohrozil velitel,o němž jsme se později dozvěděli,že se jmenuje generál Urbar.Za obdržený kapitál jsem nakoupil zbroj od skřetího kováře,jehož už vláda oka začala nudit a usadil se zde.Za zbroj chtěl polovinu mého kapitálu,zloděj jeden!Dal jsem mu co požadoval a poohlédl jsem se radši po bazaru,nabízející věci ukořistěně v bitvě.Zde jsem si vybral helmu i nátepníky.Zbraně nám byli přiděleny těsně před odchodem,aby jsme se prej neporvali.Cíl byl prostý:zničit rebelii v východní provincii.Byl to masakr.Počíhali si na nás stovky lučištníků a lehká pěchota.Šípy se zabodávaly do písku a těl byl slyšet jen třískání šavlí a nářek umírajících.Prodral jsem se k padlému a sebral jsem jeho štít a sekeru,neb meč mi uvázl v hrudníku nepřítele.Byla to nejdelší hodina mého života.Nepřítel bojoval dobře,mi však měli lepší zbroj.Generál se nás snažil přeskupit,když se mu do hrdla zabodl šíp a jeho řev se změnil v krvavé zabublání.Po další půlhodině únavného boje zbylo deset rebelů,pět našich a stovky umírajících.Po pěti minutách jsem zbyl sám proti dvoum.Jeden,vypadal na padesát,se zhroutil vyčerpáním tvrdé a nemilosrdné slunce si nedalo ani na chvíli pokoj,dál vysávalo energii svými paprsky,připomínalo krutého pána bičujícího své otroky a otrokem se stal každý,kdož vstoupil na půdu písečnou.Poslední z řad rebelů se pokusil o výpad,ale byl již zesláblí,proto jen pocítil jak mu sekera milosrdně prolomila lebku.Vyčerpán a zcela dehydrován jsem se dopotácel k nedaleké oáze,kde jsem lehl na břeh a pil.Když jsem se napil dosyta,vyčerpán jsem usnul.Probudilo mě až píchání holí.,,Tenhle taky mrtvej?To jsme asi prohráli co?"prohlásil ten co do mě píchal holí.Pokusil jsem se překulit na záda,abych tomu muži viděl do obličeje,povedlo se mi jen slabé škubnutí,byl jsem moc zesláblý.,,Hele,zdálo se mi že se pohnul"začal pokřikovat majitel hole.,,Otoč ho,jak má vážný zranění?"začal se zajímat ten druhý.Majitel hole mě otočil na záda.Otevřel jsem oči.K mému štěstí to byla pouštní stráž,informující o výsledcích bitvy,,Žije,nemá ani zranění,asi úpal"konstatoval můj stav ten s holí.Naložili mě na velblouda a pádili se mnou zpátky k městu.Po příjezdu jsem se stal oslavovaným,každý mě znal jako,,přemožitele armád",trochu přehnané,ale pocty není nikdy dos.Byl jsem dosazen do funkce mého bývalého generála a jediné,co se ode mne čekalo,bylo,že vytvořím novou divizi,jednou možná tak schopnou,aby si zasloužila vyslání na sever bojovat po boku slavného Mordoru.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Morkryn
PříspěvekNapsal: čtv 20. říj 2011 6:27:08 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 12. říj 2011 21:08:39
Příspěvky: 187
Bydliště: Tachlovice
Jméno:Morkryn
Rasa:člověk(však má duše je stejně temná jako ta vaše)
Klan:zakládám


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Morkryn
PříspěvekNapsal: pon 03. zář 2012 18:13:26 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 12. říj 2011 21:08:39
Příspěvky: 187
Bydliště: Tachlovice
ZMĚNA!
rasa:skřet
klan:hledám(Praha a okolí)

_________________
Its good to be bad,but its better to be evil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Morkryn
PříspěvekNapsal: pon 03. zář 2012 19:28:34 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 12. říj 2011 21:08:39
Příspěvky: 187
Bydliště: Tachlovice
Nábor trval pouhý týden.Chodili jsme od putyky k putyce a verbovali místní rváče,pár odvážlivců toužících po slávě a bohatství se přidalo samo a tak za měsíc stál předemnou stočlenný zástup vycvičených vojáků,zbroje měli kvalitní protože na ně uvolnil něco z rozpočtu sám vládce říše Haradské.
"Poslové dorazili.Nastal čas ukázat těm Gondorským zbabjelcům co to znamená řezničina!"
Nepřátelská armáda pochodovala na jih od Osgiliatu směrem k naším hranicím,nastal čas se jim postavit.Bytva se udála u naší pohraniční pevnůstky Amar.Šlo o jednoduchý kruhový val s kasárnami a ostrými kůly,který nám však skýtal víhodu.Byl večer,tma jak v pytli,ani hmyz necvrkal,když na nás zaůtočili.Napřed se rozsvítily desítky pochodní,to ještě nebylo tak hrozné,ale potom jsem spatřil účel.
"Stávejte honem!Ty zmrdi maj katapulty!"
Než jsem dořekl větu,přistála první koule a vzplál první dům.Jí už následovali její rozpálené sestřičky.Ve chvíli kdy jsem se opřel o kasárnu uzřel jsem jednu kouli,jejíž trajektorie se mi zrovna nezamlouvala.Ta kurva padala přímo na mě!
"Kurva."Prásk!
Asi mám víc štěstí než rozumu,nebo jsem ještě nesplnil úkol mi předurčený?Nevím,podstatné pro mě bylo,že jsem se probral.
"Kurva pálí mě hlava jak svině!"
Z tenkých průzorů obvazů se na mě usmíval poručík.
"Mysleli jsme si,že jste mrtví.Vítejte mezi živými pane.Doktor říkal že si můžeš obvazy už sundat,ležel si tři týdny."
Pomalu jsem si začal sundavat obvazy.Pálilo to jak čert,ale studený ranní vánek tišil mou bolest.
"Radši se nedívejte do zrcadla"
"Proč kurva ne?Podej mi zrcadlo."
"Pane myslím,že to není"
"Podej mi kurva to zasraný zrcadlo!"
Podal mi jej a já sem pochopil,proč mě od toho zrazoval.Můj obličej by se dal nejlépe přirovnat k propálenému salámu.
"Do prdele to nejsem...Kurva!"
Mrsknul jsem vší silou zrcadlem o zem.
"Pane mám ještě jednu špatnou zprávu,vládce vás zbavil titulu,i majetku.Prý už nepatříte k lidem a jste vykázán z Říše Haradské."
Odešel jsem,neměl jsem na víběr.Neviním z toho našeho vládce,vládcovský kodex mu to nařizoval.Viním z toho ty posraný,zkurvený,zamrdaný,vymrdaný Gondořany.Přísahal jsem že zabiju každého Gondorského zmrda,jehož zpatřím.Největší šance na zabíjení Gondorských jsem měl samozřejmě u mocného spojence.U Mordoru.Vypravil jsem se tedy na sever a potloukal jsem se Cirit Ungolem,kde mě našli skřeti z tamější hlásky,jenž se stala mým novým domovem.

_________________
Its good to be bad,but its better to be evil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Morkryn
PříspěvekNapsal: ned 14. říj 2012 13:02:26 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 12. říj 2011 21:08:39
Příspěvky: 187
Bydliště: Tachlovice
Tak zde je foto.(Berte v potaz,že jsem byl zatím na jedné akci)


Přílohy:
P1190769.JPG
P1190769.JPG [ 200.67 KiB | Zobrazeno 9524 krát ]

_________________
Its good to be bad,but its better to be evil.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Morkryn
PříspěvekNapsal: ned 14. říj 2012 18:25:33 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 12. říj 2011 21:08:39
Příspěvky: 187
Bydliště: Tachlovice
Rád si vyslechnu kritiku.

_________________
Its good to be bad,but its better to be evil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Morkryn
PříspěvekNapsal: ned 14. říj 2012 18:37:34 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 19. kvě 2009 17:29:57
Příspěvky: 166
Bydliště: Daleko na Jihu...
zatím pěkné, ale chce to prošívku jak sůl, helu něják opouchat a nějak zasrat, třeba přidělat i falešny záplaty. kroužky na závěsu potrhat a splést halabala, pak to vypadá mnohe líp, jinak určitě nějakej zaklad, suknici by jsem taky nějak dořešil a nákrčník tak jak u všeho moc čistý... celej kostým potřebuje dle mého soudu víc mořidla, popř. i balakrylu, pár ran kladivem a samozřejmě hodně práce

_________________
Nairazg
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Morkryn
PříspěvekNapsal: ned 14. říj 2012 19:36:31 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 12. říj 2011 21:08:39
Příspěvky: 187
Bydliště: Tachlovice
Do úvalů času dost ::P

_________________
Its good to be bad,but its better to be evil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Morkryn
PříspěvekNapsal: čtv 18. říj 2012 19:43:29 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 12. říj 2011 21:08:39
Příspěvky: 187
Bydliště: Tachlovice
Neměl by nějaký Pražský k ::beer lan zájem o skřeta?

_________________
Its good to be bad,but its better to be evil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Morkryn
PříspěvekNapsal: pát 19. říj 2012 19:47:52 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: pon 14. zář 2009 21:09:01
Příspěvky: 203
nějakýho znáš?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 52 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz