BOT - Skřetí a trolí svět





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Smíšek/Hokarul, troll
PříspěvekNapsal: úte 01. lis 2011 16:01:37 
Offline

Registrován: ned 30. říj 2011 0:40:34
Příspěvky: 6
Já Vám teď říct něco o sobě. Možná se divit, proč jako troll být tak chytrý a umět psát. Ale popořádek. Já vyrůstat u lidí, protože když ve válka síly temnoty prohrát, síly světla(pchuj!) brát zajatce na práce pro lidi. Jelikož já být ještě malý troll, považovat mě za uruk a vzít mě na práci. Později se dozvědět, že ty co na práci potřeba nebýt, lidi zabít. Takže to být taková malá výhra. Dostat se na malý statek a pracovat. Od ráno do večer. Od mládě po troll. Nemít se ale až tak zle, já dostávat aspoň jídlo a dokonce se naučit trochu lidská řeč používat, protože muset s pánem tahat vozík s věcima do město. Tam čekat hodiny, dokud pán se nevrátit. Tak poslouchat, a učit. Za nějaký čas se mi to otročení už moc přestalo líbit, tak začít plánovat útěk a čekat na příležitost. Můj pán věřit, že troll moc tupý, a tak mě nechat na noc volně v chlív mezi zvíře. To nemět dělat. Na jedné zdi totiž viset kus kus klacku. Když on spát, já pracovat na svoje dílo. Kus klacku, pro pán větev, seřezat a zaoblit, klacek být víc pádný. Jedné noci vlézt přez zeď k pán do domu. Klacek v ruce mít. Párkrát se rozmáchnout, pán utíkat, ale nebýt nic platné. Nakonec být podrcen klackem. Být svobodný! Problesknout mi hlavou. Ale já to nedomyslet. Teď nevědět co jíst, a tak brzy umřít hlady. Utéct ještě v noci do lesa a tam potkat pár uruků. Ti moc přátelský nebýt, ani mi nerozumět. Ale aspoň je moct pozorovat. Odkoukat co jíst. Po čase se zase začít toulat, ale už vědět, kde sehnat jídlo, tak to být lepší. Po čase kdy jíst lesní potvory a pít voda co po zemi téct, už mě to omrzet. Ale kam jít? Do města mezi lidi nemoct. Tak jít dál. Najednou vidět oheň a tak se k němmu opatrně přiblížit. Sedět tam pár uruk a barbar, co být tak ošklivý, že mezi ně zapadnout dokonale. Těžko poznat. Sice moc nerozumět, co povídat si uruci mezi sebou. Ale dostat aspoň flák masa a něco na pití, co jak později dozvědět, zabavit uruci s elfí zásoba. Sice semnou nebavit, protože nerozumět, ale aspoň jídlo sem tam dávat. Tak troll u nich zůstat. Po dlouhá čas pochopit základy urucká jazyk temný. Tak se moct aspoň pokoušet bavit s ostatníma. Ten hubený vysoký skřet jmenovat se Mersos. Ten barbar jmenovat se Medvěd. Ten další skřet jmenovat se Saladin a Gandros, a ještě jeden malý hubený, Hejkal. Být jich ještě víc, ale to už si nepamatovat. Tak se připojit do jejich klan, toulat se s nima. Oni umět rozdělat oheň(nebýt v noc zima), vyrábět zbraň a dokonce mít pohyblivý dům. Jeden den, kdy už dost řeč temná rozumět, zjistit, že smíšek v lidská řeč (toto jméno dostat od pán kvůli skřehotavý ryk když být veselý) se říct v temná řeč Hokarul. Ale já si pamatovat Smíšek. Když se toulat s klan, najít trpajzl zramovat po bitva. Tak ho dorazit a zbraň mu vzít. Zjistit, že to kladivo a značka na něm runy. V průběh čas po mnoho mylých boj ale ztratit svůj tvar a tak připomínat klacek. Časem odkoukat a zjistit že se to menovat kyj. S klan, který být posílen z mnoho boj, se časem přidat k boj. Lidi, ušatci, trpajzlové proti temný elf, uruk, troll, hnus. Sice vůbec nevědět, o co v boj jít, ale chtít si prásknout do lidi. Tak bojovat. Boje nevím o čem být, to ale nevadit. Být ve člověk vež a tam odpočívat. Když přijít velký uruk Mordrag a hnát nás proti lidi a zbytku. Horda potřebovat zdroje, říct nám. Tak obsazovat pila, mlýn, a zbytek nepamatovat. Potom být boj další a potom škoda že konec. Ale ne, to já jen myslet. Aliance zajmout lidská dushatar spolčená s horda. Málem zapomět, poznat jednu skřetku, co se k nám přidat. Ushatar Juli. Horda nakonec dushatar lidskou osvobodit, ta začít dělat dushum a my silnější se cítit, tak Aliance zmasakrovat. Všude jejich blog červený být. Z tetno boj si nejvíc pamatovat, když já stát v řada, rozmáchnout se kyj a ušatec na proti říct v lidská řeč něco jako a sakra!, rotočit řemdich, zaseknout se do můj kyj, troll kyj vytrhnout, a ušatec rozmačkat. Potom být několik malá nevýznamná boj, ale to si moc nepamatovat. Ale za to si pamatovat pořádná boj, kdy uruci dostat se k bomba (lidská náhrada dushum na ničit) a donést přímo do aliance věže. Překonávat všechno lidské bugbat. Dushum na ničit splnit účel. Po velký oheň jejich vež nebýt. Horda vyhrát. Akorát druhý den si troll říkat, že by si moct pořídit lepší korrak. Jeho pokoutný ukovaný a sešít nebýt nejhorší, ale stále v něm cítit moc tupá rána od lidi při boj a muset dát kus železo tam zepředu kde končit noha. Toto být oblíbený cíl malých ušatec. Ale to přijít, teď moc nebojovat stejně. Jediné co důležité ještě říct, že při poslední boj nanečisto být kyj zlomen, tak muset sehnat nový brulk. Toto být smůla, odnést to i Mersos meč a Saladin pilik. Muset sehnat nový brulki. To být vše, Smíšek jít sehnat brulki pro klan.

_________________
Troll Hokarul řečený Smíšek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Smíšek/Hokarul, troll
PříspěvekNapsal: úte 01. lis 2011 16:52:12 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: pát 25. črc 2008 15:26:11
Příspěvky: 480
Dobře. Líbit se mi tvůj jazyk. Buď mezi námi Uruki agh trolli vítán.

_________________
... otisky šlépějí Raiashových nohou na BOTu ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Smíšek/Hokarul, troll
PříspěvekNapsal: úte 01. lis 2011 21:18:25 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: sob 14. úno 2009 12:05:17
Příspěvky: 106
Já tě líbit! ::P Pak, že je problém udělat originální a chytlavý představení. Ještě někdo řekněte, že ne každej je talent na sloh a já rozbít vaše hlava smíškova kyj ::santa ::]

_________________
Ushatar Zogg Jurgush klanu Râkugaa původně "Loozer"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Smíšek/Hokarul, troll
PříspěvekNapsal: ned 06. lis 2011 21:30:20 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 09. říj 2010 12:17:49
Příspěvky: 12
Ty vítán být v našem bukra Shaukurzum ana Sapat, my vybojovat všichni mnoho bitva ještě! Ať tvůj kyj bojovat s naše šavle nelítostně! ::houwgh

_________________
http://forum.snaga.cz/viewtopic.php?f=5&t=1382

Jsme tím, čím jsme, avšak někdy svými činy býváme něčím víc, než jsme skutečně.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz