BOT - Skřetí a trolí svět





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Togur
PříspěvekNapsal: čtv 07. čer 2012 20:05:19 
Offline

Registrován: čtv 07. čer 2012 19:40:20
Příspěvky: 1
Vod tý doby co si umym pamatovat a dělat další krávoviny mě moje potvorná babizna nadávala do hovad a snag...jak já jí nesnášel... V tý přitroublý tlupě co si říkala "rodina"... PCHE! prej rodina nanejvejš brufi...mel každej co dělat. Jen mě...to hovado jak mě říkali i ostatní... nenechali nic dělat. Prej sem skazil na co sem šáh, prej za smrt moj kranklob můžu já...jen sem se jí snažil z toho podělanýho srázu vytáhnout a prej že sem jí tam pohoh sletět...a prej za to že byla moje sestra...jak já ji nenáviděl...zavalená ve vchodu tý pitomý jeskyně můžu taky já.
Jednou sem se vykroutil těm narkui a propašoval sem se do svoj sluje s kůží a dalšíma věcma a nevišel sem ven dokavaď sem neudělal ten svuj vohoz...moj prvej od tý doby co mě nechali hadry z těch lidskejch vejrostků co žili nejakej ten kraash cesty von našý bandy...po tom co sem vylez sem dostal pár lepáků a že prej sem zkazil jinak tak krásnej matroš. Nechtěli se mě zbavit a nechtěli mě nechat odejít. Prej sem člen tý jejich podělaný "rodiny" a tak nemůžu.

Naši odešli na lov těch kulouchejch s rudou břečkou místo krve. Nechali tu jen babku a pár dalších hovad.
To je moje šance. Musim pryč vod těch brufi.

Povedlo se...Frumi sou mi zatím nakloněni... rozdal sem pár ran a zdrh vod tamtaď......běžel sem pryč s pytlem žrádla co tu a tam zbyla. Běžim....běžim....a běžim.
Už se jen tak šourám...nedokázal by sem se vrátit i dyby sem chtěl, nevim kudy.

Cestou sem narazil na naše lovce, ale schoval sem se ve vedlejšim křoví a tak si mě nevšimli.
Nesli si tučnou kořist to musim říct...kusy jim sem tam spadly, tak sem měl něco víc do huby.

Vedro.Slunce.Smrad.Bolest. Minulej oběh slunce sem našel lidi, asi z tý chajdy u jeskyně tlupy. Spýš oni našli mě a to s loučema a dufi. Pálí mě slunec. Musim jít dál a najít něco k sežrání. Pár kudel sem těm tupcům s ohněm na klacku sebral..... Konečně chajda s..s...s kurníkem, to znamená žrádlo. Řval bych ale hlady padám...Frumi mi byly opět nakloněni.

Další cestou sem si jídlo obstaral těžko, ale něco se těm lidem musí uznat...uměl ty opeřence a sviňuchy chovat, takže je jídlo a to je hlavní.

Vybral sem nějakej barák...nic moc...aspoň ta rovná dlouhá kudla stojí za to. Sice časem zrezla ale to je jedno.
Zase cesta, dlouhá cesta.

Dupot a rachot...blíží se...musim se schovat...ale kde?...tamhle...jeskyně. Rychle se to blíží, snad to stihnu... sem tam...díky vám Frumi... dusot je skoro u mě...jsou to zase ty kuloucháči a sou v plný polní na tech jejich sviních...jak to jen bylo...na těch jejich ruki. Sou pryč...něco tady vrčí...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz