BOT - Skřetí a trolí svět





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Vrána (Ragdaz)
PříspěvekNapsal: úte 16. dub 2013 8:03:34 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. říj 2009 8:57:54
Příspěvky: 12
Nenávidím to. Nesnáším to věčný handrkování od bitvy do bitvy. Pořád na cestách, žrádla i chlastu málo, odpočinek žádnej, jen bič a nadávky. Nesnáším válku, nenávidím boje. Nevím jak komu, ale mě fakt nepřijde vtipný, když kámen z nepřátelskýho katapultu udělá z kamošů jen kaši, je fakt, že naše katapulty už mi tolik nevadí, teda když zrovna nějakej nemusím tahat.
Nenávidím to. Nechci válku. Ale válka chce mě, ne že by chtěla přímo konkrétně mě, válka chce nás všechny.

Je to vždycky stejný a je jedno, jestli mě dokopou do přední řady, nebo mě bičem ženou ze zálohy. Řev a jek. Hrůza a chtíč. Jsme pološílení strachy a vzteky. Víc než válku nenávidíme svý velitele a víc než velitele nepřátele. To voni za to můžou, to voni můžou za to věčný vraždění. Je to pravda, sark-alef to říkal a ten má prej vždycky pravdu.
Je to vždycky stejný, chvíli dělaj katapulty z obou armád kaši sraček. Pak nám za zády vzletí hejno černejch šípů. Shabraak!!! Jsme šílení hrůzou, vztekem a strachem. Běžíme vpřed. Rána. Tma… už jsem zase jeden z prvních po kom budou šlapat kámoši i nepřátelé.

Frumi mají zvláštní smysl pro humor a ta svině zasraná, Mandos, nebo jak se přesně jmenuje ten hajzl co vládne podsvětí, se mi zase směje do ksichtu: „nauč se bojovat a chcípni jako chlap.“ Probírám se uprostřed bitevního pole. Celý tělo mě bolí a pálí. Buď kolem budou chodit skřeti, to je dobrý, hledaj raněný a pomůžou mi, nebo ty nepřátelský svině, co dobíjejí raněný.

A příště je to zase stejný. Zase ten předbitevní řev. Zase to šílenství. Tentokrát vám ukážu, hajzlové. Tentokrát budu šlapat já po vás. Je to fajn, že nás válka chce. Miluju to, miluju válku. Shabrak!!!


Co jsem: Věčný nováček a lama co brečí, že začal skřetit pozdě. Závidím všem, co začali jezdit už v patnácti, nebo dřív, když já si k první bitvě "čuchnul" až tři roky po matuře (B5A 2006).
Co bych rád: ujištění, že nejsem až takovej magor, když mě ani skoro ve třiceti skřetění nepouští ::D
Ambice: supr kostým - snad se k němu pomaličku blížím
Co dlužím: no jasně fotky... ale kostýmy z let minulých tu nikoho nezajímají a ten nový fotit nebudu, dokud nebude kompletní. ::P (k čemuž se, snad, blíží)
Co nezměním: Svojí přezdívku Vrána - není moc skřetí, ale mám ji od malička a měnit ji nehodlám, takže všichni, koho tím "pohorušuji" - smůla.

_________________
Ragdáz je můj internetový nick - ale jinak jsem byl, jsem a vždy budu Vrána - Vranitko, starej pes se holt nový přezdívce nenaučí

Účelem války není padnout za vlast, ale donutit ty druhé parchanty padnout za tu svou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vrána (Ragdaz)
PříspěvekNapsal: pát 03. kvě 2013 21:48:25 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. říj 2009 8:57:54
Příspěvky: 12
Tak a teď si sice budu nadávat a brečet ještě dlouho ale řeknu to - sjeďte mě... Potřebuji vědět, jestli je to aspoň koukatelný kostým - přibyde maska!, na nohou budou kanady :( omotané onucemi

do B5A zbývá už jen kousek času, který využiji na poopravení věcí, co opravit potřebují a na dodělávky (např řemínky do helmy od Dagalura). Případně můžu něco málo udělat z hadrů, nějaké té slabé kůže a něco ovčích kožešin (věci co mám doma). Chci si asi přidělat k vycpávanici ramena, abych neměl úplně nechráněné ruce. No a musím dost předělat naší klanovou zástavu - nějak původní myšlenka nevyšla, ale to není úplně součást kostýmu.

no a co do budoucna - a teď klidně "fašizujte" - mám to vyhodit a začít znovu, nebo co s tím? Nějak pořád nejsem schopen se přiblížit k vám ostatním, co máte supr kostýmy. Jediné co vím, že na sobě nechci tahat kromě helmy další tuny železa.


Přílohy:
IMG_0370.JPG
IMG_0370.JPG [ 95.8 KiB | Zobrazeno 8531 krát ]

_________________
Ragdáz je můj internetový nick - ale jinak jsem byl, jsem a vždy budu Vrána - Vranitko, starej pes se holt nový přezdívce nenaučí

Účelem války není padnout za vlast, ale donutit ty druhé parchanty padnout za tu svou.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vrána (Ragdaz)
PříspěvekNapsal: pát 03. kvě 2013 22:50:29 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 12. říj 2011 21:08:39
Příspěvky: 187
Bydliště: Tachlovice
Není to špatný,základ máš dobrej.Jako lehkooděnec super ::ano ,alespoň se ti bude snáz běhat ::D

_________________
Its good to be bad,but its better to be evil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vrána (Ragdaz)
PříspěvekNapsal: sob 04. kvě 2013 0:17:18 
Offline
girmus (slídil)

Registrován: čtv 07. srp 2008 8:34:11
Příspěvky: 72
Ragdáz píše:
Tak a teď si sice budu nadávat a brečet ještě dlouho ale řeknu to - sjeďte mě... Potřebuji vědět, jestli je to aspoň koukatelný kostým - přibyde maska!, na nohou budou kanady :( omotané onucemi

no a co do budoucna - a teď klidně "fašizujte" - mám to vyhodit a začít znovu, nebo co s tím? Nějak pořád nejsem schopen se přiblížit k vám ostatním, co máte supr kostýmy. Jediné co vím, že na sobě nechci tahat kromě helmy další tuny železa.


Jako obvykle při hodnocení jde hodně o to, co to má být za skřeta, jinak vypadá banda skřetích banditů co mají snad každý kousek oblečení roztrhaný a znovu sešitý a jinak vypadá třeba voják z troqusharu, kterému otroci z ostatních ras udělali cosi jako stejnokroj a nafasuje spoustu plechů, které dělali skřetí kováři se zručností o které si lidé mohou nechat jen zdát.

Ale k tvému kostýmu - do b5a si učitě udělej onuce - je to trocha látky, 15 minut práce a místo tepláků máš obstojně vypadající kalhoty.
Dále pokud nemáš v plánu kyrys, chtělo by to nějak opticky zakrýt hrudník, ideální je na tohle široký opasek - klidně vepředu a vzadu 20 cm šířky, když ho dobře uděláš, tak na něj navěsíš zbraň, nádobu na vodu, záložní zbraň, brašnu na drobnosti, a milión dalších věcí.
Prošívka se zlepší po pár bitvách, až ji vyválíš v bahně, přípálíš u ohně... z fotky to nejde poznat, to musí člověk na živo, ale na fotce je to jedna velká, stejně barevná plocha, zkusil bych na ní mořidlem udělat větší barevné přechody. taky není od věci simulovat nějaké stopy boje - vezmi nůž, sekerku apod a představ si že jsi její dvanáctý majitel a všichni tví předchůdci v ní zemřeli, nikdy nenasimuluješ ránu sekerou lépe, než když do tý prošívky sekneš sekerou a zase ji zašiješ ::]
No a pak máš spoustu času na doplňky - neboj se libovolných ozdob, v sekci doplňky je spousta krásných věcí k inspiraci popřípadě dobrá inspirace jsou primitivní národy a kmeny.

_________________
http://forum.snaga.cz/viewtopic.php?f=5&t=452


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vrána (Ragdaz)
PříspěvekNapsal: sob 04. kvě 2013 7:02:52 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 19. kvě 2011 16:51:05
Příspěvky: 296
Bydliště: Praha
Ragdáz píše:
přibyde maska!, na nohou budou kanady :( omotané onucemi


Já si myslim, že je to prostě dobrý - pokud budeš mít ještě to co říkáš.
Jen pak nezapomeň neodfláknout barvení :)

_________________
*sniff* *sniff* grrr... Yshara , kalaus klanu Taarbami
Sledujte RakTaarbami na FB!
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vrána (Ragdaz)
PříspěvekNapsal: ned 05. kvě 2013 8:47:52 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. říj 2009 8:57:54
Příspěvky: 12
Sardar: rozhodně víc mě to táhne, stylizovat se do skřeta z nějaké loupeživé bandy, než být oplechovaný pravidelný voják... hodně zapracovat na kostýmu však musím ještě do té i té stylizace... ale spíš půjdu směrem ke kouskování a "ničení" toho co mám.

Moje představa je, že jako mladej jsem od klanu dostal základní výbavu "a maž na frontu ty flákači" a teď to postupně chátrá a vybavení opravuji, sem tam si něco šlohnu atd... ale zatím jsem spíš v té fázi toho "základního vybavení" a ta dlouhá cesta mě čeká.


Konstruktivně: ONUCE - jak jsi je myslel? Chápu, že pruh látky, ale jakože omotat až nahoru ke kolenům, či tak nějak? Jak se potom uchytávají na koncích, aby se nerozmotávaly?

Yshara: Zatím jsme jezdili vždy jen jako začerněné ksichty, takže na barvení jsem zvyklý, letos jsem se konečně dokopal i k masce ;-)

_________________
Ragdáz je můj internetový nick - ale jinak jsem byl, jsem a vždy budu Vrána - Vranitko, starej pes se holt nový přezdívce nenaučí

Účelem války není padnout za vlast, ale donutit ty druhé parchanty padnout za tu svou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vrána (Ragdaz)
PříspěvekNapsal: ned 05. kvě 2013 16:36:02 
Offline
girmus (slídil)

Registrován: čtv 07. srp 2008 8:34:11
Příspěvky: 72
Ragdáz píše:

Konstruktivně: ONUCE - jak jsi je myslel? Chápu, že pruh látky, ale jakože omotat až nahoru ke kolenům, či tak nějak? Jak se potom uchytávají na koncích, aby se nerozmotávaly?

No onuce říkám nepřesně hned dvěma věcem:
1) Onuce = kus látky co omotáš kolem nohy jako ponožku, může mít tvar cca čtverce s úhlopříčkou o něco větší než máš chodidlo, zamotáš a máš ponožku. http://www.astera.wz.cz/index.php?id=navody/onuce_obd
2) Ovinky = hodně dlouhý kus látky, kterým nohu od kotníku postupně omotáváš jak mumii obvazem a na konci pod kolenem zavážeš - děláš tedy něco jako podkolenku - díky tomu ti necourají nohavice po zemi, netrhají se tolik (to není u skřetů problém, ale co) a nevypadáš jako v pyžamu. Pokud máš jen tenké lněné kalhoty, tak to chce pruh látky alespoň 3-5cm široký, aby se ti nezařezával do nohy, ale třeba na úvalech jsem onuce nechal doma a jak jsme měl nohy nabalený, tak jsem tam dal motouz a taky dobrý.

Do kanad jsou onuce zbytečné, ovinky ti umožní je lépe zakrýt, pozor aby si se pak v kalhotách mohl hýbat, nesmíš si uvázat nohavice moc nízko.

_________________
http://forum.snaga.cz/viewtopic.php?f=5&t=452


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vrána (Ragdaz)
PříspěvekNapsal: ned 05. kvě 2013 19:15:16 
Offline
girmus (slídil)

Registrován: úte 15. úno 2011 16:18:29
Příspěvky: 84
Já si myslím, že to je suprovej základ... ::]
Jen ty barvy no...

_________________
Blbý, blbější ...
Gresh!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vrána (Ragdaz)
PříspěvekNapsal: pon 06. kvě 2013 21:43:38 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. říj 2009 8:57:54
Příspěvky: 12
budu se dál ptát, jak nevětší lama...

Gresh: "ty barvy" - ještě je to vše moc světlé? Už teď je mořidlo můj nejlepší kamarád, protože batikou mi ty barvy prostě nechytly

Sardar: Ještě se vrátím k Tvému dlouhému radění... psal jsi opasek - dá se tak široký sehnat, nebo se prostě musí vyrobit? To co popisuješ je dost široké.

_________________
Ragdáz je můj internetový nick - ale jinak jsem byl, jsem a vždy budu Vrána - Vranitko, starej pes se holt nový přezdívce nenaučí

Účelem války není padnout za vlast, ale donutit ty druhé parchanty padnout za tu svou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vrána (Ragdaz)
PříspěvekNapsal: pon 06. kvě 2013 21:52:44 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 27. úno 2011 13:33:02
Příspěvky: 81
Bydliště: cca Praha
Pásek jesně že vyrobit, tohle asi nekoupíš. Omrkni Barashuv kostým ten něco takovýho má. Hele třeba mě teď napadlo zajít do army shopu na chodově a koupit si dva či tlustý dohodový pásky stojej asi 60 kc nebo tak neco a sešít je pořádnym motouzem a udělat jednu velkou přesku a poskřetit že? Jako nešít to stejnoměrně, ale po nesymetrických kusech.
Jinak já mám třeba koženej kyrys z cucků kůže našitejch na kusu několikavrstevnýho režnýho plátna. Je to k nezaplacení. Omrkni kostymy snagacu z B5A 2012 skoro všichni byli v koženejch věcech.

_________________
Glob Gark


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz