BOT - Skřetí a trolí svět





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Igg
PříspěvekNapsal: sob 24. srp 2013 21:10:30 
Offline

Registrován: sob 24. srp 2013 21:01:58
Příspěvky: 5
Nazdar skřeti a skřetice skuruti i skurutky přicházim z hor kde sem žil s partou horalů a pár skřetama do tý doby než nás vyhnali trpajzlici .Po dlouhém putování moje družina postupně umírala a mi sme je museli žrát aby sme taky nechcípli. Když sem zbyl jen já ,narazil jsem na Krashnaga viewtopic.php?f=5&t=1997 který mě přibral takže mě zachránil před chcípnutím z hladu.. začali sme schánět skřety z hor krkonošn zatím sme 3 ::D ale snad nás bude víc ::D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Igg
PříspěvekNapsal: stř 20. lis 2013 19:32:14 
Offline

Registrován: sob 24. srp 2013 21:01:58
Příspěvky: 5
tak konečně fotka ::D


Přílohy:
Poznámka: *le já
Igg.jpg
Igg.jpg [ 79.85 KiB | Zobrazeno 7660 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Igg
PříspěvekNapsal: čtv 21. lis 2013 7:09:37 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 05. kvě 2013 12:26:12
Příspěvky: 56
Hele vypadá to dobře, jen bych odstranil tu mikinu nebo co to tam vespod máš.... A pak bych ještě upravil ten pás co máš přes ramena, vypadá nějak umělě, ale hlavně mě na něm bije do očí to obšití... Ale jinak s tou maskou je to supr ;)

_________________
Obrázek
Já Warriog a můj příběh


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Igg
PříspěvekNapsal: čtv 21. lis 2013 20:08:45 
Offline
girmus (slídil)

Registrován: ned 13. lis 2011 21:24:23
Příspěvky: 66
Nevim, co to je, ale zbav se tý "kostičkovaný" látky, to je hnus...ale jen tak dál!!!

_________________
Gorbag

Rozděl a Panuj!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Igg
PříspěvekNapsal: čtv 21. lis 2013 21:41:56 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 12. říj 2011 21:08:39
Příspěvky: 187
Bydliště: Tachlovice
Souhlasím s Gorbagem.Nějak to tam prostě nesedne-jsme skřeti ne postapo mutanti.Používáme historické materiály-len,přírodní látky,ne žádný plastový novodobí sračky....Neber to jako buzeraci,i já jsem byl před rokem nováčkem,ale pokud se do toho člověk dá a věnuje tomu čas,práci a ňákej ten kapitál,pak se dá bez problémů postavit kostým za zimu.Já jsem toho důkazem. ::ano

_________________
Its good to be bad,but its better to be evil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Igg
PříspěvekNapsal: čtv 21. lis 2013 21:44:06 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 12. říj 2011 21:08:39
Příspěvky: 187
Bydliště: Tachlovice
Kup si třeba od Kargazze prosívku a máš polovinu úžasnýho lf kostýmu.(prodává ji za 800,- což je řekl bych dost dobrá cena)

_________________
Its good to be bad,but its better to be evil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Igg
PříspěvekNapsal: pát 22. lis 2013 4:19:00 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: pon 16. bře 2009 21:08:27
Příspěvky: 273
Kdybys to měl z jiných materiálů a v jiných barvách, tak to je celkem dobré...

Začnu odspodu.
Tu béžovou mikinu/tričko vyhod, udělej (či nech si udělat) z normální lněné látky tuniku.
Tu bílou (nevím co to je, satén?) košili vubec nepoužívej, skřeti nenosí bílé věci... Tam bys měl mít prošívanici (často se používá vložka do kabátu, základ prakticky může být cokoliv, ale musíš to pošít lnem, vlnou (třeba jednobarevnou vlněnou dekou), kůží, aby to nějak vypadalo...
Kostičkovanou látku skřeti určitě nemají, a ne, nevypadá to, jako prošívané. Nahradit zase lnem, vlněnou dekou nebo kůží.
A ta věc na ramenou zase nevypadá jako kov. Skřeti by neměli mít lesknoucí se věci.
Šátek kolem krku má sice správnou barvu, ale ten bílý znáček na tom to ruší.

Podívej se znovu na Pána prstenů a pořádně si prohlížej skřety. jaké barvy vidíš? Černou, hnědou, šedou... A toho se drž. Sháněj len budto v těchto barvách (čím tmavší, tím lepší) anebo přírodní, a obarvi ho Duhou (koupíš v drogerce).

Já osobně bych udělal následující - Z nějakého lnu nechal mamču/babičku ušít tuniku v nějaké tmavé (hnědé/černé/šedé) barvě. Nemusíš jí moc skřetit, většinou nebude vidět, kdyžtak můžeš třeba potrhat a hrubě sešít rukávy, našít tam nahrubo pár záplat (tzn. jednou a nití, žádný šicí stroj nebo krásné štrikování). Pak bych si budto koupil nebo vyrobil prošívanici - bude ti stačit tenčí - prostě takovou vestu s krátkými rukávy. Pokud máš v blízkosti Armyshop, zajed tam a řekni, že bys chtěl vložku do kabátu. At to není moc tlusté. Nemělo by to být nějak drahé. Nebudou-li mít, kup alespon vojenskou deku. Pokud nemáš tu možnost, zkus najít nějakou vestu nebo starou koženou bundu, odstranit všechny moderní prvky (zip, knoflíky, kapsy, podšívku) a použít to jako základ - na to našivej ruzné látky (natrháš si nějaké barevně vhodné hadry, ale lněné/vlněné max, zkus se vyhnout moderním elastickým látkám), kusy kůží (tou hrubou stranou ven!), pokud seženeš, tak tu deku. Musíš to udělat tak, aby to a) drželo b) vypadalo, že by to mohl mít skřet z víceméněstředověkého období.
Pokud chceš mít něco jako prošívaný nákrčník (odhaduji dle kostkované látky na ramenou) tak to udělej z kůže/vrstvy deky/vlněné látky. Tohle vypadá hnusně a každý to pozná... Čili, trváš-li na tom, vem si kus vhodného materiálu,klidně to našij na tu tvoji kostkovanou látku, aby to mělo nějak stejný tvar a pak to odtrhej nebo to přešij, aby to nebylo vidět vubec.
Tu lesklou věc bych vyměnil za kůži.
Co se týče nohou, nejsem si úplně jistý, jestli to jsou boty nebo jen něco na způsob onucí - každopádně dost doporučuju si nechat udělat botky kvalitnější, je to docela důležité. Pokud ještě rosteš, nech si od někoho udělat tzv. krpce, to je levné a často používané. Obmotat si nohy látkou můžeš, ale zase - používej vhodné materiály a barvy. A běhat v lese jen s látkou na nohou, bez bot, není úplně nejlepší, bude tě z toho bolet noha, když bude vlhko/mokro, tak to ztěžkne a bude to pěknej blivajz a navíc se ti to bude prodírat, trhat a rozmotávat. Takže na boty se fakt nevykašli.

A ted asi říkáš - "Kde to mam asi všechno sehnat...?"
Spoustu lidí tu prodává/vyrábí věci, které by se ti mohli hodit, mrkni se do sekce Tržiště, klidně si tam napiš, co bys potřeboval a někdo ti třebas napíše. Dál bys mohl sehnat něco užitečného na Facebooku v sekci Larp bazar. Osobně si myslím, že by bylo lepší trochu zainvestovat, koupit pár věcí, které jsou pěkné a dobré a třeba časem, až budeš mít lepší přehled a kontakty, si vyrobit něco vlastního, lépe odpovídajícího tvé představě o kostýmu. Ideální by bylo najít si skupinu, která občas dělá workshopy, oni ti tam poradí, třeba budou i nějaké materiály či věcí "navíc" mít...
Pokud budeš chtít něco vyrábět sám, tak - látky koupíš (překvapivě) v obchodech s látkami. Zeptej se vašich, měli by o nějakém vědět. Kupuj přírodní látky (klidně vhodně obarvené), ale at tam není umělá příměs. Neboj se hrubých látek, jen to, co bude v přímém styku s kůží, by mělo být jemnější, aby ses v tom cítil příjemně. Prostě obyčejný len je nejlepší, ale můžeš použít i třeba jutu, když budeš chtít...
Kůže se dá taky koupit, ale je to už vzácnější a také dražší. Existují specializované obchody na kůži, ale většinou toho musíš koupit víc, než potřebuješ. Občas se dá něco dobrého najít na portálu Aukro.cz, já tam kupoval 12kg odřezků oděvních kůží asi za tři stovky. Něco z toho je naprd, něco jsou malé kousky, které bys musel dlouho sešívat, aby nevypadalo by to blbě, něco má blbou barvu... Ale je tam toho dost použitelného. Koukej na to, co kupuješ, zkrátka. A vykašli se na napodobeniny kůží/kožešin... JE to poznat.
A neboj se zeptat se, když něco nevíš, jsme sice skřeti, ale nekoušem... ::P

_________________
Sledujte RakTaarbami na FB!
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Igg
PříspěvekNapsal: pát 22. lis 2013 7:36:59 
Offline

Registrován: sob 24. srp 2013 21:01:58
Příspěvky: 5
-Morkryne- jako buzeraci to rozhodně neberu protože máš pravdu ::ano
Ashene - jojo ... ten pás je z kovodžínoviny (ten stříbrnej flek tam je protože sem barvil zbraň a postříkal sem se ::D )
suknici si uděám úplně novou asi ze lnu,kůže a režný látky
boty - nejsou boty ale návleky na bot y ::D
zbroj a tuniku si udělám do budoucna ,teď nemám moc času ::D
jo a díky za návrhy kde to kupit ::beer


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Igg
PříspěvekNapsal: pát 22. lis 2013 15:16:43 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 05. kvě 2013 12:26:12
Příspěvky: 56
Je fakt že Ashen má pravdu... Já sice nejsem žádnej veterán, vlastně se furt považuju za nováčka, ale od B5a, který se konalo 24.-26.5.2013, jsem máknul místo každovečerního hraní na kompu a dnes můžu říct že mám slušnej základ... Vim že tu nemam fotky, ale to by se po vánocích mělo změnit ;)...
A koukni se i do sekce galerie, mě osobně to hodně pomohlo...

_________________
Obrázek
Já Warriog a můj příběh


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz