BOT - Skřetí a trolí svět





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Thrach
PříspěvekNapsal: čtv 29. srp 2013 23:17:44 
Offline

Registrován: sob 01. čer 2013 20:27:45
Příspěvky: 7
Takže, ještě ani tak skřet nejsem ale mám to v nejčernějších a nejtemnějších plánech.
V osobním životě jsem studen již (teprve) 3. ročníku- poměrně mladý skřítě :)
Co se Larpu týče, již nějaký pátek se mu věnuji, nějakou akci už za sebou mám a skupinu, kterou jsem založil a která s přivřením jednoho oka a s zavřením toho druhého funguje dle mých představ, taky nějak usměrňuji.
Doposud jsme se drželi za povstalce, žoldáky a podobný sajrajty ale doby se mění a pročítaní fór docela bolí. Dokonce i zde je na žoldáky nepěkné téma s nepěknými tématy. A tak jsem si řekl dost, a rozhodl jsem se pro to co jsem měl udělat už dávno- přidat se do skřetí armády.
Nebudu nic tajit a přiznám, že na mém rozhodnutí má nemalý podíl Sax, žlutý goblin jehož jméno neznám a velitel Matushkabaru z letošního B5A. A samozřejmě sposty dalších skřetů s dobrými až výtečnými kostými a s výborným RP. Doufám, že mne mezi sebe vezmete a popřípadně i poradíte. Postupně, jak se bude kostým rozrůstat a dotvořovat, tak bych na fórum přidával fotky a schytával těžkou kritiku a návrhy co jak zlepšit. Rozhodně bych se rád zasloužil i o povznesení černé armády a komunity.
Nezbývá mi snad jiného než zvolat :
MASO, KREV, SMRT ELFŮM


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Thrach
PříspěvekNapsal: pát 30. srp 2013 9:33:20 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 05. kvě 2013 12:26:12
Příspěvky: 56
Nazdar, taky jsem donedávna byl čerstvý maso do první řady, ale díky BOTu a lidem tady se už cítím víc jako uruk, a i díky návodům jsem za 2 měsíce stihnul základní zbroj... Ale co chci říct je, snad mluvím za všechny, že tě tu vítám jako posilu naší elfů masakrující Hordy... Doufám a těším se až tě poznám osobně pod palbou elfích šípů, jak budem vedle sebe stát v štítový hradbě a jak tě pak rozsekám v Aréně ::D BLOG AGH AAPS URUK

_________________
Obrázek
Já Warriog a můj příběh


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Thrach
PříspěvekNapsal: pát 30. srp 2013 21:32:33 
Offline

Registrován: sob 01. čer 2013 20:27:45
Příspěvky: 7
Jsem velmi poctěn a Warriogu také se docela těším, až bok po boku budem kráčet vítězným polem po hlavách elfů a lidskou krev utírat do zavšivených trpasličích vousů ;) . No a s tou arénou bych se tolika nevytahoval, ještě uvidíme kdo bude polykat prach a hlínu ::P


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Thrach
PříspěvekNapsal: sob 31. srp 2013 20:36:58 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 05. kvě 2013 12:26:12
Příspěvky: 56
Tak tenhle cápek se mi líbí ::D Z tebe bude vynikající uruk ::beer

_________________
Obrázek
Já Warriog a můj příběh


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Thrach
PříspěvekNapsal: ned 01. zář 2013 13:42:17 
Offline

Registrován: sob 01. čer 2013 20:27:45
Příspěvky: 7
Dobře, tak při pročítání fóra jsem narazil na velice zajímaví text o "kategorizaci" skřetího plémě původem nejspíš od sousedů z Německa. Nejvíce mne tam zaujali Nâz-Hai (horští skřeti).
Osobně si myslím, že stylizovat skřetí odění a ozbrojení je podstatně lepší než úvaha stylu- jo tohle je tmavý a roztrhaný= dostatečně skřetský. Asi bych ani nechtěl vidět výsledky takových to úvah. Proto se ptám jakým detailům věnovat pozornost, jakým barvám dávat přednost jestli spíše černá, šedá nebo tmavě hnědá či ještě jiná ( jen prosím nééééé fialová s růžovejma puntíkama- to by mohlo působit krapet elfsky, tfuj ) a podobný věci. Myslím, že mne pochopíte, aby se prostě při pohledu na mne prohnala hlavou elfovi myšlenka- hele ten skřet je z tvrdejch hor, to bude dost velkej tvrďák a pak hned moje čepel. ::D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Thrach
PříspěvekNapsal: ned 01. zář 2013 15:23:30 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 05. kvě 2013 12:26:12
Příspěvky: 56
Nemám s tím moc zkušeností, ale zkusil bych králičí kožešiny (nejlépe bílé)... Vím že bílá nepatří do kategorie ,,špinavá barva", ale kdybys byl dost šikovnej tak to bude dost epický. koukni na inspiromant - je tam fotka divokého z GoT... Tak něco jsem myslel...

_________________
Obrázek
Já Warriog a můj příběh


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Thrach
PříspěvekNapsal: pon 02. zář 2013 19:42:21 
Offline

Registrován: sob 01. čer 2013 20:27:45
Příspěvky: 7
Měl s na mysli něco takého http://www.hbo.cz/siteimages/galleryimages/125000/125780/resized/GotIII_s0307_01_-_576.jpg ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Thrach
PříspěvekNapsal: pon 02. zář 2013 19:54:49 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 05. kvě 2013 12:26:12
Příspěvky: 56
Jo přesně... Tenhle by si mohl jen začernit ksict a stačilo by to ::D , ale když to uděláš nějak takto tak budeš mít jeden z nejlepších kostýmů co znám ::houwgh

_________________
Obrázek
Já Warriog a můj příběh


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Thrach
PříspěvekNapsal: pon 02. zář 2013 19:59:58 
Offline

Registrován: sob 01. čer 2013 20:27:45
Příspěvky: 7
To je dost velká výzva ::ano ::D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Thrach
PříspěvekNapsal: pon 02. zář 2013 20:05:19 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 05. kvě 2013 12:26:12
Příspěvky: 56
Obrázek
Tady něco podobnýho... Ale nevim s kůží, aby ti nebylo horko... Spíš zkus napodobit Orella (to je ten na tom tvym obrázku ::] )

_________________
Obrázek
Já Warriog a můj příběh


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz