BOT - Skřetí a trolí svět





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Varghal
PříspěvekNapsal: ned 13. říj 2013 11:00:51 
Offline

Registrován: ned 13. říj 2013 10:33:20
Příspěvky: 5
Hej ,hej vstávej .
Co je doprdele ,co mě budíš ?
Cejtim elfa .
A kde mam sek. UUUUh
šíp proletěl jednomu ze skřetů hlavou. Druhý skřet popadl štít a sekeru a vyběhl ze stanu ven ,SWISH ,šíp se mu zabodl do štítu . Opatrně vykouknul ze za štítu a uviděl asi 6 elfů ,vzal dýku a hodil ji po lučištníkoj kterýmu se zabodla do hlavy ,jeden elf se ohlídnul aa než se kouknul nazpátek už z něj byl bezhlavej elf . Už sou jen 4 ,rozběhl se proti dalšímu elfoj kterýmu rozpáral hruď ostřím svý sekery ale to už ho kopím do zad bodnul další elf a skřet se skutálel ze svahu dolu když na něj jeden z elfů zamířil lukem z ničeho nic se rozsekaný skutálely za nim ,vůbec nevěděl co se stalo ,ale viděl obrys odcházejícího skřeta. Skřet se jménem Varghal se zvedl a kulhajíc odcházel soutězkou pryča byl odhodlanej skřeta co ho zachránil najít a prohlásit ho za jeho velitele, možná semu to povedlo a možná ne......

Jméno -Varghal
Zbraň - nejlépe meč
Co rád -maso ,krev ,zabíjení elfů,lidí,trpajzlíků
Co nerad-elfy,lidi,trpajzlíky


Přílohy:
Varghal.jpg
Varghal.jpg [ 154.59 KiB | Zobrazeno 12571 krát ]


Naposledy upravil Varghal dne ned 03. led 2016 19:48:12, celkově upraveno 1
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Varghal
PříspěvekNapsal: ned 13. říj 2013 12:42:00 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 25. srp 2011 22:55:14
Příspěvky: 142
Bydliště: Sokoleč
Zdravím tě...
Hele kup si len a začni od civilu.Tohle neni uplně dobry.

_________________
Svět ovládnou pampelišky.Vy tomu možná nevěříte ale já to tam znám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Varghal
PříspěvekNapsal: ned 13. říj 2013 13:21:09 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 04. říj 2013 19:57:34
Příspěvky: 24
Bydliště: Praha
Gahak píše:
Zdravím tě...
Hele kup si len a začni od civilu.Tohle neni uplně dobry.

Souhlas. Trochu mi to připomíná moje úplně první výtvory - rukavice a nátepníky - z lina a powertapeky. Pak jsem si ale prohlédla různé fotky a pročetla plno návodů a fór a na lino a powertapeku jsem se vykašlala. A začala jsem úpně odznova. Investovala jsem do lnu a vlny a ejhle, už to vypadá mnohem lépe. A těch peněz nelituju. Takže také doporučuju celé předělat.

_________________
Daarthu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Varghal
PříspěvekNapsal: pon 14. říj 2013 6:01:56 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 05. kvě 2013 12:26:12
Příspěvky: 56
Ahoj, souhlas s Gahakem a Daarthuem, já než jsem udělal slušnej kostým lehkooděnce, tak jsem pročet aspoň 20h nejrůznějších článků... Ani by to nemusel býtl len, stačí 100% bavlna, a až budeš dělat tzv. mozajku jako máš na nákrčníku tak tu látku trhej a nestříhej, líp to pak vypadá... A koukej zamakat na masce...

_________________
Obrázek
Já Warriog a můj příběh


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Varghal
PříspěvekNapsal: pon 14. říj 2013 19:57:08 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 27. črc 2008 22:02:30
Příspěvky: 440
Bydliště: Bot
Ahoj,

narozdíl od ostatních, mě se tvůj kostým líbí. Samo, že žádnej učenec z nebe nespadl. Máš moc pěknou čapku, stačí dozdobit. ten nápad z provazovým lemem se mi obzvlášť líbí. Podle toho co sis vyrobil si docela šikovnej. Chrániče ramen 'ala límec je dobrej základ. Abys dosáhl ještě lepšího skřetího vzhledu, zkus je podšít nějakou kožešinou po okrajích a pošij je ještě více nějakou kůží. Stačí různé odstřižky a pak trochu zapatlat mořidlem, nejlépe lihové barva eben. I nátepníky by chtěli trochu poupravit vzhledově. Tuniku to bude chtít novou ze lnu, uvidíš že se ti v boji osvědčí lépe než vlněný svetr.

Jinak je to dobrý, chce to prostě trochu poskřetit!

Tady na Botu najdeš spousty návodů, co se ti můžou hodit při výrobě. Nenech se odradit, když tě někdo rychle odbije a neboj se ptát, když něco nevíš. Od toho tu toto forum je.

Tak vítej ve skřetím světě. ::houwgh

_________________
Kaal-ishi ghaash-ob. Shrakhat frumi. Gashnat frumi-sha.

S bělovlasým v zádech


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Varghal
PříspěvekNapsal: úte 15. říj 2013 15:17:27 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. říj 2012 0:05:59
Příspěvky: 7
Bydliště: Ostrava -Zábřeh
Nejdůležitější co musíš udělat je to ,že si musíš prečíst všechny návody a projít celý BOT. Já jsem nedávno taky začal a věř že lepší je udělat kvalitní a pracnější věc podle návodu, než ji stokrát předělávat a opravovat.

Hodně zdaru ::]


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Varghal
PříspěvekNapsal: stř 23. říj 2013 12:09:32 
Offline

Registrován: stř 23. říj 2013 8:24:14
Příspěvky: 1
Hej ty, jo ty pojď sem!" zařval na mě někdo, byl vyšší hodnosti, tak jsem šel.... "Bojuješ mizerně," řekl mi. "A k tomu neumíš chodit, zakopneš o to co se kde válí. Táhni! Vypadni a už se nevracej!" "Tak jo!" plivl jsem mu pod nohy. "Stejně je to tady samej elf, nikdy si tu nezabojuješ s něčím jiným. Furt šavličky sem šavličky tam. SBOHEM!" Naschvál jsem odcházel tak aby to vypadalo, že jdu s radostí, ale jít na vlastní pěst je horší než mít pohromadě třicet skřetů....

_________________
Get demos for braindumps and HP with 100% success guaranteed. Our high quality University of Cambridge prepares you well before appearing in the final exams of wikipedia .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Varghal
PříspěvekNapsal: pon 04. led 2016 22:49:48 
Offline

Registrován: ned 13. říj 2013 10:33:20
Příspěvky: 5
Menší update... je to nic moc, ale budu pořádně vylepšovat :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Varghal
PříspěvekNapsal: pon 04. led 2016 22:59:32 
Offline

Registrován: ned 13. říj 2013 10:33:20
Příspěvky: 5
menší update... je to špatný, ale polepším se, teď na kostýmu pořádně máknu :)


Přílohy:
Varghal2.jpg
Varghal2.jpg [ 54.44 KiB | Zobrazeno 11027 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Varghal
PříspěvekNapsal: úte 05. led 2016 12:51:46 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 27. úno 2011 13:33:02
Příspěvky: 81
Bydliště: cca Praha
Zdarec palec,
máš masku a pěknou čapku to je dost dobrej začátek, řekl bych.
Zbytek: Jádro z pudla je v tom, začít kostým od podstatných a jednoduchých věcí a postupně to nabalovat. Já jsem (když jsem to pochopil) začal od prošívky. Sešíval kusy starejch (přírodních) látek co jsem kde našel do 'nádorů' vycpávanejch od starejch fuseklí po vyčesaný chlupy z mojí kočky. Nádory sešil a vytvořil tím prošívku.
Myslím, že ta bunda co máš na fotce stojí za rozpárání a přešití do podoby jakou jí dáš ty. (pokud teda neni silonová ::ano )

_________________
Glob Gark


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz