BOT - Skřetí a trolí svět





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Racek
PříspěvekNapsal: stř 30. zář 2015 10:58:22 
Offline
girmus (slídil)

Registrován: sob 23. srp 2014 19:17:20
Příspěvky: 103
Bydliště: Prostějov
Trocha narcisení po ránu ::@ ::P

Skřetí kopiník na lehko:

Příloha:
DSC01499 (519x1024).jpg
DSC01499 (519x1024).jpg [ 253.34 KiB | Zobrazeno 10343 krát ]



Skřetí civil (toho šklebu si nevšímejte, svědil mě spodní ret ::D ):

Příloha:
DSC01509 (546x1024).jpg
DSC01509 (546x1024).jpg [ 200.04 KiB | Zobrazeno 10343 krát ]


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Racek
PříspěvekNapsal: čtv 01. říj 2015 12:39:17 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 27. črc 2008 22:02:30
Příspěvky: 440
Bydliště: Bot
Civil vypadá celkem dobře

_________________
Kaal-ishi ghaash-ob. Shrakhat frumi. Gashnat frumi-sha.

S bělovlasým v zádech


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Racek
PříspěvekNapsal: čtv 01. říj 2015 16:26:34 
Offline
girmus (slídil)

Registrován: sob 23. srp 2014 19:17:20
Příspěvky: 103
Bydliště: Prostějov
Díky, ale jak se teď znova dívám na tu fotku, tak si říkám, že budu muset ještě trochu poskřetit tu červenou tuniku, hlavně ty rukávy.
A jak bys hodnotil ten bojový kostým?
Ty fotky sem přece jen nedávám jenom tak na pochlubení, ale protože doufám (začínám si myslet, že marně), že se tady najde někdo, kdo mi ten kostým nějak zhodnotí, popř. přihodí nějakou tu radu (co přidat, co ubrat, co doladit...), abych se podle toho mohl zařídit a ten kostým nějak uspokojivě dotáhnout ::]


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Racek
PříspěvekNapsal: pát 02. říj 2015 11:32:10 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 27. úno 2011 13:33:02
Příspěvky: 81
Bydliště: cca Praha
Bojovej kostým vypadá vcelku dobře, lehkej trhan, nic mě úplně nebije do očí. Pár mých názorů:
-Ta lehká rukavice je ošklivá, podle fotky nápadně připomíná svářečku. Nějak bych ji doladil, trochu pošil kůží, možná prodloužil v kratší vycpávanej nátepník.
-U prošívky bych udělal vycpávané rukávy aspoň na půl cesty k loktům.
-Poslední a nejdůležitější. Udělej si ochranu krku, dobrej nákrčák je u kopijníka myslim fakt důležitej. Buď si přišij k prošívce límec nebo já nosím takovouhle šupinovou srandu.


Přílohy:
B5A 2.JPG
B5A 2.JPG [ 71.33 KiB | Zobrazeno 10302 krát ]

_________________
Glob Gark
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Racek
PříspěvekNapsal: pát 02. říj 2015 15:15:13 
Offline
girmus (slídil)

Registrován: sob 23. srp 2014 19:17:20
Příspěvky: 103
Bydliště: Prostějov
Díky za typy, s tou rukavicí je opravdu potřeba něco udělat, z té fotky ani není skoro poznat, že je to palčák. Ještě na ni přidám druhou vrstvu jelenice a nějaké ty otrhané zbytky tenké kůže. Rukávy po lokty a límec už jsou na světě pár týdnů, ale nedaří se mi je dobarvit, pořád jsou o něco světlejší, než vesta. Až doladím odstín, přišiju je k prošívce. A ještě je trochu zesílím vycpáním, je to jenom 16 prošitých vrstev látky. Časem taky přibude jiná helma, něž je ta slátanina, kterou je vidět na předchozí stránce. Koupím blembák, trochu ho ořežu flexou a použiju ho jako základ pro nanýtování dalších plechů. Na výrobu přilby "od píky" nemám prostředí, kde bych to mohl vyrobit.
A ta tvoje šupinová srandy vypadá dost dobře, možná se vykašlu na stojáček a ten nákrčník vyřeším podobným způsobem (teda kromě těch šupin, udělal bych ho vycpávaný).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Racek
PříspěvekNapsal: sob 03. říj 2015 8:25:20 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 27. úno 2011 13:33:02
Příspěvky: 81
Bydliště: cca Praha
Jo tak super. Stojáček má výhodu v tom, že se ti při boji nepohybuje, límec je často potřeba někde přichytit.
Jinak, rád bych tě odradil od toho blembákovýho plánu, ještě jsem asi neviděl, že by z toho kdy, kdo udělal něco co dobře.
Pokud nemáš prostředí, kde mydlit do železa, vůbec bych se nestyděl, a napsal nákýmu zdejšímu kováři. Dagalurovi třeba, vyrobí ti přilbu, která bude kvalitní, dobře vypadat, a časem jí můžeš někomu střelit.

_________________
Glob Gark


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Racek
PříspěvekNapsal: ned 04. říj 2015 14:16:18 
Offline
girmus (slídil)

Registrován: sob 23. srp 2014 19:17:20
Příspěvky: 103
Bydliště: Prostějov
Kvůli límci mám na prošívce přišité na pravém a levém rameni těsně u výstřihu na krk 2 kožené šňůrky (s otáčením límce už jsem problém jednou měl), které by ho mohly držet, takže s tím by nebyl problém. A s tím blembákem ještě uvidím. Viděl jsem tady pár přileb z blembáku, co vypadaly celkem slušně (ale neviděl jsem fotku jak sedí na hlavě), ale možná by bylo opravdu lepší si nějakou nechat vyrobit. To ale asi přijde až někdy na jaře, zrovna teď šetřím na auto, bez auta se jen těžko dostávám do práce a z práce se vracím pozdě (autobusy jezdí celkem blbě, mám to trochu z ruky).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Racek
PříspěvekNapsal: úte 20. říj 2015 17:10:32 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 11. dub 2010 12:00:56
Příspěvky: 179
Z blembáku se daj udělat pěkný helmy ale nejsou moc často k vidění a když jsou udělaný dobře tak ani nepoznáš, že je to blembák jako například tady https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater
Práce na skřetím kostýmu snad nikdy nekončí protože pořád je co přešívat našívat a přišívat odpadlí kusy, takže než to dotáhneš do finální podoby může to trvat třeba i pár let.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Racek
PříspěvekNapsal: stř 11. lis 2015 11:37:44 
Offline
girmus (slídil)

Registrován: sob 23. srp 2014 19:17:20
Příspěvky: 103
Bydliště: Prostějov
On ten blembák asi nebude uplně marnej. Ta přilba z odkazu vypadá skvěle. A taky jsem někde v přilbách našel klobouk z blembáku a taky to na něm nebylo vidět, tak spíš zkusím tu blembákovou alternativu přilby a udělám si klobouček ::D Podle toho, jak bude vypadat výsledek, se rozhodnu, jestli si tu helmu přecejen radši nekoupím. A ty práce na kostýmu... Snad se mi to podaří vychytat dřív, než za pár let ::D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Racek
PříspěvekNapsal: čtv 10. bře 2016 11:57:35 
Offline
girmus (slídil)

Registrován: sob 23. srp 2014 19:17:20
Příspěvky: 103
Bydliště: Prostějov
Zimní verze ::] Kaftan z vojenské deky, barvený iberií, na něm prošívka a kůže, na hlavě ještě přibyl ocas a xicht nějaké malé potvory ::P

Příloha:
DSC01553 (253x400).jpg
DSC01553 (253x400).jpg [ 68.52 KiB | Zobrazeno 9707 krát ]


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz