BOT - Skřetí a trolí svět





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Urkeredoo
PříspěvekNapsal: stř 02. bře 2016 10:35:33 
Offline

Registrován: stř 02. bře 2016 10:16:56
Příspěvky: 10
Byl jsem jen malý skřítě takový malý posera ,ale to se mnělo brzy změnit. Ten den byl jako jiný jenže pak najednou jsem uslyšel dusot koní. Můj táta se v tu chvíli oběví a řve: Kurva zdrhej vždyť ťe zabijou. Najednou mu ze zad trčí šíp a padá k zemi. Nebyl to jiný šíp než ten co používají stromošousti. Zvedám se od mrtvoly a vidím jak se na mně řítí elfák se šavlí. Zvedám kamennou sekeru svého táty a elfovi jsem jedním švihem přes hlavu zkazil jeho účes. Celou moji vesnici vyplenily a teď jsem jen sám. Nikomu nevěřím jen sám sobě.


Jméno:urkeredoo
Zbraně: palcát a pavéza
Zbroj: prošívka a kůže
Klan: žádný
Bydliště: Pardubice


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urkeredoo
PříspěvekNapsal: stř 02. bře 2016 21:56:02 
Offline

Registrován: stř 02. bře 2016 10:16:56
Příspěvky: 10
Chtěl bych se hned na začátek zeptat jak mám zprasit svojí prošívku šil ji kámoš a bojím se že je moc hezká na skřety ale nechci ji vyhazovat prosím poraďte. http://urkeredoo.rajce.idnes.cz/Prosivk ... 240947.jpg


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urkeredoo
PříspěvekNapsal: čtv 03. bře 2016 21:02:28 
Offline
girmus (slídil)

Registrován: sob 23. srp 2014 19:17:20
Příspěvky: 103
Bydliště: Prostějov
Zdarec, vítej mezi skřetama ::D
Z jaké látky je povrchová vrstva prošívky? Z té foky to vypadá jako nějaká umělotina, ale třeba to je jenom fotkou.
Zkus pochvistat něčím, co po sobě nechá fleky (někde se tady doporučovala lihová mořidla, projdi si BOT a najdeš víc podrobností) a pak vem mačetu nebo sekeru, chvilku s tím ze všech stran sekej do prošívky a pak ty díry zašij. Zkoušel jsem na své prošívce a vypadá to celkem dobře.
Hlavně ale zasviň ty řemínky. Strašně to tam svítí. Zkus to mořidlem na kůži, krémem na boty, nebo něčím podobným (od krému na boty si ale při zapínání vždycky zasviníš ruce, ale to by snad skřetovi vadit nemělo ::D )
Pak přihoď taky fotku kostýmu ::beer


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urkeredoo
PříspěvekNapsal: pát 04. bře 2016 10:51:59 
Offline

Registrován: stř 02. bře 2016 10:16:56
Příspěvky: 10
Hele vono je to z bavlny a nevím jestli je to bráno jako umělina
A kostým je ve stádiu výroby
Zatím jsem si od bagra objednal nákrčák


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urkeredoo
PříspěvekNapsal: pon 07. bře 2016 9:24:23 
Offline
girmus (slídil)

Registrován: sob 23. srp 2014 19:17:20
Příspěvky: 103
Bydliště: Prostějov
Bavlna je v pohodě. A co se té výroby kostýmu týče = prolez si tohle téma http://forum.snaga.cz/viewforum.php?f=34 Hlavně na materiály se podívej, abys pak nevypadal jako jeden člověk, co si nejspíš myslel, že co nejvíc zbytků různých umělých celt, plachet a jiných umělotin natřených barvou a nabalených na sebe se dají považovat za kostým.
Už hodně lidí tady psalo tuhle věc - začni od základu (tunika a kalhoty) a na to nabaluj další vrstvy. Je to nejlepší cesta k dobrému kostýmu. I hadrák v tunice a kalhotách může vypadat dost dobře ::beer


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urkeredoo
PříspěvekNapsal: úte 08. bře 2016 10:01:07 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 19. kvě 2011 16:51:05
Příspěvky: 296
Bydliště: Praha
Hele, já bych prošívku vzala a střelila na LARP bazaru a koupila bych si něco jiného - buď materiály na výrobu skřetí prošívky, a nebo poprasit ten vaťák za pade z armyshopu.

Protože tahle poprasená prošívka nemusí být na skřeta špatná, ale popraseným vaťákem dosáhneš stejnýho výsledku, tak si myslím, že je to škoda peněz.

_________________
*sniff* *sniff* grrr... Yshara , kalaus klanu Taarbami
Sledujte RakTaarbami na FB!
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urkeredoo
PříspěvekNapsal: stř 09. bře 2016 17:38:18 
Offline

Registrován: stř 02. bře 2016 10:16:56
Příspěvky: 10
Yshara píše:
Hele, já bych prošívku vzala a střelila na LARP bazaru a koupila bych si něco jiného - buď materiály na výrobu skřetí prošívky, a nebo poprasit ten vaťák za pade z armyshopu.

Protože tahle poprasená prošívka nemusí být na skřeta špatná, ale popraseným vaťákem dosáhneš stejnýho výsledku, tak si myslím, že je to škoda peněz.


Hele mě ty peníze zas tak nevadí ::] a jak jsem z toho pochopil výsledek bude stejný ne?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urkeredoo
PříspěvekNapsal: čtv 10. bře 2016 10:54:07 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 27. úno 2011 13:33:02
Příspěvky: 81
Bydliště: cca Praha
Ahoj, vítej mezi skřeťáky. Hele ta prošívka vypadá celkem dobře, ovšem na skřeta budeš mít zbytečně práci ji zhnusit. Klidně si ji nech jen tak a budeš mít základ na jinej kosým, když budeš chtít zkusit jinou rasu. Pokud tě nemrzej peníze, tak se vybodni na nákrčák od Bagra (poněvadž nákrčáky jsou konina) a kup si od Bagra látku ( len v největší gramáži) a ušij si prošívku sám, neni to žádná velká věda. Střih okopíruj a špatně vystříhni. Neboj se toho, získáš tím zkušenost, kterou tisíckrát využiješ.

_________________
Glob Gark


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urkeredoo
PříspěvekNapsal: čtv 10. bře 2016 11:12:01 
Offline
girmus (slídil)

Registrován: sob 23. srp 2014 19:17:20
Příspěvky: 103
Bydliště: Prostějov
Myslím, že Ugruk navrhl asi nejlepší řešení. Já jsem si prošívku taky šil sám a řekl bych, že to vypadá líp, něž ten přešitý vaťák, co jsem viděl na jednom skřetovi na Helmáči (vypadalo to dobře, dal si s tím práci, ale bylo prostě poznat, že to je vaťák). Když budeš řešit tloušťku prošívky, tak vem v úvahu, jestli to bude pod zbroj, nebo bude sloužit jako primární ochrana. Já jsem si prošívku udělal silnou možná až moc a když si na ni dám lamely, tak to není zrovna nejpohodlnější, ale na druhou stranu zase nadstandartně dobře tlumí údery, když jedu nalehko.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urkeredoo
PříspěvekNapsal: ned 20. bře 2016 15:51:08 
Offline

Registrován: stř 02. bře 2016 10:16:56
Příspěvky: 10
Moje úplně první zbraně vyrobené mnou (kromně toho kyjomeče kterýmu jsem říkal palcát) ::] ::@ ::Qhttp://urkeredoo.rajce.idnes.cz/Moje_pr ... 144807.jpg


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz