BOT - Skřetí a trolí svět





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Kryštof Gundkaal
PříspěvekNapsal: ned 23. lis 2008 19:58:19 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 20. lis 2008 16:57:56
Příspěvky: 379
Bydliště: Pardubice
Na obzoru vychází slunce. Jeho barva je barvou krve. Barvou boje, barvou ohně, barvou msty. Mou barvou. Budu vám nyní vyprávět svůj příběh.

Prý pocházím z Angbandu. O svých rodičích nic nevím, ale ostatní říkali, že jsem rasy Dûra-Hai, podle rysů. To je asi tak vše, co vím o svém původu. Nevím, jak jsem starý, nevím, kde jsem žil. Svůj život si pamatuji jen matně, v úryvcích…

Cesta! Strašná kamenitá cesta letící jako splašené kodo pode mnou. Mé černé nohy jsou krvavé, už je ani necítím. Jediné, co si uvědomuji, jsou dva páry silných rukou, pevně mě svírajících za paže, křivé svalnaté nohy mých nosičů či únosců, rychle se míhající na bocích mého zorného pole a… tu cestu! Kamenitou, splašenou a nelítostnou!

Otvírám bolavé oči, spálené od větru rychlostí. Ležím na zádech, nade mnou se tyčí monumentální, gigantické obrysy Barad-dur. Při tom pohledu mne mrazí v zádech. Ne strachem, hrdostí! Hrdostí sloužit takovému pánu. Pokusím se vstát. V tu chvíli mě zachvátí strašná bolest, jako by se mi někdo dobýval do hlavy a já opět upadl do tmy.

Opět se probírám. Zjišťuji, že se mi nic, až na příšerně rozbitá chodidla a prsty na nohou, nestalo. Ležím v potemnělém lágru, jsou slyšet pouze pravidelné údery bubnů. To jsou poslední okamžiky, které si pamatuji. Pak mne opět zachvátila ta dobře známá prudká bolest v hlavě a mou mysl na neskutečně dlouhou dobu zahalily plameny.

Bolest! Příšerná bolest, kterou jsem nepocítil dlouhou dobu, kterou jsem sloužil Rudému Oku, kterou nejsem schopen vůbec určit, mi zatemnila mysl. Všude kolem létala těla, zbraně a kameny. Temná věž za mnou, ta dokonalá, monumentální pevnost, na kterou při pohledu každého skřeta zamrazí hrdostí a pýchou, ta věž, stála samotná v plamenech a bortila se, kámen po kameni padal dolů a ničil vše živé pod sebou. Ten pocit, pocit že se každou chvíli rozskočím na miliardy kousků, mne mučil možná jen pár okamžiků, možná celé roky. Pak najednou bolest zesílila a já cítil a vnímal každým kouskem těla strašlivý, vzteklý a zmučený řev. Řev beze slov. Řev mluvící za vše. Utíkal jsem pryč, šílený bolestí. Nevěděl jsem kam, ani jak dlouho. Pak rázem, jako když utne, přestala bolest i řev. Má mysl se vyprázdnila a já mohl opět dýchat. Upadl jsem do tmy.

Probral jsem se na lůžku z kožešin, v malém lágru uprostřed černých skal. Chvíli jsem ležel a vychutnával si pocit volnosti. Pak jsem vstal a došel k ohni. Zde jsem usedl mezi ushatari, od kterých jsem se dozvěděl, že mne našli na zemi v lese daleko odsud, když utíkali před skupinou elfů. Vzali mě s sebou. Nějaký čas jsem se potuloval s tímto klanem. Bojoval jsem po jejich boku mnoho let. Loupili jsme a vraždili. Utíkali a pronásledovali. Občas někdo z nás padl, ale jeho místo brzy nahradil další nový příchozí. Jednou v noci však přišli elfi a lidi. Tajně, nepozorovaně. Bylo jich nespočet. Podřezali hlídku a ve spaní zabili všechny mé přátele. Až na Globa, dushatara našeho klanu, který nemohl spát a převaloval se na lůžku. Zaslechl zvuky vraždění a rozběhl se nás varovat. Doběhl ke mně, zburcoval mě, ale ve chvíli, kdy jsme opouštěli stan, jeho, který šel přede mnou, zasáhl elfí šíp do krku. Zhroutil se bezvládně k zemi. Učili mě neohlížet se na smrt nepřátel ani přátel. Popadl jsem jeho šavli a probil se ven. Když jsem vybíhal z lágru, viděl jsem jen mrtvé skřety a nepřátele veselící se nad jejich mrtvolami. Otočil jsem se a uháněl pryč, co mi nohy stačily. Tehdy jsem se zapřísáhl, že budu pronásledovat všechny příslušníky elfské a lidské rasy, dokud všichni nepadnou pod ranou mé šavle, kterou jsem převzal od svého dushatara, nebo dokud mne neskolí smrt.

Od té doby se toulám Botem a pronásleduji nepřátele, dokud nepadnou ranou mé šavle. Hledám další ushatari, kteří by se ke mně připojili na cestě boje, kteří by se mnou společnými silami vytvořili mocný klan a ničili vše, co od nepřátel vzešlo! NAUKUM! GHAASH! MATUM!!!



Obrázek
(nejnovější fotografie)

Postava
Jméno: Kryštof
Rasa: Uruk, Dûra-Hai
Skupina / klan / kohorta: Karn-Skoir
Hodnost: Ataman/ Ushatar
Co rád: Zbraně; zbroje; BOJ!; Když bojovat, tak do posledního dechu!; srandu; jídlo
Co nerad: Zákeřný lidi; lháře a podrazáky; útěk; když se mi zničí vypiplaná zbraň; lidi bez nadšení; nezodpovědnost, neschopnost a nespolehlivost

Hráč
Jméno: Kryštof David
Věk: 18
Práce: Student gymnázia
Koníčky: Reenactment (Vikingové), dřevárny, kreslení,...
Co rád: Zbraně, pěkný kostýmy, jídlo, srandu, dobrou hudbu (metal, rock,... - Nightwish, Lordi, Korpiklaani, Manowar, Iron Maiden,...)... je toho dost.
Co nerad: Zákeřný lidi; lháře a podrazáky; kuře s těstovinama nebo s rejží; ultraligty; špatný kostýmy; lidi bez nadšení; nezodpovědnost, neschopnost a nespolehlivost; hip-hop, hopery, rapery...

_________________
Kryštof Gundkaal
Karn-Skoir


Naposledy upravil Kryštof dne pon 03. kvě 2010 23:36:56, celkově upraveno 30

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kryštof
PříspěvekNapsal: úte 25. lis 2008 22:51:05 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 20. lis 2008 16:57:56
Příspěvky: 379
Bydliště: Pardubice
Tak jedna fotka z B5A 2008, to jsem ja zastižen u svačiny před bitvou, tudíž nejsem kompletní ve zbroji :-)
Moje rameno zvlášť: http://krystofdavid.blog.cz/0806/skreti-rameno


Přílohy:
jab5a.jpg
jab5a.jpg [ 44.01 KiB | Zobrazeno 15688 krát ]

_________________
Kryštof Gundkaal
Karn-Skoir
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kryštof
PříspěvekNapsal: úte 25. lis 2008 22:55:49 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 31. črc 2008 8:52:27
Příspěvky: 191
Bydliště: Zlín
Vítám tě v tomto světě, odkud přicházíš?

_________________
Faust KRUX-ghaara

Dushatat lati-uk, tarki!

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kryštof
PříspěvekNapsal: úte 25. lis 2008 23:13:37 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 20. lis 2008 16:57:56
Příspěvky: 379
Bydliště: Pardubice
Děkuji za přivítání:-) Přicházím z pustých končin Mordoru (Pardubice). Náš klan je ještě mladý a mocní Frumi nám kladou mnoho překážek jako zkoušku, zda-li vytrváme (kamarádům se moc nechce do LF a nechtějí tvrdě makat na kostýmech. Mě to dost mrzí, tak dofám, že se mi podaří je donutit se přihlásit sem na BOT a tím že nabydou nového nadšení pro věc). Hledám zde inspiraci pro rozšíření mých vědomostí a dovedností týkajících se temného světa.

_________________
Kryštof Gundkaal
Karn-Skoir


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kryštof
PříspěvekNapsal: úte 25. lis 2008 23:22:41 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 31. črc 2008 8:52:27
Příspěvky: 191
Bydliště: Zlín
BOT ti bude jistě k užitku. Pokud tvůj zápal pro věc vytvá uvidíš, že strhneš k činnosti i ostatní ve tvém okolí!

_________________
Faust KRUX-ghaara

Dushatat lati-uk, tarki!

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kryštof
PříspěvekNapsal: čtv 26. úno 2009 21:35:10 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 20. lis 2008 16:57:56
Příspěvky: 379
Bydliště: Pardubice
Trochu jsem dodělával a pře/přidělával některé věci na starém kostýmu. Omlouvám se za strašné kalhoty, vzal jsem jen něco nerušivého, samozřejmě se na skřetích gatích se intenzivně pracuje, stejně jako na suknici pod kolena a na nových návlecích na boty (staré se už rozpadly ::D ). Za nějaký čas přibyde kyrys a druhý rameno. Prošívka co nejdříve. A vůbec spousta nových věcí a úprav, např. primárně batvat (fáze před dokončením). Hemlu už do b5a nestíhám. A v prvé řadě samozřejmě maska. Protože jí nemám, tak jsem xicht začernil, aby zbytečně nerušil ::beer

http://my.opera.com/urukkrystof/albums/ ... ?id=704311

_________________
Kryštof Gundkaal
Karn-Skoir


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kryštof
PříspěvekNapsal: čtv 26. úno 2009 22:37:30 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 20. lis 2008 16:57:56
Příspěvky: 379
Bydliště: Pardubice
Díky za kladné ohlasy! Jsem moc potěšen! ::ano

Nardur, mě to šupinový rameno připadá takový prázdný, z blízka. Příjde tam toto: http://www.alleycatscratch.com/lotr/Nas ... llCom4.jpg nebo jak měl Citrón Gothmog v Návratu Krále. Jsou dost podobná. A Až bude prošívka, tak tu "kkoženici" ještě víc vorvu a přešiju ::]

Czernozube, vůbec to neomezuje ::ano

Viki, aby ten můj xicht nerušil dojem z fotky, protože nemám ještě masku (matroš už jo, jen čas schází). Navíc se tam tvářim jak... prostě vadně ::D ::beer


Jinak musím dodat, že ta spodní tunika bude ještě obarvená na tmavěšedo-hnědou, na nákrčníku dodělám stoják a pobiju/pošiju ho železem. Stejně tak k holenici přidělám ještě víc pásů železa. A vůbec to bude celý jiný ::D ::D

_________________
Kryštof Gundkaal
Karn-Skoir


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kryštof
PříspěvekNapsal: čtv 26. úno 2009 22:56:04 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 20. lis 2008 16:57:56
Příspěvky: 379
Bydliště: Pardubice
Rozumim a jsem stejného názoru ::D Plánuju něco jako (opět) vikingský "bomby" nebo též "zásobníky" ::D Podobné Morchaintovým arabákům, liší se střihem a lepší pohyblivostí, troufám si říct. Akorát že ne TAK široký ::beer : http://www.skjaldborg.livinghistory.cz/ ... 060911.jpg (kamarádi ::D )

_________________
Kryštof Gundkaal
Karn-Skoir


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kryštof
PříspěvekNapsal: pon 20. dub 2009 21:40:03 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 20. lis 2008 16:57:56
Příspěvky: 379
Bydliště: Pardubice
Z temnoty svého doupěte povstal, aby se přidal k ostatním klanům a armádám světa a vedl svůj klan mnoha bitvami ke kořisti a vítězství! Neb vše co z Temnoty nevzešlo, v temnotách skončí! Při svých cestách byl zachycen šílenými dary Valar, jak se potuluje po krajinách Botu.

http://my.opera.com/urukkrystof/albums/ ... ?id=744348


Obrázek

Obrázek

Obrázek

_________________
Kryštof Gundkaal
Karn-Skoir


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kryštof
PříspěvekNapsal: stř 03. čer 2009 21:24:27 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 20. lis 2008 16:57:56
Příspěvky: 379
Bydliště: Pardubice
Něco z B5A

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

_________________
Kryštof Gundkaal
Karn-Skoir


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz