BOT - Skřetí a trolí svět





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Felly
PříspěvekNapsal: stř 21. led 2009 20:41:20 
Offline

Registrován: pon 19. led 2009 22:18:03
Příspěvky: 15
Bydliště: Humpolec
Postava
Jméno: Felly
Rasa: skřetogoblina
Skupina / klan / kohorta: Ghashwahk
Hodnost: Ushatar
Co ráda: ::@
Co nerada: nesnězený lidi, elfi, trpaslíiky, hobity a všelijaky tyhle hnusny patlaniny, když sou naživu!! ale když už jsou tak akorát na jídlo...to je mám ráda... ::@

Hráč
Jméno : Peťa Vinklářová
Věk: 15
Práce: student ::@
Koníčky: RPG !! ::@ , a pak taky zimní sporty, kreslení, točení videí, icqo, a já nevim co vsecko... ::@
Co ráda: ::@ a pak taky hoodne dalsích vecí...jako kamarády, kamarádky, svůj pokojík a svoje věci, oslavy, pátky (hlavně s RPG samozdřejmě... ::@ )... přírodu, net, LARPy, jídlo, pití ::@ , hudbu: metal (Linkin Park), gothic metal (Nightwish!!), hip-hop, Knížky: Pán Prstenů, Harry Potter, Hraničářův učeň, Deltora, Narnie, Úžasná Zeměplopcha ... Filmy: Pirati z Karibiku, Stmívání... herci: Orlando Bloom, Jehny Depp, Robert Patisson, J. Rathbone... a atd...
Co nerada: hlavně nesnášim cigarety drogy a šelijaky takovyhle kraviny s kerejma si nejen clovek (ale i skret!) nici zivot!! ::@
dal letní sporty(ty uplne nesnasim), špenat, telocvik, trpasliky, a takovy ty dalsi kraviny... ::@

_________________
Felly...::@


Naposledy upravil Felly dne pon 26. říj 2009 13:59:13, celkově upraveno 3

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Felly
PříspěvekNapsal: stř 21. led 2009 21:09:38 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 09. zář 2008 19:55:20
Příspěvky: 121
Bydliště: Všepolykající černá díra uprostřed ČR
Pokud by nešťastnému návštěvníku v hlavě vyvstala myšlenka, že se v končině skřetí množí abstinenti, nekuřáci a protidrogoví maniaci, uklidním ho, že Maugir a Felly jsou jedné krve (pokud to bylo tajný tak o smažte)

_________________
Kupředu krok, zpátky jenom dva!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Felly
PříspěvekNapsal: stř 21. led 2009 21:35:37 
Offline

Registrován: pon 19. led 2009 22:18:03
Příspěvky: 15
Bydliště: Humpolec
jo to sem tam zapomela pripsat... mam skretiho bratricka a mame stejnou krev!!! ::@ a obcas i stejny(dooost dooobry) napady!! je snim nejviic sranda!! ::Q ::@
jo a nekdo se tu pta na moji prezdivku... no tak jak vznikla to nevim, proste me napadla... mozna ze kdyz sem neco cetla tak me to napadlo ze mi to pripadalo podobny.. nevím uz no =) co sis myslel Fortaaku jak vznikla moje prezdivka ?? (otazka z dotazu z 28.ledna 2009) ::@

_________________
Felly...::@


Naposledy upravil Felly dne pon 26. říj 2009 14:03:53, celkově upraveno 3

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Felly
PříspěvekNapsal: čtv 22. led 2009 23:50:58 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 31. črc 2008 15:19:59
Příspěvky: 126
Bydliště: Krnov/Liberec/Guelph
Nazdar skretice. Krome bratra a jinych zajmu, nejakou fotku ci historku, jak zijes jako skretice, bys nemela?

_________________
mel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Felly
PříspěvekNapsal: sob 24. led 2009 20:53:37 
Offline

Registrován: pon 19. led 2009 22:18:03
Příspěvky: 15
Bydliště: Humpolec
Je to můj vymyšlený příběh, nevím jestli s tím souhlasí všichni z klanu, protože mají asi svojí verzi, takže to neberte jako oficiální... ::@
Felly příběh ::@ : Od té doby,co jsem na světě jsem sirotek. Nepoznala jsem své skřetí rodiče, což je možná dobře. Kdoví jestli by si mě nedali k snídani. Když by jim třeba došli zásoby mrtvejch trpaslíků a elfů, myslím, že by neváhali a snědli by mě. Takže mi to nevadí, také proto, že mi zbyl ještě můj bratříček. Starší a větší. Ale pro mě je malinkej, možná proto, že jsem drsnější... ::@ Prochodili jsme s bratříčkem hodně světa, a já pomalu, ale jistě začínala nenávidět lidskou, elfí, trpasličí a hobití rasu... nejen že byli nechutní, ale dokonce hned jak nás viděli tak se nás snažili zabít, a různé takové nepřátelské věci... ne, že bysme se na ně s bratříčkem nehnali, ale neměli se bránit... když jsme prochodili další kus světa (nějak nám to nevadilo, že se brouzdáme lesem, bažinami, horami...; dyť oba dva máme rádi temnou přírodu, a bratříček i vtom začal oběvovat jakési kouzlo..být v černém temném lese...daleko od všeho...) tak jsme potkali skupinku skřetogoblinů z klanu Ghashwahk, a jelikož jsme poznali, že nejlepší je Mocná Veverka tak jsme se k nim přidali... ::@ a podnikáme různé výpravy už v hojnějším počtu a hlavně jménem Ohnivé Veverky!!

a fotku časem dodám....::@

_________________
Felly...::@


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Felly
PříspěvekNapsal: čtv 29. led 2009 0:01:32 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: pon 29. zář 2008 8:23:06
Příspěvky: 100
Bydliště: Brno
FOTKUUUU!!!!!!
FOTKUUUU!!!!!!

můžu se zeptat z čeho vznikla tvoje přezdívka? mám osobně jeden tip ale nechcu tady vymýšlet nejaký fámy

_________________
"Why don`t you try peeling of your skin?"
Fořťák Gurtugash bagathrular ghaara Snaga rak


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 43 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz