BOT - Skřetí a trolí svět





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Sardar
PříspěvekNapsal: pon 09. bře 2009 20:02:12 
Offline
girmus (slídil)

Registrován: čtv 07. srp 2008 8:34:11
Příspěvky: 72
Byl jsem zrozen v doupěti zvaném Troqushar. A ačkoliv neuplynula dlouhá doba od mého zrodu, většinu toho času plením okolí Mžných hor s mým klanem Mrchožroutů. Mezi nimi patřím do těžkého středu, a tak mne najdete v těch nejprudších bojích. Libuji si v krvi a železe, už dlouhý čas uplynul od doby, kdy jsem ukořistil svou první zbroj, a od té doby vždy ukořistěné zbroje rozděluji a upravuji. Pro to si mě ostatní ushatari váží a ti ktéří ne se mně alespoň bojí. A tak je to správně, kdo si myslí že si na mě bude otevírat chřtán, tomu ho zacpu.

Na BOTu mohu přispět asi pouze v sekci Manufaktury- převážně v práci s plechem, neb jazykově nejsem nadán k tvoření příběhů a textů do sekce tvorba osobnosti.

_________________
http://forum.snaga.cz/viewtopic.php?f=5&t=452


Naposledy upravil Sardar dne stř 23. led 2013 4:51:51, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sardar
PříspěvekNapsal: úte 01. čer 2010 18:25:30 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: pon 16. bře 2009 21:08:27
Příspěvky: 273
Tady je nejnovější fotka našeho kováře z klanu Zuřivých (B5A 2010):

Obrázek

_________________
Sledujte RakTaarbami na FB!
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sardar
PříspěvekNapsal: stř 23. led 2013 5:00:37 
Offline
girmus (slídil)

Registrován: čtv 07. srp 2008 8:34:11
Příspěvky: 72
Už je to dávno, kdy jsem po velikém vítězství pod horou opustil Mrchy a odtáhl s kořistí na jih. Léta jsem pelešil a jen občas vyprášil skříťatům kožichy. Avšak i na jih se donesly zvěsti o velkých změnách, Shizunk je prý kdesi v horách a Mrchy vede jakýsi Wiris. Vydal jsem se zpět na sever, skutečnost byla daleko horší než zvěsti. Výhně vyhasly, kovárna zpustla a špína zalezla do hlubin temnot. Chtěl jsem zase odejít, vrátit se zpátky na jih a u ohně vzpomínat na dávno zašlou slávu. Ještě jsem se naposledy prošel po tom místě kde čpěla síra a duněly údery kladiva. U výhně ležela helma, přesně tam kde jsem ji kdysi nechal, skoro dokončená, chyběl jen malý kousek, pár úderů kladivem...

Zaslechl jsem známé šouravé kroky, od východu přichází stará skřetice, se kterou jsem kdysi bok po boku bojoval při těžkých bojích v divočině.Přináší zprávu o Shizunkovi, netoulá se někde v horách, aby se dostal z věčné kocoviny, ale byl těžce raněn v bitvě pod horou. Asi již nikdy nezdvihne zbraň a nepovede nás do bitvy. Ostatní mrchy se stejně jako zbytek Troqusharských vojsk rozprchly po té pohromě pod Horou. Wiris velel už jen pár skříťatům. Klan byl téměř rozprášen.

Chvíli jsem jen neartikulovaně řval, Shizunka málem zabili a místo abychom uspořádali trestnou výpravu, krčíme se ve stínech a lovíme krysy. I kdybych u toho měl chcípnout, tak si dojdu pro hlavu toho bídáka, co ranil našeho Grata a narazím mu ji na kůl před kovárnou! "Jdi a svolej celý klan! Až na jaře roztaje průsmyk, projdeme jím na druhou stranu hor a nenecháme tam kámen na kameni.

_________________
http://forum.snaga.cz/viewtopic.php?f=5&t=452


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz