BOT - Skřetí a trolí svět





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Fendr
PříspěvekNapsal: čtv 05. bře 2009 16:37:08 
Offline

Registrován: čtv 05. bře 2009 15:25:21
Příspěvky: 3
Postava
Jméno: Fendr/ Wyks...jméno postavy vymýšlím vždy před akcí, ale většina mě zná jako Fendra Nepochopeného
Rasa: Goblin
Funkce: Lukostřelec..zatím ::D
Co rád: Dostatek místa k ústupu nebo útěku, šamany, otrávené šípy, drzé vtipy,
Co nerad: Elfí ouška, elfí čistotu, elfy!, vodu, velký obludy který ho vždycky málem zašlápnou,

Hráč:
Jméno: Venca Nováků
Věk: 18 (1991)
Práce: student
Koníčky: LARP, šerm, četba, občas i tvůrčí psaní (ale ta gramatika mě ubíjí)
Co rád: Luk, palcát, přítelkyni, deskové hry či hry s miniatury, dračí doupě, slovanskou mytologii a náboženství,
Co nerad: mořské plody, školské prostory, neobalené zbraně, skauty,

Stručná historie postavy:

Fendr byl vždycky smolař a zbabělec. Do bojů se nikdy příliš moc nehrnul. A proč taky, jenom to bolí a stejně by prohrál. Proto si oblíbil luk, takhle si zastřílí, když na něj někdo vyběhne, tak uteče. Prostě typyckej vystrašenej goblin. Nikdy neměl smysl pro zodpovědnost, tato vlastnost ho přiváděla do samých potížích. Jednou to vyústilo až k vyhnání z rodného kmene. Vrátit už se nemohl, to bylo jasné, rozhodl se aspoň vzít si pár svých věcí ze své chýše. V noci se pomalinku vkradl do jeho příbytku. Vevnitř se hned vrhnul na rozkrádání jeho vlastních věcí, které mu už vlastně nepatřily. Vzal si luk a brašnu přes rameno, toulec s šípy a dýku k opasku. Do brašny naházel ještě něco málo, no spíš více jídla a pití a chystal se vyjít z chýše. Když se ale otočil stál před ním kmenový šaman. Nehorázně se lek až zapištěl jak ženská.,, Drž hubu," okřiknul ho hnedka šaman.,,A..a no," vykoktal ze sebe Fendr. Měl nehorázný strach že ho šaman udá a kmen ho za to zlynčuje. Ale nic takového se nedělo. Stařec se mu je dlouze díval do očí.,, Ty budeš mým nástupce," řekl nakonec šaman.
,,Co..cože?"
,,Co se tak divíš?"
,,A proč? Jak? Kdy?"
,, No samozřejmě, že ne hned ty hlavo skopová, až nabereš zkušenosti venku, tak se vrátíš a já ti předám svoji hůl."
,, A proč já?"
,, No a kdo jinej je vyhnanej z vesnice? Je to proroctví! Ten kdo bude vyhnánán stane se šamanem...nebo tak nějak mi to tenkrát říkali."
,, A kdy se mám vrátit?"
,, Kolikrát ti mám říkat, že až nabereš zkušenosti. Tady máš tohle a zmiz, nikdo nás nesmí vidět." Před Fendrovy amulet z psí čelisti šaman.
Goblin už radši nic neříkal a rychle zmizel. Až byl daleko za územím svého kmene, sedl si na zem a přemýšlel. Přemýšlel co bude dál? Stane se šamanem? Ta představa ho stále víc lákala, bylo by to první, co v životě dokázal. Rozhodl se, že to zkusí.

Něco o mně:
LARPu se věnuju už ňákou dobu, vždycky jsme se spíš přikláněl k magii než k boji. Proto většinu hraju za mágy a nemrtvé. Nyní se kvůli trhlinovým válkám musím aspon na chvíli přeorienovat na gobliny. Snad mi to vyjde.
PS: Omluvte můj pravopis, snažím se nedělat hrubky. Ale fakt mi to nejde.

Fotku přidám hned, jak mě někdo vyblejskne ::ano


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fendr
PříspěvekNapsal: čtv 05. bře 2009 16:58:26 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 31. črc 2008 16:53:58
Příspěvky: 75
Bydliště: BRNO
Mě se líbí Tvůj příběh. Konečně někdo kdo není nejslinější, nejstatečnější etc..

_________________
uruk DOSTA

hurman ush sha VORBAT ILLID


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fendr
PříspěvekNapsal: čtv 05. bře 2009 22:16:26 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: pát 28. lis 2008 23:26:52
Příspěvky: 156
Bydliště: Želiv
á! Fendr zavítal na bot! vítej, vítej, rád tě tu vidím!

_________________
"Neukázněná sebranka není armádou o nic víc, než hromada cihel domem." Sókratés


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 44 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz