BOT - Skřetí a trolí svět





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Koudy
PříspěvekNapsal: čtv 12. bře 2009 17:59:05 
Offline

Registrován: ned 22. úno 2009 20:06:25
Příspěvky: 5
Bydliště: Pardubice
Rasa: uruk
Klan: Karn-Skoir
Hodnost: ushatar
Co rád: maso, boj, oheň, hory a hvozdy
Co nerad: zrádce, nečinnost a nudu, divný čáry máry


Narodil jsem se… zatraceně, nevím, kdy to bylo. Někde v naší díře. Těžko říct. Kdo byl mým otcem, jsem se nikdy nedozvěděl. Jako kdyby na tom záleželo. Matka vždycky říkala, ať poslouchám a nedělám bordel. Říkala, že na mně stejně nikomu nezáleží, že jsem jen skřetí špína. Věřil jsem tomu.

Věřil jsem, že na hrdinské činy jsou tu jiní. Skřeti, kteří ovládají armády, kosí davy nepřátel nebo neúnavně špehují v nepřátelském území. Nevěděl jsem, jak vlastně vypadá svět tam venku. Znal jsem jen naše doupě a jeho okolí. Učil jsem se bojovat, abych dokázal urvat to, co mi patří, až přijde čas. Učil jsem se nenávidět elfy i trpaslíky. Ale nepoznal jsem opravdovou nenávist. Nedokázal jsem je nenávidět jen tak, bez důvodu. V životě jsem elfa neviděl. Říkal jsem si, že přece nemůžou být tak hrozní. To se změnilo.

Je to pár zim, co se objevili elfi. Připluli po řece a vrhli se na nás. Přišli, aby zabíjeli, křičeli, že naši špinavou rasu zničí. Byli horší, než jsem si kdy dokázal představit. Jejich bledé ksichty se mi hnusily. A ty elfí uši, zlomyslně připomínající naši vzdálenou přibuznost… ta myšlenka ve mně vyvolala odpor. Tak, jako mi nikdy nezáleželo na ničem, bylo mi i teď jedno, jestli přežiju nebo ne. Jsem jen špína, ubožák, jeden z tisíce. A oni musí zemřít.

Útok jsme přežili s obrovskými ztrátami. Náš nový ataman prohlásil, že půjdeme do boje a připojíme se k armádě ze západních hor. Většina klanu čekala, že dobudeme svět, získáme pohádkovou kořist a z našich jmen půjde strach. I já jsem věděl, proč tam jdu. Budu prolévat krev, plenit a zabíjet, a až přijde můj čas, nikomu nebudu scházet. K čemu je sláva? Dřív nebo pozdějc vás zabijou. Věděl jsem, že můj život má jen jediný smysl: bojovat. A vydal jsem se na cestu pod rudočernou vlajkou klanu Karn-Skoir.

_________________
Koudy


Naposledy upravil Koudy dne sob 21. bře 2009 21:27:28, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koudy
PříspěvekNapsal: čtv 12. bře 2009 18:40:20 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 25. lis 2008 15:57:19
Příspěvky: 866
Houwgh,svobodný ushatare!Ubo slaiat bukra Karn-Skoir!!Nechť ti sou zdejší hvozdy,pláně a hory milosrdné!

_________________
Obrázek
Obrázek


Naposledy upravil Thóradin dne úte 07. dub 2009 16:47:58, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koudy
PříspěvekNapsal: úte 17. bře 2009 12:30:37 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 20. lis 2008 16:57:56
Příspěvky: 379
Bydliště: Pardubice
Vítám Tě! Veliký Ushatare!

_________________
Kryštof Gundkaal
Karn-Skoir


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz