BOT - Skřetí a trolí svět





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Urlúk
PříspěvekNapsal: úte 24. bře 2009 22:00:25 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 16. zář 2008 14:05:13
Příspěvky: 86
Bydliště: Liberec
raia píše:
sax píše:
R4D4R píše:
Já osobně si myslim že kopírovat postavu z knížky pokud jí nehraješ jako CP není zrovna nejvhodnější. Pokud se ti líbí příběh Skřetího spáru, můžeš přece bejt třeba Urlúkúv řadovej voják, nebo budiž, nějakej druhořadej důstojník. A argumentovat tim že je ti 10 mi přijde spíš jako výmluva. Je mi jasný, že plnou plátovku asi nezmákneš, ale nemyslím si že pro šití by tvůj věk byl nějakým větším omezením. Eště se zeptám...když seš ze Skřetího spáru(nemluvím o pozici), jaká božstva vyznáváš?


Já myslím, že na tom jaká božstva vyznává vůbec nezáleží, ať už je to Frumi nebo kdokoli jiný. Třeba já osobně bych se Frumiho moc nezastával.


Protože očividně nevíš, kdo Frumi jsou.


Já myslím, že nikdo moc neví co to vlastně já. Já bych ho bral jako vůbec prvního skřeta, nebo něco jako byl v našem světě Ježíš. Myslím, že ale hádání o božstvech nepatří do tohoto tématu ::houwgh

_________________
Gundabal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urlúk
PříspěvekNapsal: úte 24. bře 2009 22:20:26 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 31. črc 2008 16:53:58
Příspěvky: 75
Bydliště: BRNO
sax píše:
Já myslím, že nikdo moc neví co to vlastně já. Já bych ho bral jako vůbec prvního skřeta, nebo něco jako byl v našem světě Ježíš. Myslím, že ale hádání o božstvech nepatří do tohoto tématu ::houwgh


A to já so třeba troufám tvrdit že vím. Pro mě je Frumi všechno kolem mě. Duch světa. Je ve větru, vodě, ohni, v zemi po které chodím, zkrátka ve všem. Shlíží na nás odevšad.

_________________
uruk DOSTA

hurman ush sha VORBAT ILLID


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urlúk
PříspěvekNapsal: pát 03. dub 2009 22:11:52 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: pon 29. pro 2008 19:15:04
Příspěvky: 251
Bydliště: Tábor
DOSTA píše:
sax píše:
Já myslím, že nikdo moc neví co to vlastně já. Já bych ho bral jako vůbec prvního skřeta, nebo něco jako byl v našem světě Ježíš. Myslím, že ale hádání o božstvech nepatří do tohoto tématu ::houwgh


A to já so třeba troufám tvrdit že vím. Pro mě je Frumi všechno kolem mě. Duch světa. Je ve větru, vodě, ohni, v zemi po které chodím, zkrátka ve všem. Shlíží na nás odevšad.



i když se to tu trochu zvrhlo z představení na debatu o Frumi a božstvech taky sem přidám názor


pro mě a bratry z Matugy má největší moc Morígan a nikdo jinej .Ostatní Frumi jí nešahaj ani po kotníky
a co se tíče toho představení moch by si vymyslet něco lepšího ale ber to tak že máš pořád dost času . Jak dlouho už děláš LARP?

_________________
mě nelze charakterizovat....prostě Dargum.
Obrázek


Naposledy upravil DARGUM dne sob 04. dub 2009 8:11:56, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urlúk
PříspěvekNapsal: pát 03. dub 2009 23:20:36 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: pát 28. lis 2008 23:26:52
Příspěvky: 156
Bydliště: Želiv
ehm, upřesnil bych výrok svého atamana- Morígan je jednou z frumi, jen je zkrátka dobrá, vpravdě nejlepší ::P ::beer ::D. je to naše klanová bohyně, časem nahodím nějaké pověsti, o jejích šílených skutcích.. ::]

_________________
"Neukázněná sebranka není armádou o nic víc, než hromada cihel domem." Sókratés


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urlúk
PříspěvekNapsal: úte 12. kvě 2009 20:03:08 
Offline
girmus (slídil)

Registrován: sob 02. kvě 2009 17:27:19
Příspěvky: 74
Tak ja zas z jiného soudku...
Chlape, na nic se nevymlouvej a nekopiruj z knižky.... myslým že věichni , kteří chodí na larpy chou hrát sebe a dělaji ruzné skutky, vyhrávají i prohrávají bitvy ::( Protože byt něčím co už existuje a tak... je nuda protože už víš jak všechno dopadne jak budeš vypadat a tak dále...Asi každý z nás chce byt nějaký jiný a nechce byt třeba Legolas který putuje zničit prsten a pod... To už potom výš jak to s tebou skončí a tak.... Chce být normalní voják jež si bude budovat slávu a nesmrtelnost a tak podobně, tady aspon nevíš jako to dopadne, tady se musíš rozhodovat podle sebe...a tvuj příběh nekončí po třech akcích například.... jedeš furt dála dál a stale se rozvíjíš, proto nekopiruj z knižky, protže bdueš něčím co už a má to předepsaný kdy umřít a tak....
A že je ti 10 nevymlouvej se... mně je 12 a scháním věci šiju si tukám si nějaké ty zbroje kroužkárnu sem zvládl(a muj názor je že by to zvládl člověk(opice) který si pamatuje asi tak 5 věcí ) ....

_________________
viewtopic.php?f=5&t=565
Život je prý boj, tak mě puste do boje at mužu žít


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz