BOT - Skřetí a trolí svět





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Humruk
PříspěvekNapsal: pon 04. kvě 2009 20:11:23 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. kvě 2009 16:13:22
Příspěvky: 72
Bydliště: Chrastava / Rumburk
Má duše, bez tvaru a směru bloudila po planinách. Doputoval jsem až kamsi na jih, kde velcí válečníci plení svá teritoria. Tam jsem zavětřil pach vlastní krve. Šel jsem, netrvalo dlouho a má bloudící duše nabrala konečně směr. Dny plynuly a já došel k cíli a zároveň počátku... Nalezl jsem velkého a zkušeného bojovníka, Ogara, poznal mne, já si ho nepamatuji, byl stejného kmene, byl silný, byl zručný. Viděl ve mě naději pro severní klany a začal mne učit. Já jsem tak nalezl směr, cestu boje, duše mi zčernala, charakter se pokřivil, hněv jsem v sobě nedusil, ale vybíjel na těch psech, na špiclouchých ubožácích a podsaditých pajzlech. Často jsem byl na pokraji smrti. Od svého učitele jsem předčasně a nerozvážně utekl, byl jsem tak odkázán sám na sebe, stal jsem se lovcem to mi bylo nejbližší. Vracel jsem se tam, odkud jsem přivandroval na rodný sever. Zdejší kmeny byly příliš slabé, nevrátil jsem se tedy ke svému kmeni, ale čekal jsem několik dlouhých let ve své díře, dokud jsem nenarazil na své druhy při lovu. Byly stejní vyvrženci, jako já bylo nás již dost, začali jsme od začátku, umění boje a řemesla jsme si osvojovali a dodnes osvojujeme od začátku. Stále sílíme, naše zbraně se lepší, jsme nebezpeční, rozum mrštnější než samotná čepel, bojujeme lstí, svorně bok po boku, mnohokrát jsme unikli konci, někdy i bez boje, jsme prohnilí. Vzpíráme se vší nadvládě, duchem zůstaneme svobodní, jako kdysi...

Postava:
Jméno: Humruk
Rasa: Copak jsem antropolog!?
Charakteristika: Lenost, nebývalá nenažranost, nechutnost, lstivost...
Zbraně: kuše, řemdih, spatha/gladius, kopí
Zbroj: prošívka, lehký hadry, kůže

Realita:
jméno: Boris
věk: 19

_________________
Ten, kdož kráčí ve výšinách...


Naposledy upravil Garnel-Lobster dne sob 22. led 2011 11:00:20, celkově upraveno 11

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Garnel-Lobster
PříspěvekNapsal: pon 01. čer 2009 17:44:24 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. kvě 2009 16:13:22
Příspěvky: 72
Bydliště: Chrastava / Rumburk
raia píše:
hmm, no já bych kradl, jen kdybych neměl... a to by mi opravdu bylo jedno, jaký tvar a zbraň má. Jenže jak to tak bývalo a bývá, když má někdo něco jiného než jiní obvyklého (třeba rovný meč), můžou ho jiní obvinit ze spolčení s nepřítelem, nebo hrabání si do vlastního ve větší míře. No a jak to tak bývá, tak většinou vlastník takového předmětu velice rychle zmizí, nebo zmizí jeho meč.

Osobně bych si ho nechal překout, nebo překul podle vlastních znalostí na mnohem lepší zbrań - a to šavli

nehodlám mizet... dokud má zbraň bude sloužit k usmrcení trpaslíků, tak se jí nevzdám. Pro naši klanovou taktiku byla dosti zásadním faktorem. Konec konců i v mých gramlavých rukou pomohla právě Tobě velký Raio, kdy jsme se spolu se zbytkem klanu odpojili od Gundabalu a vyrazili proti lidmi najatým vikingům. Později jsme však zjistili, že odtrhnuti krom společného boje s Naurakurskými, kdy jsem jen s pokorou obdivoval váš zápal pro boj, naše tažení za kvesty bylo marné, jelikož nic takového prý v letošním B5A bohužel nebylo. Takže jsme se opět připojili k sílícímu Gundabalu a alespoň jsme užívali hutného boje tím nejlepším byl závěr nedělního tažení, proti pajzlům, kdy jsme beze ztrát trpoušky nadrtili zpět na sádru ::beer
A ještě menší poznámky: skřeti by dle mého nováčského názoru byly silnější, jako jeden národ, protože jsme se skutečně lišili pouze bezvýznamnými cáry barevné látky... Byl vůbec ten skřetí oheň? Bdybych měl, já nebo i tech pár skřetů, kterých jsem měl odvahu se zeptat tušení, kde že se to konalo, zda-li vůbec, rád bych býval dorazil...

_________________
Ten, kdož kráčí ve výšinách...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Garnel-Lobster
PříspěvekNapsal: pon 03. kvě 2010 13:38:11 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 19. srp 2008 21:07:27
Příspěvky: 467
Bydliště: Ostrava
Czernozub píše:
dovolím si oponovat- proč by skřet nemohl mít meč? vždyť skřetí zbrojířství je z velké části založené na výrobě typu "ukradni, seber, vyrabuj" a pochybuju že by se skřet ohlížel na "tehle meč je moc rovnej..."


jj souhlasim a navic se zahnutou zbraní se bojuje o dost jinak a to nemusí každému vyhovovat

_________________
Vev-Er-Ak
Of Goblinzzz

Drums, drums in the deep

http://goblinzzz.webnode.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Garnel-Lobster
PříspěvekNapsal: sob 08. kvě 2010 13:34:00 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. kvě 2009 16:13:22
Příspěvky: 72
Bydliště: Chrastava / Rumburk
tak jako vzdy na posledni chvili jsem se rozhodl udelat neco s kostymem takze delam prosivku zatim jenom slabou (pro strelce) bohuzel z prosteradel lepsi matros sem nesehnal nicmene udelam nejakou povrchovou upravu (smoleni, voskovani, skrobeni, moreni, duha) aby se to zamaskovalo :) plechy nemam tak spis neco pod kozesiny a jeden muj pseudonaramenik ve starym kostymu z kozichu s vyparanou podsivkou uz bylo strasny vedro... letos na B5A neocekavam destik jako minule

_________________
Ten, kdož kráčí ve výšinách...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Garnel-Lobster
PříspěvekNapsal: sob 08. kvě 2010 19:13:49 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 07. čer 2009 20:34:54
Příspěvky: 124
Bydliště: severní svahy Jizerských hor
k čemu popis, vyfot se!

_________________
kdo si počká, ten se dočká
Mrchožrouti "stůl, prostřený stůl, pln božského žrádla!"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Garnel-Lobster
PříspěvekNapsal: sob 08. kvě 2010 20:19:19 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. kvě 2009 16:13:22
Příspěvky: 72
Bydliště: Chrastava / Rumburk
Buggyra píše:
k čemu popis, vyfot se!

nebojim se priznat ze jehlou prilis nevladnu a navic ted mam pouze zakladni platy.. dva uzsi (predek) a jeden sirokej na zada musim si nechat poradit jak udelat strih aby se mi na zadech nedelala boule a nevypadal jako maskot na pneumatiky prosivat budu do kosoctvercu foto dodam az to bude aspon nabarveny takhle bych sem daval neco jak pro lidskyho krale buzika :D

_________________
Ten, kdož kráčí ve výšinách...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Garnel-Lobster
PříspěvekNapsal: sob 08. kvě 2010 20:23:13 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: pon 14. zář 2009 21:09:01
Příspěvky: 203
tak nedělej kosočtverce ale prostě takový patvary, já mam jakoby tunýlky ale každej je taky jinak tlustej a dlouhej ::beer


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Garnel-Lobster
PříspěvekNapsal: sob 08. kvě 2010 20:27:54 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. kvě 2009 16:13:22
Příspěvky: 72
Bydliště: Chrastava / Rumburk
erlogh píše:
tak nedělej kosočtverce ale prostě takový patvary, já mam jakoby tunýlky ale každej je taky jinak tlustej a dlouhej ::beer

no totiz takhle nevim jak presne se to cpalo "kdysi" ale ja navrstvil platy stejne velky jako povrchovou latku a musim to prosit tak nejak rovnomerne jinak myslim to bude delat zmetkovity boule a blbe to bude sedet a vselijak kroutit...

_________________
Ten, kdož kráčí ve výšinách...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Garnel-Lobster
PříspěvekNapsal: pon 31. kvě 2010 14:18:55 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. kvě 2009 16:13:22
Příspěvky: 72
Bydliště: Chrastava / Rumburk
Ten střelec jsem já, jak mě zachytila magická krabička...


Přílohy:
IMG_4146.JPG
IMG_4146.JPG [ 168.9 KiB | Zobrazeno 8644 krát ]

_________________
Ten, kdož kráčí ve výšinách...
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Humruk
PříspěvekNapsal: stř 03. srp 2011 18:17:18 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. kvě 2009 16:13:22
Příspěvky: 72
Bydliště: Chrastava / Rumburk
hyá většina výbavy šavle nejspíš poputuje ke grankovi ;)


Přílohy:
lol.jpg
lol.jpg [ 203.48 KiB | Zobrazeno 8326 krát ]

_________________
Ten, kdož kráčí ve výšinách...
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz