BOT - Skřetí a trolí svět





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Globash
PříspěvekNapsal: pon 20. dub 2009 18:42:08 
Offline
klanu Tepelgurth

Registrován: pát 17. říj 2008 17:43:31
Příspěvky: 3
Bydliště: Alšova 222 Bílina
Můj příběh bych asi začal od samotného narození, po narození mě do mých dvanácti let vychovávali praví rodiče, kteří mi dali jméno Globash Sargarsh Gurgur, pak se mi ale začal míchat do života starší bratr Aghar, ukradl jsem tedy jednoho večera otci dýku z jeho zásuvky a když večer Aghar usnul chladnokrevně jsem ho podřízl. Okamžitě nato se mě matka s otcem zřekli a sprostě mě vyhodili. Rozhodl jsem se, že budu putovat po světě a snad najdu nějaké dobrodružství, rodiče mě naštvali tak, že jsem chtěl nechat své jméno a vymyslet si jiné, nakonec jsem se rozhodl nechat si jediné jméno Globash. Cestou jsem si postupně vyráběl zbroj, zbraně a vše potřebné ke vzhledu z kterého jde strach. Chodil jsem, hledal jsem ale pořád nic, když vtom se tu objevila grupa Tepelgurth, která v té době ještě nebyla založena, Vygosh, Piggy a Orgosh mi nabídly být jedním ze zakládajících členů, skoro vůbec jsem nezvažoval mezi tím přijmout, nebo nepřijmout, hned na místě jsem řekl, že jdu s nimi. Přišla první bitva, kterou jsem absoloval po jejich boku a pak už se to táhlo válka za válkou, bitva za bitvou, šarvatka za šarvátkou. Tepelgurth se odté doby rozrostl o několik členů, kteří rubou stejně jako všichni praví skřeti. Kdybych měl říct čeho chci docílit do budoucna, je to několik dalších bitev a všelijakých rvaček v řadách Tepelgurthu, kdyby se mě někdo zeptal kolik bitev ještě chci absolovat po boku mocných skřetů z Tepelgurthu odpověděl bych, že dokut v boji nezhynu tak budu bojovat.
Příloha:
IMG_4579.jpg
IMG_4579.jpg [ 135.06 KiB | Zobrazeno 4030 krát ]


Přílohy:
IMG_4583.jpg
IMG_4583.jpg [ 75.09 KiB | Zobrazeno 4138 krát ]
IMG_4579.jpg
IMG_4579.jpg [ 80.1 KiB | Zobrazeno 4138 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Globash
PříspěvekNapsal: pát 24. dub 2009 8:16:53 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: pát 25. črc 2008 15:26:11
Příspěvky: 480
Zkus tomu dát trochu formát, takhle to vypadá úděsně.

Takže ty jsi vlastně člověk?

Cestou jsi našel kladivo a vyčiněné kůže a najednou šup a byl z tebe hrůzostrašný válečník? ::ano

::| ::| ::| ::|

_________________
... otisky šlépějí Raiashových nohou na BOTu ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Globash
PříspěvekNapsal: pát 24. dub 2009 13:32:57 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. črc 2008 17:26:48
Příspěvky: 74
Bydliště: Koštice nad Ohří
raia píše:

Takže ty jsi vlastně člověk?

::| ::| ::| ::|


Skřet je to...akorát z civilizovaný oblasti, kde děti podřezávaj rodiče ve spánku a tak podobně...akorát nemá žádný skřetí fotky...

_________________
Dushatar Vygoš Tepelgurth-ghaara

Ku-tarki mubulatuz...ku-uruki hurmamatuz!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz