BOT - Skřetí a trolí svět





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Hamish MacBarton zvaný Krysa
PříspěvekNapsal: stř 29. črc 2009 5:04:20 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. črc 2009 0:57:20
Příspěvky: 124
Bydliště: Tu a zase onde....
Jméno: Hamish MacBarton zvanej Krysa
Rasa: Člověk - Pikt (Horal, Barbar... každý svět má pro mne svoj název)
Klan: Piktové z Dryglenu
Hodnost: Náčelník
Oblíbená zbraň: Obouruční sekera, obouruční palice
Co rád: Hudbu, ženy, pálenku
Co nerad: Paladiny, Vznešené elfy, Nemrtvé

Můj život nebýval nijak zvláštní. Od narození, celých šestnáct zim, jsem prožil učením se boje, lovu, samostatnosti, tajů zpracování kovu a přivolání a řeč medvědů. Medvědi z našich hor byli větší než jiní medvědi a jejich srst měla černou, nebo tmavě hnědou barvu. Byli velice chytří, měli svoji řeč, své zvyklosti, svou hierarchii. Odpradávna byli věrnými přáteli našeho lidu. Při Velkých výpravách nás brali na své hřbety a tak jsme budili postrach v krajích od Nížin až po Nekonečné písky. Co může být děsivějšího než krvelačný Piktský nájezdník na hřbetě zuřivého medvěda ? Na Velkou výpravu však směli jen dospělí válečníci. My mladí, jsme se občas vypravili na loupežnou výpravu do nížin, nebo se pobili s jiným klanem kvůli ovcím. Jinak šel můj život dál, až do oné noci, kdy se sešly všechny klany z širokého okolí u Velkého kamenného kruhu, aby společně oslavili Jarní slunovrat, kdy se Rváči slavnostně vydávají na osamělou pouť za dobrodružstvím a získáním zkušeností, aby se pak navrátili domů a mohli se stát válečníky. Nutno dodat že my Piktové neděláme hierarchní rozdíly mezi ženami a muži našeho národa. Víme jak to chodí jinde, jak ženy perou, rodí, vaří a muži válčí... naše ženy válčí a jsou stejně zběsilí válečníci jako muži a stejně tak umí všichni vychovávat děti, vařit... není neobvyklé, aby byla žena Náčelníkem nebo Druidem.

Inu, a jak tedy začala má pouť ? Nejstarší Druid provedl obřad a všichni jsme se klaněli bohům, aby při nás na naší cestě stáli. Pak všichni náčelníci pronesli řeč a pak se slavil slunovrat. Poslední noc jsem nestrávil se svou milou, jak by asi leckdo očekával, kdepak, já se opil že jsem nemohl ani stát a za východu slunce, se strašlivou kocovinou, jsem vzal dědovu obouruční sekeru, oblékl si košili a kilt, okovanou kožešinovou vestu, do sporanu dal placatou lahev s whiskou, ze které se mi jen při pomyšlení na ní teď zvedal žaludek a spolu s ostatníma jsem se vydal na pouť za vydobitím si místa mezi válečníky.


Přílohy:
Poznámka: Taura 2009
SDC12172.JPG
SDC12172.JPG [ 127.17 KiB | Zobrazeno 9554 krát ]
Poznámka: B5A 2009
v061.jpg
v061.jpg [ 108.05 KiB | Zobrazeno 9553 krát ]

_________________
Hamish MacBarton zvanej Krysa
Ye can tak´oour lives, but ye cannae tak´ oour troosers !


Naposledy upravil MacBarton dne úte 15. pro 2009 3:03:34, celkově upraveno 5
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hamish MacBarton zvaný Krysa
PříspěvekNapsal: stř 29. črc 2009 7:41:45 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 25. lis 2008 15:57:19
Příspěvky: 866
Vítaj MacBartone,na pláních Botu nalezneš spojence,ale snadno si uděláš nepřátele,tak pozor na jazyk.Z jakých krajů pochází a teď sídlí tvůj klan?Spousta klanů o vás určitě neví a spolupráce s horalama nám dá velkou výhodu..zabít e*fy.Otevřít lidské plechovky a roztřískat jim hlavy...zvědi občas přinášejí zprávy o postupujících armádách i malinkých regimentech,které je třeba zničit na vlastní pěst anebo jako celek(Sekce Akce,úplně dole).

Můžeme ti poradit jak se dělají plátové zbroje i lehčí kožené,jaké je správné oblečení i obutí,nalezneš zde velkou inspiraci stanů..

Frumi daj a ty budeš mít možnost žít se svými bohy.Houwgh!

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hamish MacBarton zvaný Krysa
PříspěvekNapsal: stř 29. črc 2009 11:56:25 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. črc 2009 0:57:20
Příspěvky: 124
Bydliště: Tu a zase onde....
Jsem pouhým tulákem, který hledá možnost jak se přiblížit k nedohlednému konci mé poutě.
Jsem rád, že jsem nalezl útočiště mezi vámi.

Sílu vaším pažím a hrdost vaším srdcím !

_________________
Hamish MacBarton zvanej Krysa
Ye can tak´oour lives, but ye cannae tak´ oour troosers !


Naposledy upravil MacBarton dne čtv 27. srp 2009 15:55:04, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hamish MacBarton zvaný Krysa
PříspěvekNapsal: stř 29. črc 2009 13:29:30 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. srp 2008 23:55:44
Příspěvky: 467
Bydliště: NBK
I když jsme museli druhý den utéct zpět do našich hor, ten půl den pod tvím velením byl na člověka dobrý.
Jinak vítej tu, další dobrý člověk.

_________________
S neutichajícím hladem a žízní,ženoucí se černou nocí...Noxfera.. viewtopic.php?f=5&t=71


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hamish MacBarton zvaný Krysa
PříspěvekNapsal: pát 31. črc 2009 23:34:29 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. črc 2009 0:57:20
Příspěvky: 124
Bydliště: Tu a zase onde....
Zdravím tě Mardugu, Velký skřete. Je skutečně poctou, slyšet od skřetů uznání jako velitele. ::ano

_________________
Hamish MacBarton zvanej Krysa
Ye can tak´oour lives, but ye cannae tak´ oour troosers !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hamish MacBarton zvaný Krysa
PříspěvekNapsal: čtv 27. srp 2009 10:55:33 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. črc 2009 0:57:20
Příspěvky: 124
Bydliště: Tu a zase onde....
Tak sem trochu více upravil příběh postavy, nakonec ten předtim jsem psal ve 4 ráno. Postupně budu dopisovat další části příběhu ::Q

_________________
Hamish MacBarton zvanej Krysa
Ye can tak´oour lives, but ye cannae tak´ oour troosers !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hamish MacBarton zvaný Krysa
PříspěvekNapsal: pon 07. zář 2009 22:07:20 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. črc 2009 0:57:20
Příspěvky: 124
Bydliště: Tu a zase onde....
Tak tohle je momentálně můj kompletní kostým. V dohledné době hodlám nahradit kanady normanskýma botama, na ramena a záda prsknout hnědou ovčí kožišinu a košili nabarvit na hnědo, popřípadě ušít novou. Hnědou chlupatou vestu pod tim kruhovym nátělníkem co nejdříve vymněním za koženici, nebo lehce šmelenou brigantinu. Dlouhý kilt vymněním za kilt obyčejný jednoduchý. Pravý z ovčí vlny si bohužel dovolit nemohu. Postupně pořídím lepší nátepníky a asi i ten pásek, nebo nějak nahradím tu oranžovou růži na přesce. Taky si dělám návrhy na helmu, ale to je zatím hudba budoucnosti. No, když na to tak koukám, je toho hodně, ale mám celou zimu na zapracování na kostýmu a tak snad mezi učením a brigádama najdu čas i na tohle a nezůstane jen u prázdnejch keců... a kapes. Napadá vás ještě něco co zlepšit ? Sice nejsem skřet, ale řekl bych že stylizace kostýmu je v dosti bodech podobná. Předem díky za kritiku, bude jen vítána ::beer


Přílohy:
Poznámka: Sulmogar
100_3282.jpg
100_3282.jpg [ 137.38 KiB | Zobrazeno 9153 krát ]

_________________
Hamish MacBarton zvanej Krysa
Ye can tak´oour lives, but ye cannae tak´ oour troosers !
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hamish MacBarton zvaný Krysa
PříspěvekNapsal: úte 08. zář 2009 18:36:06 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. srp 2008 23:55:44
Příspěvky: 467
Bydliště: NBK
MacBarton píše:
Tak tohle je momentálně můj kompletní kostým. V dohledné době hodlám nahradit kanady normanskýma botama, na ramena a záda prsknout hnědou ovčí kožišinu a košili nabarvit na hnědo, popřípadě ušít novou. Hnědou chlupatou vestu pod tim kruhovym nátělníkem co nejdříve vymněním za koženici, nebo lehce šmelenou brigantinu. Dlouhý kilt vymněním za kilt obyčejný jednoduchý. Pravý z ovčí vlny si bohužel dovolit nemohu. Postupně pořídím lepší nátepníky a asi i ten pásek, nebo nějak nahradím tu oranžovou růži na přesce. Taky si dělám návrhy na helmu, ale to je zatím hudba budoucnosti. No, když na to tak koukám, je toho hodně, ale mám celou zimu na zapracování na kostýmu a tak snad mezi učením a brigádama najdu čas i na tohle a nezůstane jen u prázdnejch keců... a kapes. Napadá vás ještě něco co zlepšit ? Sice nejsem skřet, ale řekl bych že stylizace kostýmu je v dosti bodech podobná. Předem díky za kritiku, bude jen vítána ::beer

Botky bodnou, to černý pod koženicí je prošívka? Pokud ano fpoho, z fotky se to blbě poznává, jinak si nejsem jistej tou sítí..pokud je to nějak podložené tak proč ne, jinak bych se časem nebránil nějakým plechům nebo kroužkům, koukni na Genima.

_________________
S neutichajícím hladem a žízní,ženoucí se černou nocí...Noxfera.. viewtopic.php?f=5&t=71


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hamish MacBarton zvaný Krysa
PříspěvekNapsal: úte 08. zář 2009 18:37:20 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. srp 2008 23:55:44
Příspěvky: 467
Bydliště: NBK
Jinak jsi člověk kterej na to stejně jako Genim má držku! Sežeň si helmu a pojeď jako horalská podpora na Pelenor!

_________________
S neutichajícím hladem a žízní,ženoucí se černou nocí...Noxfera.. viewtopic.php?f=5&t=71


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hamish MacBarton zvaný Krysa
PříspěvekNapsal: úte 08. zář 2009 18:56:09 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 31. črc 2008 13:34:26
Příspěvky: 360
Jo! helma by byla moc dobrá!!! A na Pellenorských polích by jsi byl určitě žádán (teda aspon doufám ::beer ) :)

_________________
Boldar KRUX ghaara

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz