BOT - Skřetí a trolí svět





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: SAX
PříspěvekNapsal: sob 17. říj 2009 21:54:44 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 16. zář 2008 14:05:13
Příspěvky: 86
Bydliště: Liberec
Jsou na světě věci jednoduché a jsou věci složité. Vědět, že asi umřete patří k těm jednoduchým. Vymyslet rychle co s tím, to je ta druhá skupina.
Za normálních okolností skřet nepřemýšlí. Ne že by na to neměl, ne že by si nevěděl rady. To se prostě nedělá. Pokud mají věci fungovat, přemýšlí jen ti, kdo jsou k tomu určení. Jaký by pak byl na světě chaos, kdyby každý měl, co sám chce, kdyby mu bylo dopřáno vše, co potřebuje ke spokojenosti? V takovém stavu se nacházejí mocné říše několik desítek let před vlastním pádem a nahrazením jinými, menšími a méně spokojenými.
Tak tedy stojím, přešlapuju na místě a snažím se moc nemyslet. Problém je, že to nejde. Ta nemotorná pijavice. Co má na kůlu na zádech lebku s velitelským malováním, je totiž poněkud hloupá. Snaží se nás rozdělit a nechat pobít po malých skupinkách. Půjdeme na ně ze stran a sevřeme je do kleští. A oni si toho na otevřeném prostranství jako nevšimnou. Hmm…
Pořád přešlapuju, pokukuju nervózně po veliteli, po nepříteli, po rovné louce, kde není kam se schovat. Nepřítel se řadí jako by nic, v klidu čeká a přešlapuje, jenže on na rozdíl ode mně suverénně hledá nohou drn, o který by se zapřel. Štít na štítu, kopí natažená dopředu, střelci na křídlech. Pomalu se to celé sune vpřed.
Nakonec to nevydržím a jdu za pijavicí.
"Hele, mají jen jednu řadu a pár halaparten a kopí! Dalo by se to prorazit náběhem a jak jsi jednou uvnitř, je to masakr. Je nás víc!"
Tváří se nejistě, na okamžik ho taková úvaha rozhodila.
"Drž hubu a vrať se do řady, plán už máme."
Zklamaně si povzdechnu a poslechnu. Nedá se nic dělat. Ale kdybychom... To už přilétá první salva šípů. Nic moc toho nenatropí, střelců je málo.
"Maukum!" volá pijavice a my vycházíme vstříc jisté smrti, pomaleji než smrad, aby stihli reagovat na cokoli, co uděláme. Mimochodem, není to žádný povel, ale jen oblíbené pijavičí zvolání.
"Vrapogat!"
To už je povel. Takže ze zvyku vybíhám plnou parou, divím se, že přecejen čárdž. Pak se ale ohlédnu a vidím, že vybíhá jen několik našich a teď se zmatené rozhlížejí. Co kurva je? To jsou všichni takoví zbabělci? My tady fakt zhebnem.... pak slyším zmatený pokřik zezadu:
"Vraťte se do řady blbci, vybíhá se na Shabrak!"
Jej to zase někdo vymýšlí kraviny. Každé malé dítě ví, že šabrak je rozptýlení a obklíčení! Tak se tedy vracím do řady. Místo mě ale vybíhá Bestie, nepochopitelný skřet, u něhož nikdo neví, co je zač. Řve, bez zastavení probíhá přes celé prostransví, kličkuje a mění směr, se zvednutým štítem odráží všechny halapartny i meče a zahučí doprostřed nepřátel, projde mezi štíty až za řadu. Jen vidíme odevšad padat meče a po pár vteřinách už se zas nic neděje. Kdybychom tohle provedli všichni naráz! Halpartny by byly nanic, řada ve vteřině rozbitá na kusy a bili bychom je jak psy. Jenže sám ani Bestie nezmůže nic. Kde je náš grat, aby tu zjednal pořádek? Sakra, kvůli nějaké nemoci tu přijdeme o slavné vítězství, slávu pro klan a taky o život. Ten by pijavici nakopal prdel, šarže nešarže.
Zatím se řve shabrak, rozdělujeme se na dvě půlky, oni se taky rozdělují, páč nám to trvá věčnost. Snažím se pokračovat dál a obíhat, jenže oni najednou převzali iniciativu a už se to na nás z boku sype. Halapartny do ramen, kopí do obličejů! Když se někdo odváží útoku, sek přes helmu, hruškou z druhé strany a loktem do břicha. Než se vzpamatujeme, je nás půlka na zemi, já si jen držím štít u hlavy a ustupuju, kolem kolen mi sviští šípy. Je tu zatraceně horko, nepřítel je snad všude. Takhle rychle ne...
Nakonec se z lesa vyřítila skupina o který jsme ani nevěděli. Jen jsem koutkem oka zahlédl, že maj na štítech žlutej čmáranec…věděl jsem, že je to Gundabal!
Najednou se lidský řady rozprchli a začala mela. Obrat trval jen několik okamžiků. Rozprášili jsme je. Nebejt ale Gundabalskejch záloh, tak nemáme šanci. Pijavice kouká na Maugotha Rika a nechápe, co tu dělaj Gundabalský. Rik mu setne šavlí hlavu, zařve na zbytek živejch sráčů ať se zařaděj do jeho zálohy a zajde za mnou. Povídá: ,,Tak tohle vymyslel Frithol, abychom dostali na naší stranu kus Throqusharskejch…“ Pěkně blbej nápad, málem jsme tu zařvali i my.

Poprvé tu potkávám Rika, zdá se jako fajn skřeťák, večer jsme došli do tábora, otevřeli lahev kořalky a spát se šlo až brzo k ránu…

_________________
Gundabal


Naposledy upravil sax dne stř 07. pro 2011 22:35:00, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: SAX
PříspěvekNapsal: sob 17. říj 2009 22:03:41 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 19. kvě 2009 17:29:57
Příspěvky: 166
Bydliště: Daleko na Jihu...
::houwgh ...vítej temná bytosti ve světě zvaný Bot......

_________________
Nairazg
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: SAX
PříspěvekNapsal: sob 17. říj 2009 22:12:24 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 25. lis 2008 15:57:19
Příspěvky: 866
tenhle moc dobře ví co to Bot je...když už si tolikrát zdrhal z prohrané bitvy,jak píšeš,tak tě musel nějakej fotografín zvěčnit dary valar..ukaž nám nějakej obrázek,podle kterýho bychom tě rozpoznali...

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: SAX
PříspěvekNapsal: sob 17. říj 2009 22:37:52 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 16. zář 2008 14:05:13
Příspěvky: 86
Bydliště: Liberec
B5A 09, Pellenor 09, B5A 09


Přílohy:
já1.jpg
já1.jpg [ 44.49 KiB | Zobrazeno 12607 krát ]

_________________
Gundabal
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: SAX
PříspěvekNapsal: čtv 28. led 2010 21:57:02 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: pát 25. črc 2008 15:26:11
Příspěvky: 480
líbí se mi tvůj široký nákrčník ::ano

_________________
... otisky šlépějí Raiashových nohou na BOTu ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: SAX
PříspěvekNapsal: pon 29. bře 2010 21:19:38 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 16. zář 2008 14:05:13
Příspěvky: 86
Bydliště: Liberec
Myslim, že nákrčník pod kyrysem je lepší ::]


Přílohy:
sax.jpg
sax.jpg [ 95.42 KiB | Zobrazeno 11825 krát ]

_________________
Gundabal
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: SAX
PříspěvekNapsal: pon 28. čer 2010 22:02:14 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 16. zář 2008 14:05:13
Příspěvky: 86
Bydliště: Liberec
MPP 2010


Přílohy:
sax_.jpg
sax_.jpg [ 207.67 KiB | Zobrazeno 11526 krát ]

_________________
Gundabal
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: SAX
PříspěvekNapsal: úte 19. říj 2010 22:39:14 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. srp 2008 23:55:44
Příspěvky: 467
Bydliště: NBK
Jako celek paráda...jen tu helmu už si kuci předělejte než se vám to jednou vymstí...

_________________
S neutichajícím hladem a žízní,ženoucí se černou nocí...Noxfera.. viewtopic.php?f=5&t=71


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: SAX
PříspěvekNapsal: úte 19. říj 2010 23:37:46 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 25. lis 2008 15:57:19
Příspěvky: 866
jojo, já levně předělávám seveřanské helmy, cca 300 za lícnice s uzavření toho horního zvonu a vydutí :-) nebo cokoliv, co chcete.
Saxi, domluvte se u vás nahoře, pošlete mi ty helmy a já vám je hromadně přebouchám.

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: SAX
PříspěvekNapsal: stř 20. říj 2010 8:33:38 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 16. zář 2008 14:05:13
Příspěvky: 86
Bydliště: Liberec
ona tahle helma je stejně malá...teď mám rozdělanou novou, tak uvidíme jak to dopadne. Každopádně dík za nabídku. Jinak jako celek...no už je to docela koukatelný, ale ještě to má mouchy. (třeba dobarvit prošívanici, víc jí rozervat atp ::] )

Jinak na Pellenoru jsem bohužel nebyl ale moje helma se tam byla podívat.

_________________
Gundabal


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz