BOT - Skřetí a trolí svět





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Kukun
PříspěvekNapsal: ned 25. říj 2009 13:00:04 
Offline

Registrován: sob 10. říj 2009 13:21:19
Příspěvky: 2
Jsem začínající dřevárník který by rád jezdil za skřety (ikdyž teď mi nezbývá nic jiného než jezdit za lidi, prosím nebijte mě :) )a hledá pár rad jak na to.

Jméno:Jan Mazal
Věk: 16
Zájmy:knížky,turistika,skauting,výroba měkčených zbraní,občas nějáká ta dřevárna
mám rád:metal,voďára,řízek
nemám rád:šampóny,rajskou,neférovy hráče

Doufám že tady u vás najdu nějáké typy ohledně materiálů a nějákou tu radu jak kostým sladit.


Naposledy upravil Kukun dne ned 25. říj 2009 18:34:12, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kukun
PříspěvekNapsal: ned 25. říj 2009 13:42:49 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 25. lis 2008 15:57:19
Příspěvky: 866
Zdravím tě.
rady tu sou,ale musíš si je najít,nikdo nemá potřebu ti podstrojovat nebo ti věnovat větší pozornost.Hledej a najdeš(použij "Hledat" v horní části)když nenajdeš a nepřijdeš na to sám,zkus napsat do příslušné sekce,nebo si založ vlastní,kde se na to zeptáš.

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kukun
PříspěvekNapsal: ned 25. říj 2009 18:30:25 
Offline

Registrován: sob 10. říj 2009 13:21:19
Příspěvky: 2
naše skupina se dala dohromady před dvěma roky a to tak že skautský odíl z Loštic pořádal dřevárnu a my sme tam jako skaut Libina jeli později sme si řekli že by sme mohli jezdit i na ostatní akce ale bohužel se nám do toho připletli skauti a my neměli čas jet a nebo sme se prostě neshodly, což nás všechny dost mrzí.

Celkově sme byli na jen třech akcích:Warhammer 07(kde já sem nebyl),Bitva o Lendor a bitva kterou pořádala naše základka jako ukázku pro veřejnost(dá-li se tato akce vůbec počítat) neš sme se shodli za co chceme jezdit tak si všichni udělali kostýmy za lidi ale skřeti se nám teď začali líbit takže se rozhodlo že si dáme pár akcí za lidi aby výbava nepřišla nazmar a až potom začneme terorizovat ''růžový špičatouchý a chlupatý''

já už pomalu začínám dělat svoji výbavu


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz