BOT - Skřetí a trolí svět





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Rulík
PříspěvekNapsal: čtv 15. říj 2009 19:38:07 
Offline

Registrován: ned 16. srp 2009 14:10:51
Příspěvky: 1
Pocházím z klanu Ngarha, od Železnejch hor - tam jsem vyrůstal, až do své dospělosti - netuším kolik mi bylo - kterej vůl by to taky počítal... Ale onoho dne jsem se pěkně krutě pohádal s fotrem - prej že už ho fakt jebe to, jak pořád žeru bylinky a olizuju žáby. Tak jsem mu vysvětlil, že to co dělat chci, dělat budu. Vysvětloval jsem fakt názorně. Pěstmi a vlastními zuby. Rozsápal jsem mu hrdlo, hajzlovi. Mně nikdo odporovat nebude - sem Rulík, služebník Morgothův, tak by kurva drát měl mít respekt. Každopádně hned potom jsem si řekl, že by bylo nejlepší zmizet... Tatík měl spoustu kamarádů a jen velmi nerad bych se nějaký ráno probudil s dýkou v zádech - věřte mi, zkazí to den... Serval jsem z mrtvoly toho abstinenta koženou zbroj, která se mi vždy tak líbila a vzal jsem si taky otcovo kladivo a štít. Budou se mi hodit... A tak jsem šel, nazdařmorgoth světem... Pár měsíců jsem šel na západ, cestou jsem zabil pár růžovejch pocestnejch, když jsem měl hlad nebo chuť, a skrejval se před většíma skupinama... A pak, právě těsně tím, než jsem v noci začal chrápat, jsem uslyšel podivný šramot - vzal jsem kladivo do ruky a pomalu se kradl k místu, odkud zvuk vycházel... Rozeznal jsem obrysy postavy podobné člověčí, takže jsem po ní bez meškání skočil - pár ran kladivem stačilo. Při bližím prozkoumání těla jsem zjistil, že je to skřet... S moc hezkou čapkou... Už je moje... Ale to, že se tu vyskytují skřeti znamená jen jedno - někde v blízkosti bude vesnice... Tu jsem po čase našel... Vzhledem k chystaným výpadům mě přijali celkem dobře - při útoku je každej další chlap navíc výhoda... A tak jsem se natrvalo připojil ke Grondu, kde se ze mě díky pořádné skřetí výchově (pár dobře mířených ran) stal vskutku zapálený služebník Morgotha - jeho jménu plením, zabíjím, plením, znásilňuji, plením, bojuji, chlastám, plením a tak pořád dokola...

Obrázek
Obrázek

A něco o mně jakožto člověku:
Jméno: Honza Matzek
Věk: 16
Klan: Grond
Práce: Student
Koníčky: dřevárny, žonglování (poi, tyč, co nevidět budu vyrábět míčky a někdy kolem novýho roku budu pořizovat hady)
Co rád: Punk, kvalitní čaj, skřety
Co nerad: Elfy, kuřáky, hopery

FOTKY.

Ještě si budu muset něco udělat s tou maskou - je moc lesklá a vapadá plastově... A co se bot týče - mám rozešité pseudoškorně, ale nechtěl jsem ty fotky dělat na sněhu, takže jsem šel s tím co mám... a jak vidíte, ono opravdu začlo sněžit už v říjnu :-D


Naposledy upravil Rulík dne ned 11. dub 2010 19:05:38, celkově upraveno 5

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rulík
PříspěvekNapsal: čtv 15. říj 2009 20:31:34 
Offline
girmus (slídil)

Registrován: ned 02. lis 2008 23:09:40
Příspěvky: 70
Další člen Grondu, výborně, vítej ::ano

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rulík
PříspěvekNapsal: pát 16. říj 2009 19:10:18 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 14. dub 2009 20:18:14
Příspěvky: 91
Bydliště: Koryto řeky Nurr rak Labe na území Brandys Gaar
vítej krutý Rulíku ::ano super zuby

_________________
Pomsta je věčná... Válka je nezbytná... Zabíjení je závislostí....

Ten, jehož kladivo přináší jen smrt


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rulík
PříspěvekNapsal: sob 17. říj 2009 21:30:03 
Offline

Registrován: čtv 15. led 2009 22:40:38
Příspěvky: 17
Bydliště: Teplice
Á další krysa z bandy. Vítej ::]

_________________
Odvaha nanovo zahoří, protože kuráž může být živena vztekem tak, jako plamen je živen stéblem a zahoří jasně, byť na kratičkou chvíli.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz