BOT - Skřetí a trolí svět





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: žemle
PříspěvekNapsal: ned 06. pro 2009 20:12:33 
Offline

Registrován: ned 13. zář 2009 17:50:18
Příspěvky: 45
Bydliště: Krnov, Moravskoslezský...
Jméno: žemle

Pocházím z úpatí hor, které leží asi sto mil severně od Ered Mithrin. Nejsou příliš velké, popravdě po tom, co jsem už viděl mi připadají opravdu malé. Jak jim říkají bělokožci nevím, ale my je nazýváme Frushkul. Narodil jsem se téměř před desíti lety velké Matce a vychováván jsem byl spolu s ostatními skřety tak, abychom mohli jednou stanout po boku bojovníků z našeho Klanu. Výchova byla tvrdá, nikomu nebylo nic odpuštěno, ti slabí zemřeli. Učili nás vše, co potřebujeme. Od lovu, přes boj až po základní vyrábění zbraní, zbrojí a nástrojů. Někteří se stali kováři, jeden se stal učedníkem našeho dushatâr a my ostatní jsme se stali bojovníky.

Když mi bylo osm, podle tradice jsem opustil Klan a vydal jsem se na dvouroční osamocené putování. Každý, kdo se chce stát plnohodnotným členem Klanu musí tuto cestu podstoupit. Když se vrátí živý, je přijat jako ushatar. Tato zkouška prověří, zda je skřet dostatečně silný, samostatný, zručný a podlý na to, aby byl přínosem pro Klan.

Mé putování brzy skončí, protože jsem na cestě už téměř dva roky. Za tu dobu jsem stačil projít velkou část BOTu a viděl jsem mnohé. Na počátku jsem se vydal na jihozápad směrem ke Carn Dûm a pak jsem zamířil podél hor ke Gundabadu. Poté jsem pokračoval podél Mlžných hor na jih, ale ne vždy jsem se držel blízko hor. Došel jsem až ke kraji Temného hvozdu, vkročit do něj jsem se ovšem neodvážil, ze stromů tak velkých a hlubokých mám strach. Došel jsem téměř až k branám Morie. Držel jsem se ale dál, protože podle po pověstí tam vládne Ghaashug.

Někde severně od Morie jsem přešel hory na jejich západní stranu a podél nich jsem se vydal na sever. Mám v plánu dojít až ke Carn Dûm, tentokrát z opačné strany. No a poté už cestu ke svému Klanu znám. Snad Frumi zůstane při mně a já se nakonec vrátím.

Za své putování jsem prošel mnoha šarvátkami, většinou skřeti zabíjeli skřety, a několika většími bitvami. Měl jsem možnost stát po boku mocným bojovníkům ze Snagy, KRUXu, UjakRogtar nebo Angmarských, bojoval jsem s válečníky z Goblinzzz of Moryja stejně jako proti nim. Poznal jsem kovářské umění Thoradina Anghatar či umění spousty dalších skřetů ve výrobě prakticky čehokoliv.

Zjistil jsem, jakou k nám chovají nenávist bělokožci a je jedno jací jsou. Ať je to shra, illid nebo shakutarbik, všichni nás nenávidí a já nenávidím je. Mnoho jsem jich pobil nebo zmrzačil, ve vřavě se rány rozdávají samy… útočím na rameno, i když má plátové nárameníky, s tou rukou už nepohne, rozhodně ne do konce svého života. Je vyveden z rovnováhy a paralyzován bolestí, je jednoduché ho dorazit. Rozdávám další z mnoha úderů na nechráněnou hlavu, lebka nemá šanci obstát a praská, čepel projíždí skrz ní až do mozku, nepřítel se svalí na zem a chvíli sebou ještě škube, meč mi ale zůstal zaklíněn v lebce a nejde vytrhnout, rychle hledám jinou zbraň,... Taková je bitva. Rychlá, živelná, dokonalá.

Stál jsem proti bojovným Žoldákům nebo mocným Ascheronům. Naučil jsem se svého nepřítele respektovat, ale nikdy ne litovat. Všichni bělokožci totiž jednoho dne padnou, protože dříve či později povstane nový Temný pán a povede nás k vítězství.


Hráč
Věk: 18
Škola: Gympl
Koníčky: Stolní tenis, lyže, historický šerm (teprve 3. rok, německo, jedenapůlruč)
Co rád: Rock, Metal, medovinu, dobrý jídlo a dobrýho spolubojovníka po boku
Co nerad: Paroubka, barbíny, šampóny a mlíko

_________________
Svět je jeden velký otvírák na pivo.


Naposledy upravil žemle dne pon 13. zář 2010 20:23:23, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: žemle
PříspěvekNapsal: ned 06. pro 2009 20:59:39 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 25. lis 2008 15:57:19
Příspěvky: 866
wurgat Žemle...
v končinách Hor na konci světa,kdy jsme po boku kosili orky..pamatuješ na Thoradina,Darguma a Nazga?Já si pamatuju na to jak moc máš rád medovinu ::D ::]

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: žemle
PříspěvekNapsal: ned 06. pro 2009 22:02:27 
Offline

Registrován: ned 13. zář 2009 17:50:18
Příspěvky: 45
Bydliště: Krnov, Moravskoslezský...
Jak bych mohl zapomenout na velkého Thoradina, Darguma nebo Nazga? To proste nejde. Na vás tri budu vzpominat jeste dlouho a doufam, ze se opet setkáme, i kdyby to melo byt az na B5A. A mimochodem, tu medovinu mam rad tak ze jsem se rozhodl zkusit vyrobit si vlastní, uz mam vsecko az na kvasinky, tak mi drzte pul roku palce at z toho neni plesniva brecka.

_________________
Svět je jeden velký otvírák na pivo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: žemle
PříspěvekNapsal: pon 13. zář 2010 20:21:33 
Offline

Registrován: ned 13. zář 2009 17:50:18
Příspěvky: 45
Bydliště: Krnov, Moravskoslezský...
Sice to chvilu trvalo, ale konečně mám aspoň nějakou fotku. BPA Krnov 2010


Přílohy:
narc.jpg
narc.jpg [ 185.23 KiB | Zobrazeno 9247 krát ]

_________________
Svět je jeden velký otvírák na pivo.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: žemle
PříspěvekNapsal: pon 13. zář 2010 20:36:21 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: pon 29. pro 2008 19:15:04
Příspěvky: 251
Bydliště: Tábor
kurva jo!!! fakt epickej posun od tý doby co jsem tě viděl poprví!

_________________
mě nelze charakterizovat....prostě Dargum.
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: žemle
PříspěvekNapsal: pon 14. bře 2011 11:38:42 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 19. srp 2008 21:07:27
Příspěvky: 467
Bydliště: Ostrava
::beer
Obrázek

_________________
Vev-Er-Ak
Of Goblinzzz

Drums, drums in the deep

http://goblinzzz.webnode.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: žemle
PříspěvekNapsal: úte 27. bře 2012 13:34:42 
Offline

Registrován: ned 13. zář 2009 17:50:18
Příspěvky: 45
Bydliště: Krnov, Moravskoslezský...
Úvaly 2012:
(děkuji Lence a Viperovi za foto)


Přílohy:
107_9899.jpg
107_9899.jpg [ 50.31 KiB | Zobrazeno 8511 krát ]
img00059.jpg
img00059.jpg [ 160.24 KiB | Zobrazeno 8511 krát ]

_________________
Svět je jeden velký otvírák na pivo.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: žemle
PříspěvekNapsal: úte 27. bře 2012 14:54:56 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 31. črc 2008 13:34:26
Příspěvky: 360
Hrubá maska!

_________________
Boldar KRUX ghaara

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: žemle
PříspěvekNapsal: ned 29. dub 2012 9:53:15 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 25. srp 2011 22:55:14
Příspěvky: 142
Bydliště: Sokoleč
Mě se třeba strašně líbí to podbradí. ::ano

_________________
Svět ovládnou pampelišky.Vy tomu možná nevěříte ale já to tam znám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: žemle
PříspěvekNapsal: ned 29. dub 2012 10:43:46 
Offline

Registrován: ned 13. zář 2009 17:50:18
Příspěvky: 45
Bydliště: Krnov, Moravskoslezský...
Gahak píše:
Mě se třeba strašně líbí to podbradí. ::ano

Ale není dobře vymyšlené. Jako ochrana spodní části obličeje funguje skvěle, ovšem samotné nošení je spíše utrpení. Časem (doufám že dost brzo) ho nahradí něco jiného.

_________________
Svět je jeden velký otvírák na pivo.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz