BOT - Skřetí a trolí svět





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Goronok
PříspěvekNapsal: úte 21. zář 2010 12:15:50 
Offline

Registrován: ned 23. kvě 2010 20:56:39
Příspěvky: 5
O svém původu vím jen to že ve vesnici kde sem žil sem se taky narodil. Žil sem před nejakou jeskyní v hromade klasku přez ktery byla přehozená nejaká kůže měl se dost štěstí protože mě nevibrali na práci do dolů ale makal sem s kužem a lovil spolu se synem jednoho z velitelů sme lovili v lese zvěř a občas sme zastřelili i nejakyho stromošousta. Nájezdů a bitev sem se nikdy účastnit nemoch tak semdelal co se po me chtělo ale s tim arogantnim kretenem Rugshanarem se to už nedalo vydržet furt sme se hádali a rvali až jedou při lovu sme se začali hádat o zuby z kance což zase jako vždy vyvrcholilo ve rvačku ve který sem mu bodnul nůž na stahování kůží do krku po tom sem si až uvědomil co sem udělal zabil sem syna velitele do vesnice se už vrátit nemůžu tak sem vzal nejaký jeho veci a toulal se jen tak bezcílne po lese lovit sem docela uměl takže sem hlady nechcípnul po čase sem nekde v horách potkal nějakýho divnýho skřeta byl zeleno šedej a dost malej jmenoval se Shaiman přidal se ke mě a potloukali sme se po světě spolu protoze ve dvou se líp přežívá zati sem žádnou obrovskou řež nezažil jem menší bytky proti pajzlům a stromošoustům ale nikdy nic velkýho maximálně přepad vesnice tak se stále touláme dál světem a hledáme další netvory protože když nás bude hafo tak to bude urcite lepsi a budem se moct pridat k nejaky armade i jako jednotka a ne jen jednotlivci.



Tak a ted neco o me
Je mi 16 skoro 17 roků
z výbavy na skřeta mam zatim jen zbraň ale to se bude zlepšovat
sem z Náchoda a asi se pokusim i zalozit nejakou skreti grupu
Tak a ještě klasika
Nesnáším hip hop machírky živý nepřátele když to nejsou otroci a hlavne lidi co souděj jen podle vzhledu
Mám rád metal rock pivo srandu a hlavne kamarády


Naposledy upravil saldmark dne čtv 07. říj 2010 17:23:38, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Goronok
PříspěvekNapsal: úte 21. zář 2010 16:52:08 
Offline
girmus (slídil)

Registrován: pon 11. led 2010 21:24:52
Příspěvky: 53
vítám tě. Nechtěl bys ses k nám přidat? (Narishi Matum)

_________________
Dushatar klanu Narishi Matum.
Nechť Frumi vedou naše kroky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Goronok
PříspěvekNapsal: úte 21. zář 2010 21:30:04 
Offline

Registrován: ned 13. čer 2010 20:38:17
Příspěvky: 23
Pěkné , už se těším na fotofrafie .

_________________
Nesud´ mne podle slov , ale podle činů .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Goronok
PříspěvekNapsal: pát 01. říj 2010 17:29:17 
Offline

Registrován: ned 23. kvě 2010 20:56:39
Příspěvky: 5
kopecky píše:
Pěkné , už se těším na fotofrafie .

To sem rad ze se tesis ale hned tak nebudou neni matros ani prachy takze kostym je zatim ve fazy navrhu


Naposledy upravil saldmark dne stř 06. říj 2010 20:07:10, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Goronok
PříspěvekNapsal: pát 01. říj 2010 17:31:01 
Offline

Registrován: ned 23. kvě 2010 20:56:39
Příspěvky: 5
Nuruk píše:
vítám tě. Nechtěl bys ses k nám přidat? (Narishi Matum)

sme dva co by sme se pridali ja a musj bratr co je spis goblino skret na botu ho nenajdes urcite by sme oba uvitali pridat se k nejaky bande napis mi o vas vic jo a dost se mi libi ze chcete jet za Naurrakur ::ano


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Goronok
PříspěvekNapsal: čtv 07. říj 2010 17:25:20 
Offline

Registrován: ned 23. kvě 2010 20:56:39
Příspěvky: 5
Upravil sem představení snad je lepší než to předchozí ::D ::D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Goronok
PříspěvekNapsal: sob 09. říj 2010 10:41:55 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 19. srp 2008 21:07:27
Příspěvky: 467
Bydliště: Ostrava
saldmark píše:
To sem rad ze se tesis ale hned tak nebudou neni matros ani prachy takze kostym je zatim ve fazy navrhu

Nejdůležitější je sehnat co nejvíc věcí zadarmo - košili/tuniku jsem třeba teďka ušil z hadry která byla přibitá ze spodu nějaké postele ve sběrném dvoře - vypereš to a je to OK, vyplatí se navštívit i secondhandy - kožené saka nebo oblečení s přírodních materiálů je tam za pár šupů a je to vynikající zdroj. Lžičku si sám vystrouhat, korbel nebo misku ukrást rodičům někde s chalupy, prozkoumat půdy a stodoly a sklepy u babiček, prostě to zkusit někde vyžebrat, nebo splašit za minimum...

_________________
Vev-Er-Ak
Of Goblinzzz

Drums, drums in the deep

http://goblinzzz.webnode.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Goronok
PříspěvekNapsal: sob 09. říj 2010 19:06:27 
Offline

Registrován: ned 23. kvě 2010 20:56:39
Příspěvky: 5
VeverAK píše:
saldmark píše:
To sem rad ze se tesis ale hned tak nebudou neni matros ani prachy takze kostym je zatim ve fazy navrhu

Nejdůležitější je sehnat co nejvíc věcí zadarmo - košili/tuniku jsem třeba teďka ušil z hadry která byla přibitá ze spodu nějaké postele ve sběrném dvoře - vypereš to a je to OK, vyplatí se navštívit i secondhandy - kožené saka nebo oblečení s přírodních materiálů je tam za pár šupů a je to vynikající zdroj. Lžičku si sám vystrouhat, korbel nebo misku ukrást rodičům někde s chalupy, prozkoumat půdy a stodoly a sklepy u babiček, prostě to zkusit někde vyžebrat, nebo splašit za minimum...


o to se taky snazim zatim nic moc vysledky casem se to snad zlepsi


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz