BOT - Skřetí a trolí svět





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Raigaz
PříspěvekNapsal: čtv 14. led 2010 19:00:15 
Offline

Registrován: stř 13. led 2010 19:40:13
Příspěvky: 15
Bydliště: Orlí hory
Od malička jsem vyrůstal v jedné tlupě v Temném hvozdu, která se skládala převážně ze skřetů hora-hai, mezi které patřím i já. Vždy jsem byl v tlupě utlačován silnějším vůdcem, který mě vždy s pár společníky chytil a pořádně mě zbili a tak se to opakovalo pořád a stále, bylo zkrátka příšerné, jednou, když už sem tušil, že něco takového přijde, vzal sem si nůž a schoval ho pod tuniku. "Už to je tady" pomyslel jsem si....... a taky bylo. Tentokrát jich bylo 6, v přímém souboji bych neměl šanci.....vtom se na mě vůdce vrhnul, já jsem ale neuskočil jako jindy, vytáhl jsem nůž a rozběsnění vůdce se na něj nabodl. Pak jsem utekl a skrýval se v korunách stromů, daleko od tábora. Pak se ale stalo to, co v zásadě změnilo můj život. Jedné krásné noci jsem lovil......netušil jsem, že budu mít společnost. šel jsem kolem houští, tiše přeběhl cestu a přeskočil potok a náhle co vidím.... 3 elfouni mi míří na přímo mezi oči. " Dnes zemřeš potvoro." zaskřípal mezi zuby elf a už chtěl vystřelit, když vtom ho zezadu trefil kámen a druhého zasáhl skřetí šíp. Využil jsem situace a vrhl se na druhého...jeho posmrtný výraz vypadal hrozně- vykulené oči a v ksichtu zoufalství... zardousil jsem ho. Za nimi stáli 2 bojovníci mé rasy, jeden třímal luk a druhý, který házel kamenem se tvářil šibalsky. Nebylo třeba slov, nyní znás jsou spojenci a ve Hvozdu společně lovíme, pijeme i jíme. Je nás více, to je základ života.....

A niní něco ke mně: Je mi 14 let a bydlím v malé vesnici v Orlických horách. Jak jsem se sem vlastně dostal.... hledal jsem něco o skřetech a larpu a našel jsem vaše forum. Kvůli věku jsem žádnou akci ještě nenavštívil, ale to se napraví. Časem dodám fotky a další informace.

_________________
Představení - viewtopic.php?f=5&t=878


Naposledy upravil Raigaz dne čtv 25. lis 2010 15:14:02, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Raigaz
PříspěvekNapsal: čtv 14. led 2010 19:35:01 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. črc 2009 0:57:20
Příspěvky: 124
Bydliště: Tu a zase onde....
Vítej rváči (tak můj lid nazývá mladé bojovníky), ačkoliv jako jeden z mála zde nejsem skřet, rád poznávám nové spojence, kteří mají na svých rukách krev špiclouchejch ::] Setkal jsem se již s mnoha skřety, ale o tvé rase hora-hai jsem doposud neslyšel. Povídej mi o ni víc. Jsem si jist že zde najdeš mnoho spojenců a užitečných rad, které se ti budou jistě ve tvé domovině hodit.

_________________
Hamish MacBarton zvanej Krysa
Ye can tak´oour lives, but ye cannae tak´ oour troosers !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Raigaz
PříspěvekNapsal: čtv 14. led 2010 20:01:21 
Offline

Registrován: stř 13. led 2010 19:40:13
Příspěvky: 15
Bydliště: Orlí hory
díky za přivítání, tady je to co jsem našel o své rase:

Hora-Hai: též označováni jako lesní skřeti
Výška: 1,40m – 1,65m
Popis: Středně velká skřetí rasa, zavalité a mohutné postavy. Velké šlapky a nohy, dlouhé uši, nahnědlá kůže a nažloutlé oči.
Výskyt: Angband, Rhovanion, Temný hvozd

Vyskytovali se již v prvním věku v Angbandu. Tato rasa nižších skřetů byla vytvořena pro život a boj v lesním prostředí. Jsou velmi krvelačnými a vytrvalými protivníky.

Akorát nevim, jestli můžu za tuhle rasu jít na B5A a podobné akce... ::|

_________________
Představení - viewtopic.php?f=5&t=878


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Raigaz
PříspěvekNapsal: čtv 14. led 2010 20:16:29 
Offline

Registrován: stř 13. led 2010 19:40:13
Příspěvky: 15
Bydliště: Orlí hory
Tak dobře. Jinak přidávám ňáké informace:

Jméno: Raigaz
Rasa: Hora-hai
Klan: teď nevim, jak se jmenuje ::|
Co mám rád: dobré zbraně, společnost, jídlo.....
Co nemám rád: elfy, moc myšlení, ústup.....


Jméno: Kryštof Halda
Záliby: vaření, kytara, hudba, larp, knihy, warcrafty, fantasy, lukostřelba.....

_________________
Představení - viewtopic.php?f=5&t=878


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz