BOT - Skřetí a trolí svět





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Gark
PříspěvekNapsal: čtv 14. led 2010 19:31:03 
Offline

Registrován: ned 27. pro 2009 21:09:31
Příspěvky: 4
Gark jeden ze Shira hai to jsem já.Vyrostl jsem ve skřetím klanu pod Mlžnými horami u Kosatcové řeky.Do doby než sem dosáhl "dospělosti" jsem žil celkem klidně učil jsem se boji a lovu a taky trochu číst a psát od našeho šamana.Po dosažení čtvrtého roku života si ze mě, jak to u skřetů bývá, začali ostatní dělat otroka.Byl jsem míň než málo.Zezačátku jsem to snášel, říkal jsem si "Tim si prošel každý".V té době ale v klanu nebylo moc mladých a z toho mála jsem to nejvíc odnášel já.Nejhůř jsem jedl,nejhůř jsem spal a dělal nejvíc práce.Jednoho dne když po mě jeden skřet chtěl abych mu vyčistil boty ..dosti divné normálně se skřeti vůbec nemyjí..a doprovodil to pár nadávkami a kopanci jsem to neustál.Bleskově jsem popadl opodál ležící šavli a probodl ho.To ovšem z odstupem času nehodnotím jako dobrý takticky tah.Byl to zástupce náčelníka...pěkný hajzl..ale měl dost přívrženců a ti se ne mě okamžitě vrhli.Zabil jsem jednoho ale na jeho místo přiběhli tři. Bylo to dost beznadějné.Pak se najednou ozval hluk a Nuruk a několik dalších se mi vrhlo na pomoc.Bylo jich však málo a přesila nás udolávala.Tak jsme využily taktického ústupu..no...zdrhli jsme jak spráskaní psi..Po chvíli když už jsem neslyšel hlasy pronásledovatelů tak jsem se zastavil a uviděl jsem Nuruka..Tak jsme se vydali na cestu...vrátit se zpět by totiž znamenalo sebevraždu..a to je můj přiběh ...ještě snad bude dlouho pokračovat dokud ho nepřerve elfounsky šíp nebo ostří pajzlí sekery.

Jako skřet jsem výbušný,když jsem naštvaný tak i dost agresivní.Společnost mi nevadí ale klidně cestuju i sám.Bojuju většinou štítem,mečem,šavlí a když neni zbytí tak i dýkou nebo sekerou.Do boje se pouštím s vervou ale nejsem sebevrah co se nechá zabít v prvních deseti vteřinách.Ústup nemám rád ale snažím se zůstat naživu takže i na tohle ošklivé slovo slyším.Tak to by byl skřet...a teď jako člověk
Jsem 14letý zelenáč,noob a lama
S larpem jsem začal asi tak před půl rokem a vyrobil jsem zatím jen pár zbraní.Na kostým se vrhnu v nejbližších dnech..a v nejbližších letech ho snad i dodělám :D
Tak to by bylo asi vše.Frumi s vámi skřeťáci!
btw nezná někdo dobrý a pro začátečníka srozumitelý návod na tuniku a kalhoty pod kostým? x)

_________________
Hrdý člen Klanu Narishi Matum
Smrt si přijde pro všechny ale já se postarám abych byl ten poslední..
Nikdy neutíkám, jen postupuju na opačnou stranu..
viewtopic.php?f=5&t=879 -moje představení-Gark


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gark
PříspěvekNapsal: čtv 14. led 2010 19:39:10 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. črc 2009 0:57:20
Příspěvky: 124
Bydliště: Tu a zase onde....
Vítej Garku. Pokud vím, od kosatcové řeky pocházejí dobří stopaři, nemám pravdu ? Jen se zde pořádně rozhlédni, návodů tu najdeš více než dost na všechno co si vzpomeneš ::houwgh

_________________
Hamish MacBarton zvanej Krysa
Ye can tak´oour lives, but ye cannae tak´ oour troosers !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gark
PříspěvekNapsal: pát 15. led 2010 15:44:29 
Offline
girmus (slídil)

Registrován: pon 11. led 2010 21:24:52
Příspěvky: 53
Je mi ctí bojovat po boku bojovníka jako jsi ty ::| ::| ::| ::|

_________________
Dushatar klanu Narishi Matum.
Nechť Frumi vedou naše kroky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gark
PříspěvekNapsal: stř 21. črc 2010 11:18:18 
Tohle by se ti mohlo hodit ::santa

http://www.arxbona.cz/clanky/c2m.php


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz