BOT - Skřetí a trolí svět





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: urgl
PříspěvekNapsal: pát 15. led 2010 15:35:26 
Offline

Registrován: pon 03. srp 2009 20:48:41
Příspěvky: 7
zdarec!!!
Skoror všichni lidi co znám se tu už představili tak sem si řekl že nebudu zaostávat:D ::| ::| a též něco zkutím ::beer .....
Abych ňáko začal.... byl Sem štěně v jakési tlupě hnědých žíhaných vrků takže asi přetpokládám že jsem asi také člen tohoto druhu. nebyl jsem ani dominantní ani utísňované štěně.... Možná trochu divočejší a drzejší (což se mi né vždy vyplatilo).... medno když se dospívající "štěňata" brala na lov byl to zrovna společný lov s vlky a s pár přežilími písčitými vrrky kteří se neznámo jak dostali k rohanské bráně... Vyrazili jsme za úplňku na lidskou vesnici... prý už několik cílů naší smečky bylo vylidněných nevím co na tom bylo pravdy ale byl sem z toho celý rozrušený.... když jsme dorazili k vesnici vyděli jsme strážní ohně nebilo to prý nic zvláštní takže jsme vtrhli do vesnice... lidský pach byl všude ale nikoho jsme neviděli a hle za námi se vytvořila ohnivvá stěna běželi jsme na druhí konec ale tam to bylo stejné najednou se na střechách oběvili lidé s luky. nabíjeli a střilely ve smečce začal zmatek... nikdo pořádně nevěděj co se děje byla jen jediná cesta přes ohnivou stěnu... Ohně jsem se vždycky bál ale žekl jsem si že bude jedno jestli umřu uhořením nebo s šípi ve hřbetu... rozběhl jsem se a chctěl jsem se rozběhnout když v tom jsem ucítil palčivou bolest v boku. neměl jsem čas se tomu věnovat všiml jsem si že to je ňáká rozná větvička nebo co rozběhl jsem se a skočil.... letěl jsem přes plameny a do kožichu mi vlétla asi jiskra nebo něco já nevím.... dopadl jsem a začal se převalovat na orosené trávě bohužel to šlo jen částěčně kvůli té ***** větvi.... podařilo se mi udusat kožich a pak jsem jen utíkal..... ta větev nechtěla jít ven ani zuby ani tackami... aspoŇ sem jí překousl aby nepřekážela a znovu sem utíkal několik dní sem utíkal protože jsem neznal lidi nevěděl o nich nic nevěděl jsem jestli mě budou pronásledovat ani to jestli bdí v noci... běžěl jsem až k jakým jsi horám... tam jsem potkal jakousi partu dvou skákavích skřetů , jednoho lesního skřeta a jednoho trola který už od pohledu vypadal hrozně neohrabaně... vyndali mi šíp a já se zavěděl že je budu chránit..... :D ::D ::D ::| ::| ::ano

co tomu říkáte?? :D no nato že sem to dělal bez přemýšlení to asi ujdeD no něco o mě:D som zelenáč který brzy oslaví 14rok bytí. mezi moje zálibi patří : larp floorbal hra na trumpetu provokování okolí:D , skauting a spoooouusta dalších blbostí:D


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz