BOT - Skřetí a trolí svět





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: kafsogat
PříspěvekNapsal: pon 25. led 2010 16:46:28 
Offline

Registrován: ned 24. led 2010 11:33:43
Příspěvky: 3
První věta kterou jsem slyšel když jsem se postavil na nohy bylo " A PADEJ DO KOV8RNY TY ČERVE!!!! ".... léta ubíhala a přes měření vrrčích hnát a hřbetů, přes foukání měchem jsem se pozvolna dostal až ke kovadlině... Začínal sem z akorát z rozklepáváním ocele do základu aby neměl mystr tolik práce.... Když jednoho krásného zapuchého a zamračeného dne my řekl: " poď ke mě ucho naučím tě to... "... rychle jsem k němu přiběhl a hltal jsem každý jeho pohyb... (předtím jsem ho ani tak neviděl protože jsem měl fůru práce navíc...) když byla šavle zkoro hotová tak mi řekl že teď příde něco na co se budu muset soustředit... vyvažování pravil. Nebil jsem moc vzdělaný tak jsem moc ani nevěděl co to je... všem pochopil jsem. Začal s vysvětlováním: Musíš se majitele zeptat na co tu zbraň chce. Jestli je to jeden znašich drancířů na vrrcích tak mu udělej šavli z těžištěm více o konce nebo mu nabídni sekyru.. pokud to je naše stráž, a nebo domobrana nabídni mu meč s těžištěm u záštity. To co jsem ti řekl si zapamatuj!!! Přikývl jsem jako že rozumím a myslr začal nejdřív dal šavli na váhu a začal si mnout bradku... "hmmm" pravil. vzal závaží a položil ho na váhu. potom ho sundal a dal tam 2 jiné.. "To bude ono.." zašel do skladu a přišel s ňečím v ruce... "pořádně si to prohlídni" dal to do nadobi na tyči dal to do pece a pochvilce jej vyndal roztavené nlil to do hliněné krabičky z dírou... tak teď to necháme zaschnout. A mezitím mě nalil jakýsi červený nápoj který při spolknutí hrozně pálil. Chytil jsem eště horší barvu než mají skřeti obvykle a začal jsem lapat po dechu.. Mistr se akorát rozesmál a praštil mě do zad. po ňáke chvíli vzal mistr kladivo a bouchnul s ní do krabičky. tkrabička se rozlítla a zůstal po ní akorát hálec. Mistr m,i ho dal do ruky. Bylo to mnohem těžší než klasická ocel. Mystr rozpálil konec meče a nahřál oválek a spojil to sobě. tak a máme skoro hotovo . tak a teď to zkus ty. Přišel jsem ke kovadlině a začal se činit.. znažil jsem se ale nedopalo to úplně bez chybně měl trochu jiný ale mě vyhovující tvar. S těžkým kovem mi musel pomoct mystr ale nakonec jsem to zvládl. dlouho jsem se jím kochal a byl jsem na sebe hrdý. Mystr pravil: Pro dnešek to stačí. byl jsem i docela rád. ráno jsem brzo ráno běžel do kovárny. mystr už tam čekal. a měl můj meč který měl "držadlo" omotané kůží. Tak pravil není času nazbyt pudeš si ho vyzkoušet. ale vždyť čepel není nabroušená pravil jsem. ale on se jen usmál a naznačil ať ho následuju. Šli jsme do sousední osady kde bylo cvičiště. Můj mystr se přivítal ze správcem arény. Nesu ti novou sílu. správce se jen uškíbl chytil mě za krk a hodil do ringo kde byl písek. Stál proti mě takový divný malí chlupatý skřet ruce měl jak špejle a poměrně silné nohy. Nalezenec mu říkali. správce dal signál k boji. Byl jsem silný ale bez zkušeností. Skřet se na mě rozeběhl a pokusil se mě seknout vykryl jsem 3 rány (což nebilo ani tak těžké) ale potom se skřet nehrbyl skočil a zadníma nohama mě povalil na zam a přiložil mi šavli k hrdlui. správce se znovu ušklíbl a pravil další zelenáč pce!! malí odešel a přešel místo něj velký a silný. nemusel mít ani zbraň prostě mě se znamením k boji povalil. toto střídání spolu bojovníků pokračovalo dlouho... asi abych mě nikdy nepřekvapili nové techniky boje... večer jsme se vrátili a já byl samá rýha samí škrábanec. TAkto to pokračovalo několik dní když jsem se jim konečně začal rovnat. Souboje trvali nehorázně dlouho.. ale zatím sem nevyhrál ani nad jedním. po dalších pár dnech už sem je začal konečně porážet. Měl jsem ze sebe skvělí pocit. Mistr byl na mě podle mě hrdý. konečně mi jednoho rána mistr řekl že na cvičiště nemusíme. šli jsme do kovárny moji první šavli konečě nabrousit. mistr mě chtěl naučit jak se tluče brnění ale náhle začali hrát naše varovné rohy. HORALOV0!!! bylo jich mnogo víc než sem kdyvyděl.. asi se sešli všichni z celého okolí. asi si jí ozkoušíš v praxi! běželi jsme k naší bráně . Ale měli beranidla a bylo jich mnogo moc dlouho jsme se nebránili horalové vtrhli dovnitž a začali vše pálit... když v tom mě uhodilo něco dohlavy a já upadl do bezvědomí.. Když jsem se probudil tak skoro všichni byly mrtvy a zkoro vše bylo spáleno.. Začal jsem hledat mého mistra ale nenašel jsem ho. Začal jsem se vyptávat jak to dopadlo.. prý přišli napomoc naurrakurští o kterých jsem slyšel jen z bájí a sešli se skřeti ze sousední vesnice a společně jsme je prý porazili ale stráty na obouch stranách byly veliké. asi po dni hledání jsem konečně našel mistra . Byl mrtev. Začal se mnou cloumat hněv. MSTÍT CHCI SE MSTÍT!!! běžel jsem do vesnice vzal si mistrovo brnění a jeho zbraň a svoji si nechal jak záložní.. teď chodím od vesnice k vesnice kterou potkal podobný osud a beru z nich silné jedince co přežili.. už je nás více než bylo horalů . JE ČAS SE MSTÍT!!!



No dobře teď něco o mě...
studuji uměleckého kováře v turnově. Je mi 18 let a mezi mé zálibi patří larp , floorbal , laškování z holkama :D , a malba,
co mám rád: dobře uležený elfy tak ročník 100- 150 let..:D potom hermelín a krvavej byftek:d
co nerad.: moc starý elfy co už maj gumový maso a učitelé který pořád pruděj :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kafsogat
PříspěvekNapsal: pon 25. led 2010 17:15:52 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. črc 2009 0:57:20
Příspěvky: 124
Bydliště: Tu a zase onde....
Vítej ! Vždy mě potěší když poznám dalšího pána ohně a oceli.
Budiž ti frumi nakloněni a doprovází tě při tvé cestě pomsty, avšak pamatuj a pečlivě rozvažuj zda ta či ona Horalská vesnice zaslouží pocítit tvůj hněv. Nerad bych byl nucen bránit svůj klan před vlastními spojenci...

_________________
Hamish MacBarton zvanej Krysa
Ye can tak´oour lives, but ye cannae tak´ oour troosers !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kafsogat
PříspěvekNapsal: pon 25. led 2010 17:18:33 
Offline

Registrován: ned 24. led 2010 11:33:43
Příspěvky: 3
to snad nehrozí:-) mám po sobě 2 ročníky drachenfestu v německu :D 1x azerot a spoustu řežeb kde nás bylo okolo 40... :D myslím že jsem už nějaké zkušenosti pobral:-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kafsogat
PříspěvekNapsal: pon 25. led 2010 17:31:23 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. črc 2009 0:57:20
Příspěvky: 124
Bydliště: Tu a zase onde....
Tvé zkušenosti nezpochybňuji ::ne jen nemohu předem poznat zda rozeznáš Horalský klan na své straně od toho na té nepřátelské i bez válečného malovaní a z tvého právem rozčileného příběhu zní nenávist... a ta často oči zastřívá. Jsi-li však tak zkušený jak pravíš, nemám již více slov pochybností ::houwgh

_________________
Hamish MacBarton zvanej Krysa
Ye can tak´oour lives, but ye cannae tak´ oour troosers !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kafsogat
PříspěvekNapsal: stř 27. led 2010 16:18:37 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 31. črc 2008 13:34:26
Příspěvky: 360
No, tak to jsme všichni velmi zvědaví na tvůj kostým :). Přihoď nějaké foto ;-)

_________________
Boldar KRUX ghaara

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kafsogat
PříspěvekNapsal: stř 27. led 2010 20:09:12 
Offline

Registrován: ned 24. led 2010 11:33:43
Příspěvky: 3
tadle není zrovna z drachenfestu.. a pár věcí sem si na to pustil ale asi takto bude v blízké budoucnosti vypadat...


Přílohy:
etp_orc4.jpg
etp_orc4.jpg [ 47.06 KiB | Zobrazeno 5390 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz