BOT - Skřetí a trolí svět





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Farmak
PříspěvekNapsal: stř 20. led 2010 21:38:33 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 19. led 2010 20:44:59
Příspěvky: 17
Pochází kolem ohniště a dým jako by ji doprovázel. Na jejím zátylku skví se ještěrka. Znamení co jí jméno dalo. Oblékne se do hadrů a kožešin a klekne si doprostřed kruhu z krve, kostí a masa. Vše oddělené. Je to právě ona, kdo je v transu, když začne vyvolávat a cítit vnuknutí Frumi, co jí přišli vyslyšet....


Těžko říct, zda to bylo proto, že mě rodina odvrhla, nebo měla pakt s dushataarem v mé rodné osadě. Objevila jsem se ale v jeho rukách. Už odmala jsem se dívala na ty jeho černé oči s neskrývaným údivem.
Mrkala na něj má rudá očička, kdykoliv byl pro mě jeho úkol jakkoliv složitý.
Říkali mu Moz, vzduch / vítr. Byl jiný než ostatní, byl výjimečný a snažil se mě učit. Vždycky se mi zdálo, jako by větru skutečně poroučel. Žili jsme spolu v šamanské jeskyni na okraji osady. Často si ho k sobě volal náčelník.
K mé smůle mně Moz nestihl naučit všechno. Zaslepila ho jeho moc.
Zůstala jsem sama. Přesto jsem dokázala přežít díky vizím, co mi sesílají Frumi a díky kterým si mě Moz hýčkal. Ovšem snad tak, jak může skřet hýčkat odrostlé skřetí mládě.
Mého učitele se každý bál a tak když umřel, nastal v osadě chaos z části držený náčelníkem..
Tenkrát jste mě ale v osadě nezahlédli. Živena masem ještěrek, učila jsem se, pozorovala a nabírala zkušenosti. Domovem mi byla Mozova jeskyně, nyní má. Bylo to jednoduché. Chtěl mě tajit tak dlouho, dokud nebudu dostatečně mocná. A já se jeho přáním řídila.
Dokud mi Frumi neseslali vizi. Byla to jako lákavá nabídka k jinému životu.
Bylo deštivo, když jsem se odhodlala vstoupit do osady. Tam kdesi uprostřed, podléhal zraněním náčelník od toho, jak se skřeti vzbouřili proti němu. Věděla jsem, kam za ním. Pamatovala jsem si to ze své vize. Stále jsem z něj ale cítila sílu a moc. A tak jsem využila příležitosti. Kolem mě se začali objevovat malé, vybuchující ohýnky. Házejíc je skřetům pod nohy a křičíc, že si Frumi poštvali proti sobě, zavlekla jsem ho do své jeskyně a vyléčila ho.
Když probral se, zadívala jsem se statečně a opovážlivě do jeho očí.
"Vyhubil jsi posvátného dahaadura, náčelníku, rozzlobil jsi Frumi!" křikla jsem na něj sebevědomě a beze strachu před jeho autoritou. A když se na mě vztekle vrhal, obtočila jsem se podlézavě okolo jeho těla jako ještěrka.
"Ale Frumi mi říkají, že jsi mocný a silný. Jen potřebuješ jak mou tak jejich pomoc," plíživě jsem pronesla do jeho ucha, "Použiju svá umění a udržím tě náčelníkem. A ty mne prohlásíš novou dushataarkou klanu. Společně budeme silní, budeme mít moc. Ale jen společně. Vyjdeš tam ven sám a znovu tě zbijí - Já jim v tom umím zabránit."
Náčelník souhlasil.
A tak jsem věděla, že získám jistou moc a možnosti.
Chci být jednou mocná tak, jako byl můj učitel, Moz. Proto jsem přijala i jeho jméno jako své druhé.


Jméno: Farmak Moz (známa ale jen jako Farmak)
Pozice: Dushaatar a Migataar /šamanka a léčitelka/
Výzbroj: byliny, magie, lékárnička (občas luk či tyč)
Účastní se: Bitev
Preferuje: Frumi
Co ráda: Krev
Co nerada: čas

Věk: 19
Lágr: Praha
E-mail: artari@centrum.cz
ICQ: 324053133
Motto: Není boje bez krve, není krve bez bolesti.

Frumi vědí, ale řeknou jen když chtějí.

_________________
FARMAK
Obrázek
Frumi ataarat - gur ataarub. Farmak

(nářečí klanu Taarbami)


Naposledy upravil Farmak dne pon 30. srp 2010 0:11:31, celkově upraveno 4

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Farmak
PříspěvekNapsal: stř 20. led 2010 21:55:27 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: pon 16. bře 2009 21:08:27
Příspěvky: 273
Vítej, Farmak, vítej ve zdejším kraji. Snad zde společně nalezneme slávu Zuřivých.

_________________
Sledujte RakTaarbami na FB!
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Farmak
PříspěvekNapsal: stř 20. led 2010 22:13:01 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. črc 2009 0:57:20
Příspěvky: 124
Bydliště: Tu a zase onde....
Zdravím tě, musíš být skutečně mocná a vážená , mluví-li k tobě přímo samotní Frumi. Vítej.
Jen ta ještěrka na zátylku... na mé mysli vyvstává vzpomínka z minulosti... mlhavá a nejasná... snad náhoda, snad jsme se již kdysi setkali. Frumi vědí a jistě časem ukáží odpověď.

_________________
Hamish MacBarton zvanej Krysa
Ye can tak´oour lives, but ye cannae tak´ oour troosers !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Farmak
PříspěvekNapsal: čtv 21. led 2010 20:11:02 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 19. led 2010 20:44:59
Příspěvky: 17
MacBarton píše:
Zdravím tě, musíš být skutečně mocná a vážená , mluví-li k tobě přímo samotní Frumi. Vítej.
Jen ta ještěrka na zátylku... na mé mysli vyvstává vzpomínka z minulosti... mlhavá a nejasná... snad náhoda, snad jsme se již kdysi setkali. Frumi vědí a jistě časem ukáží odpověď.


Nejsem tak mocná nebo vážená, přiznávám. Jsem tu, abych se mnoho věcí naučila od různých dushataari. Dlouho, předlouho byl náš klan, RakTaarbami, oddělen od ostatních skřetů. Chci vědět více. Umět více.

_________________
FARMAK
Obrázek
Frumi ataarat - gur ataarub. Farmak

(nářečí klanu Taarbami)


Naposledy upravil Farmak dne ned 24. led 2010 23:55:10, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Farmak
PříspěvekNapsal: čtv 21. led 2010 22:20:44 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: pát 25. črc 2008 15:26:11
Příspěvky: 480
Farmak píše:
Pochází kolem ohniště a dým jako by ji doprovázel. Na jejím zátylku skví se ještěrka. Znamení co jí jméno dalo. Oblékne se do hadrů a kožešin a klekne si doprostřed kruhu z krve, kostí a masa. Vše oddělené. Je to právě oka, kdo je v transu, když začne vyvolávat a vidět Frumy, co jí přišli vyslyšet....


Jemuji se Farmak a patřím do tlupy RakTaarbami. Jsem jejich dushataar a migatar. Svůj věk, původ a záliby vám neprozradím. Skrz mě promlouvají Frumové, kdo bude chtít, ONI vám to našeptají. Nebo pak já sama.
Bývám především nebojová postava. Pokud mne uvidíte bojovat, pak to je jen magie a přinejhorším luk či meč. Spíše chodím po bojištích a vnímám, co mi Frumové chtějí sdělit, abych to zapsala do své paměti a mohla předat dále obrazy a příběhy, co se usídlí v mé hlavě...

Frumové s vámi.


Jednou, až se setkají naše klany, rád vyslechnu slova Frumi, která z tebe budou promlouvat.

_________________
... otisky šlépějí Raiashových nohou na BOTu ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Farmak
PříspěvekNapsal: ned 24. led 2010 19:43:15 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 19. led 2010 20:44:59
Příspěvky: 17

Raia: Bude mi ctí. Ne vždy se mi ale podaří náznaky Frumi správně přeložit. Nemám dostatek zkušeností, které tu chci načerpat.

Nuruk: Doufala jsem, že to budu právě já, kdo se od vás bude učit. ALe někdy mohu ukázat, co znám.



A nyní posílám obrázky svého prvního kostýmu dushataar a migatar. Takto oděna jsem byla na ZKAPKu, takže kdo tam byl, můj kostým zná. Musím na něm ještě zapracovat. Přidat možná více kožešin, ale hlavně kůže, vyrobit si boty a přidat více doplňků a rituálních předmětů.
Červené oči ke mně zatím stále letí na orlovi (byly mi poslány poštou)


Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

_________________
FARMAK
Obrázek
Frumi ataarat - gur ataarub. Farmak

(nářečí klanu Taarbami)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Farmak
PříspěvekNapsal: pát 20. srp 2010 18:24:16 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 19. led 2010 20:44:59
Příspěvky: 17
Nevím, zda je správné to psát sem, ale zdálo se mi to jako obsáhlé téma a tak jsem se rozhodla to napsat k sobě do představení, neboť je to směrováno těm, komu je to směrováno... erm...

OMLOUVÁM SE všem za svou nepřítomnost zde *pokorně se ukloní*. Bohužel život někdy skýtá až kruté křižovatky a příliš velké překážky ke zvládnutí, se kterými nic nezmohu ni já, ni velcí a mocní Frumi.
Věřím, že jsem tu spoustě lidem nechyběla, neb mě většina stále nezná a někteří mne možná nemusí. Ale zdá se mi poměrně fér omluvit se veřejně. Hlavně kvůli tomu, že zmizela jsem beze stopy i přesto, že se domlouval rituál na b5a. Takže se omlouvám všem šamanům a šamankám.

Tímto i oznamuji, že se vracím zpět *jsou slyšet velmi silné ovace jejích neviditelných obdivovatelů* a to převážně do klanu, ze kterého jsem zmizela stejným způsobem *je slyšet divné, nespokojené mumlání a reptání zakončené rázným Ashenovým výkřikem: "Držte hubu!"*. Takže Vám jdu opět zpříjemňovat a znepříjemňovat život.

Farmak se vrátila. Mocnější, krutější a šílenější...erm... to bude tou samotou v horách. A nyní mne omluvte... *na dnešek se příliš dobře nevyspala*

_________________
FARMAK
Obrázek
Frumi ataarat - gur ataarub. Farmak

(nářečí klanu Taarbami)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Farmak
PříspěvekNapsal: pon 06. zář 2010 0:03:38 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: pon 16. bře 2009 21:08:27
Příspěvky: 273
Důkaz o Farmačině návratu!

Obrázek

_________________
Sledujte RakTaarbami na FB!
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz