BOT - Skřetí a trolí svět





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Narishi Matum
PříspěvekNapsal: pát 15. led 2010 23:00:06 
Offline

Registrován: ned 27. pro 2009 21:09:31
Příspěvky: 4
Narishi Matum alias ti kteří se přátelí se smrtí (přátelé smrti) to jsme my.Náš klan jestli se to tak vůbec dá nazývat je mladý..co mladý je to takové novorozeně oficiálně zrozené před pár dny.Jsme skřetí klan(bereme i vrrky) a budeme bojovat pod Naurrakurskou zástavou kde to bude možné kde ne tak si vybereme jiná skřetiska :D Naše členstvo jsou samí začátečníci takže jsem fotky zatím nehodím počkejte až trochu vylepšíme výzbroj.Působíme v okruhu od Nového města nad Metují po Rychnov nad Kněžnou. Jak již jsem řekl klan je složen ze začátečníků takže naše zkušenosti jsou povětšinou ryze teoretické protože jsme se zatím nezůčastnili žádné větší bitvy.Členů je málo ale to se taky určitě zlepší.
Aktivní členové klanu jsou zatím Gark-to jako já
Nuruk-náš klanový Dushatar
Raigaz-klanový kuchař
Urgl-vrrk,většinu času klanový barseker..
občas se s námi vyskytne také zakrslý troll s pevnou pěstí ale inteligencí mouchy(alespoň v RP) a jediný důvod proč chodí s klanem je že mu nikdo nedokáže vysvětlit že by neměl :D

Doufám že se dožiji dne když se při zaznění našeho bojového výkřiku budou trpaslící kácet k zemi,lidé se budou třást a elfům se podlomí kolena! Ať nad vámi Frumi bdí ...a nad námi také.

_________________
Hrdý člen Klanu Narishi Matum
Smrt si přijde pro všechny ale já se postarám abych byl ten poslední..
Nikdy neutíkám, jen postupuju na opačnou stranu..
viewtopic.php?f=5&t=879 -moje představení-Gark


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Narishi Matum
PříspěvekNapsal: sob 16. led 2010 20:06:44 
Offline

Registrován: ned 27. pro 2009 21:09:31
Příspěvky: 4
ravenak píše:
Narishi Matum alias ti kteří se přátelí se smrtí (přátelé smrti) to jsme my.Náš klan jestli se to tak vůbec dá nazývat je mladý..co mladý je to takové novorozeně oficiálně zrozené před pár dny.Jsme skřetí klan(bereme i vrrky) a budeme bojovat pod Naurrakurskou zástavou kde to bude možné kde ne tak si vybereme jiná skřetiska :D Naše členstvo jsou samí začátečníci takže jsem fotky zatím nehodím počkejte až trochu vylepšíme výzbroj.Působíme v okruhu od Nového města nad Metují po Rychnov nad Kněžnou. Jak již jsem řekl klan je složen ze začátečníků takže naše zkušenosti jsou povětšinou ryze teoretické protože jsme se zatím nezůčastnili žádné větší bitvy.Členů je málo ale to se taky určitě zlepší.
Aktivní členové klanu jsou zatím Gark-to jako já
Nuruk-náš klanový Dushatar
Raigaz-klanový kuchař
Urgl-vrrk,většinu času klanový barseker..
občas se s námi vyskytne také zakrslý troll s pevnou pěstí ale inteligencí mouchy(alespoň v RP) a jediný důvod proč chodí s klanem je že mu nikdo nedokáže vysvětlit že by neměl :D

Doufám že se dožiji dne když se při zaznění našeho bojového výkřiku budou trpaslící kácet k zemi,lidé se budou třást a elfům se podlomí kolena! Ať nad vámi Frumi bdí ...a nad námi také.


Ocel zaskřípala,další vlna útočníků se valila do kopce.Odrazil jsem sekeru jednoho z lidí a nakopnul ho.Skutálel se ze svahu.Bojová zuřivost byla silná ale i přes to se mi podlamovala kolena.Už druhý den.Znovu a znovu jsme odráželi vlny útočníků.Neměli jsme tu karavanu přepadnout.Ale kdo mohl vědět že mezi nimi cestuje syn správce oblasti.A kdo mohl vědět že správce vynaloží tolik času a úsilí na to aby zjistil kdo zabil jeho syna.Věděli o nás a věděli že jsme to udělali my.Správce sem poslal vojáky, hodně vojáků.Bylo jich víc ale my jsme měli lepší pozici.Mnoho nás padlo a jich ještě víc.Ani naostřené kůly a svah nás nemohli uchránit před takovou převahou.Probodl jsem dalšího. Než zhebl tak mi stačil rozseknout brnění.Z ruky mi kapala krev.Zranění jsem už ani nepočítal.Na nohách nás stálo sotva deset.Ale jich už také ubývalo bylo to kdo z koho.My jsme však byli na špatné straně.Pro ně porážka znamenala útěk a pár mrtvých navíc.Věděli že jsme moc slabý na pronásledování.Pro nás znamenala smrt.Urgl prokousl se svou obvyklou zuřivostí krk dalšímu.Raigaz padl na zem pod náporem útoků dvou lidí.Když se na něj vrhli jednoho kopl a po druhém hodil hrnec.*Bing* oba se váleli na zemi.O vteřinu později už je Raigaz probodával.Nuruk nabodl člověka který se na něj hnal na kopí.Druhého co se po něm vrhnul zasáhl jeho tesák.Padl další náš,ani nevím jak se jmenoval.Štítem jsem praštil vojáka se dvěma krátkými meči.Za okamžik se válel v prachu s probodlou hrudí.Padl další skřet.Hromotluk s palicí který ho zabil se vrhl na mně.Uhnul jsem jeho ráně a seknul.Šavle projela brněním.K mému překvapéní však místo aby umřel vytrhl mi člověk šavli a praštil mě palicí.Zvednul jsem se ze země a mrštil po něm dýkou.Probodla jeho hrudní plát.Pořád stál."Ten hajzl si asi neuvědomuje že už má bejt mrtvej sakra" pomyslel jsem si.Pak jeho hrudí projelo Nurukovo kopí.Konečně chcípnul.Už sem se kácel k zemi když zazněl výkřik na který sme ty dva dny čekali.Z lidských řad se ozvalo "ÚSTUP!!".Vyhráli jsem,přežili jsme.Ale za strašnou cenu.Z tlupy nás zbylo jen několik.Rozhodli jsme se.Založíme klan.Jsme ti kteří přežili,ti kteří se přátelí se smrtí.Narishi Matum

_________________
Hrdý člen Klanu Narishi Matum
Smrt si přijde pro všechny ale já se postarám abych byl ten poslední..
Nikdy neutíkám, jen postupuju na opačnou stranu..
viewtopic.php?f=5&t=879 -moje představení-Gark


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Narishi Matum
PříspěvekNapsal: pát 19. lis 2010 20:40:44 
Offline
girmus (slídil)

Registrován: pon 11. led 2010 21:24:52
Příspěvky: 53
Po tomto zdrcujícím boji jsme se stáhli do Orlích hor. Skrýt se. Vybudovali jsme si doupata v zemi. Cvičíme nové sark-turasi, koveme nové zbroje, meče, sekery, kopí,... . Zbrojíme a chystáme se na jaro až sleze sníh tak se zase ukážeme dole, ale ne takový jako jsme byli předtím. Banda nevycvičených blbých skřetů, nýbrž docela slušně vybavená skupinka (i s nákou tou zbrojí). Frumi určí naše další kroky.

_________________
Dushatar klanu Narishi Matum.
Nechť Frumi vedou naše kroky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Narishi Matum
PříspěvekNapsal: ned 21. lis 2010 17:39:53 
Offline
girmus (slídil)

Registrován: pon 11. led 2010 21:24:52
Příspěvky: 53
Po tomto krutém boji jsme se skryli v Orlích horách. Začali jsme vyrabět nové zbraně, zbroje, cvičit nováčky, ale i přesto je nás dost málo. přes zimu se chceme lépe vyzbrojit a nabrat nějaké nováčky, aby nás bylo víc. Žijeme v klidu schováni v horách, jen občas sejdeme dolů do podhůří a to jen na rychlou loupežnou výpravu. Chystáme se na další a tvrdší boje. A na jaře vtrhneme dolů a ...

_________________
Dushatar klanu Narishi Matum.
Nechť Frumi vedou naše kroky


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz