BOT - Skřetí a trolí svět





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Emiel
PříspěvekNapsal: stř 05. kvě 2010 9:58:36 
Offline

Registrován: čtv 29. dub 2010 17:27:01
Příspěvky: 9
Bydliště: Jih, okolí Českých Budějovic
Šeřilo se, s postupující temnotou se ozýval nářek a pláč. Šaman netrpělivě čekal, až tohle pokroucené stvoření konečně vrhne na svět své mládě, aby ho mohl přijat do jejich města hluboko pod povrchem země kdesi v Mlžných horách.
Pojmenovali ho Staaz (příšera). Ne z důvodu, že by byl ošklivější nebo nedej Melkor hezčí, než ostatní skřeti. Prostě z toho důvodu, že jeho chování se hnusilo i skřetům z toho smrdutého místa, kterému pyšně říkali město.
Vyhnali ho, tolik jim připomínal skřety ze starých legend. skřety ještě víc nemilosrdné a plnější nenávisti, jako byly temné bytosti prvního věku světa. Báli se, že by mohl dosáhnout postu vládce místo dosavadního pána. Byl malé dítě, ať ho roztrhají šelmy. To říkali a to také provedli. vyvedli ho z podzemí a nechali ho venku svému osudu. Bylo mi teprve osm let.
Staaz se protloukal jak se dalo ,v drsné přírodě se naučil jak přežít a spoléhat jen na sebe. Časem potkal jednu skřetí skupinu, která se protloukala krajinou. přijali ho mezi sebe s tím, že v první bitvě jim alespoň jeho smrt něčím pomůže. Mladý Staaz se zocelil žárem bitev, vrhal se do nich s takovou urputností, že ho začali přezdívat Dâgalur-Mazauk (běs války).
Časem byla i tato skupina pobita, jako to u skřetů bývá a Staaz Dâgalur-Mazauk byl opět sám a protloukal se krajem.


Info o postavě:
Jméno: Staaz Dâgalur-Mazauk
Rasa: Uruk (Přesněji jeho Praotec byl Uruk-hai, proto zdědil i část jeho genotypu. Projevu se to tím, že je trochu víc běsnivější a vyšší, než normální skřeti)
Věk: Zhruba 25 lidských let
Povolání: Žoldák

Představení hráče
Zdravím, jsem Emiel. Pocházím a stále se i vyskytuji v okolí Českých Budějovic. Za několik málo dní mi bude dvacet let a rozhodl jsem se, že zkusím hrát něco jiného, než stereotypní lidi. (Vzhledem k tomu, že Kytkožrouty moc nemusím, rozhodl jsem se pro skřeta. Ty zas mám rád)
Fantasy jako takovým se zabývám víceméně už něco kolem deseti let. Aktivně navštěvuji některé Larpy od osmnácti let. Jsem členem LivingHistory šermířské skupiny se zaměřením na vrcholovou gotiku, takže má výbava odpovídá vrcholnému středověku (Převážně. 30 a 40. léta 14. století)
Zde jsem se zaregistroval, protože jsem původně jen chtěl inspiraci pro kostým a výbavu a uvidím, jak to bude dál.

_________________
Panta Rhei


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Emiel
PříspěvekNapsal: stř 05. kvě 2010 13:01:16 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 05. říj 2008 20:19:54
Příspěvky: 927
vítej, inspirace zde nalezneš spoustu

_________________
ObrázekObrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Emiel
PříspěvekNapsal: stř 05. kvě 2010 16:47:27 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 14. dub 2009 20:18:14
Příspěvky: 91
Bydliště: Koryto řeky Nurr rak Labe na území Brandys Gaar
Rozhodl ses správně, člověče... jako skřeta tě mocní Frumi určitě přivítají mezi své vazaly a uctívače...
a máš už nějaký základ alespoň kostýmu???

_________________
Pomsta je věčná... Válka je nezbytná... Zabíjení je závislostí....

Ten, jehož kladivo přináší jen smrt


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Emiel
PříspěvekNapsal: stř 05. kvě 2010 17:22:58 
Offline
girmus (slídil)

Registrován: ned 10. kvě 2009 23:24:52
Příspěvky: 244
nazdar a vítej. V jaké že skupině působíš?

_________________
Obrázek

Obrázek
http://www.bagras.sk


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Emiel
PříspěvekNapsal: stř 05. kvě 2010 17:57:19 
Offline

Registrován: čtv 29. dub 2010 17:27:01
Příspěvky: 9
Bydliště: Jih, okolí Českých Budějovic
Rûk píše:
Rozhodl ses správně, člověče... jako skřeta tě mocní Frumi určitě přivítají mezi své vazaly a uctívače...
a máš už nějaký základ alespoň kostýmu???


Nemám. Nicméně myslím, že problém to nebude. - Nakoupím šedý a černý len, ušiju z toho bruchy, nohavice a tuniku. Potrhám to, prošiju koženkou (Z přečaulounění křesel nám zbyla hromada eko kůže, což na lh nevyužiju, ale zde to nevadí.) . tedy tomu dodám takový otrhaný vzhled. Z ovčí vlnu - na vestu. Tím bych bral tak nějak táborový kostým za hotový (plus líčení samozřejmě) a do boje bych akorát přidal prošívku, možná kroužky a přes tu ovčí houni.

To by mohlo víceméně stačit.

Skorch píše:
nazdar a vítej. V jaké že skupině působíš?


českobudějovická skupina Mens et Manus. Poměrně nová. Do první bitvy (asi Libušín) jedeme až příští sezonu. trenér si víceméně nyní dělá výbavu hlavně na johanitu. (projekt Pro fide)

_________________
Panta Rhei


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Emiel
PříspěvekNapsal: stř 05. kvě 2010 21:38:49 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: pon 03. lis 2008 21:03:17
Příspěvky: 623
Bydliště: Jih!
Slysim dobre Ceske Budejovice? toz vitej krajane! je nas tu celkem dost kteri jsme z tohoto prohnileho mesta ci jeho okoli.. ::houwgh

_________________
Erlish Ukrumar - ushatar ghaara rak Matuga Sorr

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Emiel
PříspěvekNapsal: stř 05. kvě 2010 22:12:55 
Offline

Registrován: čtv 29. dub 2010 17:27:01
Příspěvky: 9
Bydliště: Jih, okolí Českých Budějovic
Erlish píše:
Slysim dobre Ceske Budejovice? toz vitej krajane! je nas tu celkem dost kteri jsme z tohoto prohnileho mesta ci jeho okoli.. ::houwgh


No neke... To rád slyším ;)

Kdyžtak můžu udat i kontakt. - icq - 239373162

Můžeš mi o vás, tak nějak namátkou, daco bližšího sdělit? ;)

_________________
Panta Rhei


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Emiel
PříspěvekNapsal: stř 05. kvě 2010 22:20:21 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: pon 29. pro 2008 19:15:04
Příspěvky: 251
Bydliště: Tábor
viewtopic.php?f=6&t=803

viewtopic.php?f=6&t=216

Tyhle dva klany dohromady tvoří kohortu, uskupení válečníků z Jihu tzv. Jižani a shromaždujeme pod naší zaštitu všechny dobré jednotlivce a ostatní klany z Jihu, aby šířili ještě větší hrůzu mezi nepřátelskými liniemi.

_________________
mě nelze charakterizovat....prostě Dargum.
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Emiel
PříspěvekNapsal: sob 08. kvě 2010 23:20:45 
Offline

Registrován: čtv 29. dub 2010 17:27:01
Příspěvky: 9
Bydliště: Jih, okolí Českých Budějovic
<ironie>Nuže děkuji pěkně za dodání kontaktu či za alespoň nějaké odepsání od našich milých jižanů, speciálně pana Erlishe</ironie>

Inu, je sice hezké, že jste mi řekli jaké skupiny zde fungují, ale k té jedné, počítám, že ta je budějovická, neexistuje jiné info než představení u topicu a ta druhá je táborská...

_________________
Panta Rhei


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Emiel
PříspěvekNapsal: sob 08. kvě 2010 23:33:55 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 25. lis 2008 15:57:19
Příspěvky: 866
tak konkretizuj,v PM jsem se trochu rozepsal,to ti nestačí? ::houwgh

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz