BOT - Skřetí a trolí svět





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: DOSTA
PříspěvekNapsal: sob 02. srp 2008 1:10:48 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 31. črc 2008 16:53:58
Příspěvky: 75
Bydliště: BRNO
Postava
Jméno : DOSTA
Rasa: Uruk
Skupina / klan / kohorta: VORBAT ILLID
Hodnost: DUSHATAR
Co rád:Vpadnout elfovi do zas. Bodnout, a dívat se jak v bolestech umírá. Pak ho sežrat.
Co nerad:Jistou vzpomínku na jednu bitvu. Časté sny plné křiku a gondorského rohu.

Bitvu opět prohráli. Pár skřetích klanů se spojilo a zaútočilo na malou vesnici. Měli vyhrát. Měli být v převaze. Měli se vrátit se spoustou kořisti, ale už se nevrátili. Jen pár se jich zachránilo. Jen ti co se vlekli za armádou. Jen od těch pár pomalých se dozvídáme co se stalo.
Velitelé hnali všechny na vesnici. Nehleděli na nic jen na kořist lup a zabíjení. Zvědové hlasili že vesnice je bez posádky, tak nikdonedával pozor. Jen málo z nich ovšem doběhlo k prvnímu domu. Nikdo z nás nečekal žádné vojáky, natož tolik lučištníků. Bylo jich mnogo. Skřeti rychle padali. Kam oko dohlédlo ležela mrtvola někoho z nás. Ti co doběhli, nebo nedbali bolesti a dostali se k vesnici, byli zabiti Gondorskými. Jejich vítězný pokřik a troubení nějakého jejich rohu mě drásá mysl dodnes. Jsem jeden z těch ktěři přežili. Ovšem tuhle strašlivou lest jsem nemohl přenést přes mé černé srdce, které prahlo po pomstě. Po neslavném návratu do našich jeskyní jsem si odpočinul a vše promyslel. Tohle elfům nedaruju. Uběhlo několik týdnů. Vzal jsem včechno co jsme měl a vydal se na cestu. Obcházel jsem skřetí doupada, klany a vojenské pevnosti. Hledal jsem je. Odvažné a silné. Lovce. Lovce elfů. Již mnoho měsíců chodím krajem doprovázen skupinou silných a krvelačných bestií. Pronásledujem každou jejich stopu. Každé elfí ucho. Mučíme je, vraždíme a žereme. Tak nová jednotka skřetích vojáku nabývá rychle na síle. Vorbat Illid sílí. Z každé vesnice sem k nim přidá několik nových. Nahradí ty padlé a rozšíří naše řady.
Nikdo neví, kde se právě nachází. Elfové o náich také netuší, protože Ti coje nás viděli, už nikomu nic neřeknou..
Vedu mé bratry k lsti a zradě. K podlým útokům do zad a ze zálohy. A k vymýšlení ruzných léček a pastí. Jen částečně tak touto cestou uspokojuji mou touhu po pomstě a zklidňuji vztek který mnou i po letech cloumá. S radostí dopřávám těm elfím smradům to samé překvapení a děs v očích, jaké jsem viděl tenkrát před lety v očích našich spolubojovníků. Již se netoulám vzadu za armádou ale jsem ten co skočí ze skály nepříteli do zad a bodne zákeřně jako první.
Nyní volám do větru BOTu. Přijděte všichni kteří sdílitě podobný osud a myšlenku jako já. Přijdě a vyrazíme zabíjet..




Hráč
Jméno :Robert Dostoupil
Věk: 20
Práce:4ťák na Olomoucké + brigády
Koníčky:dřevárny, všechny druhy bitev. I malé. I družinovkama či světama nepohrdnu
Co rád:Vás všechny. Dřevárníky a hlavně skřety, kteří mě dopřáváte spoutu zábavy a pěkných dní a noci v roce


Přílohy:
Poznámka: vlevo čecháček, vpravo já..
P1020780.JPG
P1020780.JPG [ 100.74 KiB | Zobrazeno 5057 krát ]
Poznámka: bubeníček :)
DSCN6718.JPG
DSCN6718.JPG [ 117.88 KiB | Zobrazeno 5764 krát ]

_________________
uruk DOSTA

hurman ush sha VORBAT ILLID


Naposledy upravil DOSTA dne stř 14. říj 2009 18:25:15, celkově upraveno 10
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DOSTA
PříspěvekNapsal: pon 04. srp 2008 9:31:14 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: pát 25. črc 2008 15:26:11
Příspěvky: 480
Silná ruka a hrubý hlas, šerý den a umrlců čas! Vítej vojáku temnoty mezi svými!

_________________
... otisky šlépějí Raiashových nohou na BOTu ...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz